دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین راه ارتباط با کاربران

فرم‌ساز وردپرس

بهترین راه ارتباط با کاربران فرم‌هایی هستند که می‌توانیم با قرار دادن آن‌ها در سایت و گرفتن اطلاعات از بازدیدکنندگان رابطه‌ای مستقیم با آن‌ها ایجاد کرد. کاربر وارد سایت شما می‌شود و اگر نتواند با شما ارتباط بگیرد. دیگر این امکان وجود نخواهد داشت تا دوباره بتواند جذب سایت شما بشود.

به صورت عمومی در سایت‌ها رواج یافته‌ است که بعد از اینکه کاربران وارد سایت شدند، با جستجو در قسمت‌های مختلف سایت، بخش تماس با ما را به جهت اصالت سایت بررسی می‌کنند. در زمان خرید لوازم بصورت فیزیکی، شاید پیش آمده باشد که با پرسش و جستجو بدنبال بهترین مغازه باشید، در دنیای مجازی و سایت‌ها نیز اینکار با چک کردن قسمت تماس با ما برای اتفاق می‌افتد.

شما می‌توانید با نصب افزونه‌ی فرم‌ساز در قسمت تماس با ما اطلاعات خود را قرار دهید و به واسطه همین فرم از کاربران نیز اطلاعات بگیرید.

افزونه WPForms بهترین راه ارتباط با کاربران

وجود دالان ارتباطی در هر کسب‌و‌کاری خصوصا در اینترنت از بایدهایی است که همیشه در بین مشتریان و خریداران وجود دارد و کسب‌و‌کارهای اینترنتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شما به‌وسیله افزونه WPForms یا فرم‌ساز وردپرس قادر خواهید بود در مدت زمان کوتاهی این قسمت از سایتتان را بصورت کامل راه‌اندازی کنید.

شما با قرار دادن فرم‌ها در سایت می‌توانید رابطه خود با مخاطب را ایجاد کنید و در بلند مدت رابطه نزدیکی با کاربران داشته باشید، قسمت‌های مختلفی که روی یک فرم می‌توانند وجود داشته باشند، بصورت پیش‌فرض در این فرم وجود دارند و شما کافیست با کشیدن و رها کردن شروع به ایجاد فرم دلخواهی که مدنظرتان است بکنید.

بهترین راه ارتباط با کاربران
بهترین راه ارتباط با کاربران

بیش از 4 میلیون نصب آمار قابل توجهی برای یک افزونه می‌باشد، که این نشان از محبوبیت بالای افزونه و کاربردی بودن افزونه موردنظر دارد.

نصب افزونه WPForms

برای نصب این افزونه دو را وجود دارد در مورد اول می‌توانید فایل افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار تهیه نمایید.

افزونه WPForms

برای دانلود کلیک کنید
افزونه WPForms فرم ساز پیشرفته با ده ها امکانات برای ساختن فرم ها درون وردپرس طراحی شده است. این افزونه از نظر عملکرد و سئو بهینه شده است. فقط...

WPForms بروزرسانی: 2 هفته قبل نصب: 5,000,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در مورد دوم می‌توانید با مراجعه به قسمت افزونه وردپرس و افزودن افزونه از مخزن وردپرس این فرم‌ساز را انتخاب و نصب نمایید.

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه خواهید توانست با مراجعه به آیکونی که با همین نام در داشبورد وردپرس ایجاد می‌شود شروع به ایجاد فرم بکنید.

شما از همین صفحه می‌توانید شروع به ایجاد فرم موردنظر بکنید. توجه کنید که می‌توانید در وهله اول اطلاعات کمتری از مخاطب بگیرید و در آینده که به مشتری دائمی شما تبدیل شد، اطلاعات بیشتری بگیرید.

قسمت‌های مختلف در فرم‌ساز WPForms

در همان ابتدا باید نام فرمی که می‌خواهیم ایجاد کنیم را بنویسیم، در اینجا ما فرمی با عنوان تماس با ما را جهت آشنایی با روند کار انتخاب می‌کنیم.

شما می‌توانید هر یک از پارامترهایی را که می‌خواهید در فرم خود قرار دهید، چرا که نسبت به اطلاعاتی که از کاربر می‌خواهید با طرف مقابلتان بیشتر آشنا خواهید شد.

همانطور که در شکل بالا می‌بینید، می‌توانید تک‌تک عنوان‌ها را به سلیقه خود تغییر دهید و در راستای ایجاد ارتباط با مخاطب حرکت کنید.

شما با استفاده از این افزونه با فرم‌هایی که می‌توانید ایجاد کنید، قادر خواهید بود رابطه با کاربر را تقویت کنید، چرا که در اکثر سایت‌ها دیده شده است که می‌توان با ایجاد این نوع فرم‌ها کاربران را به مشتری‌های ثابت یک سایت تبدیل کرد.

جمع‌بندی

ایجاد ارتباط با مخاطب همیشه یکی از مهمترین ویژگی‌های بوده که مدیران سایت علاقمند بوده‌اند تا با ایجاد آن دست به ابتکار بزنند و در زمینه ایمیل مارکتینگ یا ارسال پیامک به کاربران دائما مشتریان خود را حفظ کنند.

شما می‌توانید با استفاده از دوره‌های آموزشی که سایت وی‌پی‌وار ارائه کرده در زمینه طراحی سایت پیشرفت کنید و به بهترین‌هایی که لایقش هستید برسید. تیم پشتیبانی وی‌پی‌وار با توجه به پشتیبانی‌های که ارائه می‌دهد، کاربران را قادر ساخته تا با ارسال تیکت به تمام نقاط سایت که در آن مورد برایشان ابهام وجود دارد را حل و فصل نمایند.

تیم وی‌پی‌وار افتخار داشته‌است تا با ارائه میزبانی وب برای علاقمندان مدیران سایت‌ها را متمایل کند تا با استفاده از این هاست‌ها از افزونه و قالب‌های اورجینالی که بصورت رایگان در روی این پلتفرم ارائه می‌شود استفارده نمایند.

بنظر شما با علم بر اینکه شما با داشتن اطلاعات کاربران بتوانید، رابطه خود را با کابران حفظ کنید، دانستن این اطلاعات تا چه میزان به حفظ رابطه شما و مشتری می‌تواند کمک کند؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.