دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین افزونه نمایش کاربران آنلاین

کاربران آنلاین

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید وبسایت خودتان را طراحی نمایید. بعد از طراحی سایت با سیستم وردپرس، چالش اصلی شما گرفتن ورودی در سایت می‌باشد. هرچقدر بتوانید بازدیدکننده بیشتری داشته باشید شانس شما برای بیشتر دیده شدن افزایش می‌یابد.

نمایش کاربران آنلاین می‌تواند نشان کاربری بودن سایت باشد، هر کاربر که وارد سایت شما شود و از محتوای سایت شما استفاده کند، نسبت به محتوایی که شما در سایت دارید، زمانی را به حضور در سایت شما اختصاص خواهد داد.

اگر دستی بر کدنویسی داشته باشید، می‌توانید امکان نمایش کاربران آنلاین را در سایت خودتان بوجود بیاورد. اما می‌توانید برای سرعت بخشیدن بکار از افزونه‌هایی که در این خصوص وجود دارند استفاده نمایید. با استفاده از افزونه نمایش کاربران آنلاین می‌توانید بفهمید که چند نفر در حال مشاهده سایت شما می‌باشند و اینکه کاربران حاضر چه نقشی دارند.

کاربران آنلاین
کاربران آنلاین

نصب افزونه نمایش کاربران آنلاین

برای نصب این افزونه بر روی سیستم خود می‌توانید، فایل مربوط به افزونه بصورت مستقیم از سایت وی‌وپی‌وار (وردپرس فارسی) بارگیری کنید و آنرا از قسمت افزودن افزونه داشبورد وردپرس در روی سیستم خود بارگذاری نمایید.

افزونه نمایش کاربران آنلاین

برای دانلود کلیک کنید
با استفاده از این افزونه می‌توانید آمار کاربرانی در سایت شما حضور دارند را در هر قسمت از سایت که بخواهید، بنمایش بگذارید. این افزونه...

Lester 'GaMerZ' Chan بروزرسانی: 1 ماه قبل نصب: 20,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس از طریق داشبورد وردپرس در قسمت جستجو عبارت WP UserOnline را وارد نمایید و با مشاهده افزونه آنرا بر روی سیستم خود نصب نمایید.

مخزن وردپرس

این افزونه بابیش از ده‌هزار نصب فعال جزوه افزونه‌های محبوب در مخزن وردپرس می‌باشد. بعد از نصب افزونه می‌توانید از قسمت تنظیمات وارد قسمتی که با عنوان کاربر حاضر ایجاد شده است، شخصی‌سازی‌های لازم را انجام بدهید.

معرفی تنظیمات افزونه نمایش کاربران آنلاین

این افزونه دارای تنظیمات پیچیده‌ای نیست و کاملا فارسی‌ساز شده است و می‌توانید به راحتی با آن کار کنید. قسمت‌های مختلف افزونه به این شرح است:

زمان خروجی: مدت زمانی که بعد از سپری شدن آن کاربر از دیتابیس خارج می‌شود. (زمان بر حسب ثانیه می‌باشد.)

پیوند کاربر حاضر: آدرسی که صفحه مربوط به نمایش کاربران آنلاین در آن قابل مشاهده می‌باشد.

افزودن نام های کاربری: انتخاب می‌کنید که نام کاربران قابل مشاهده باشد یا نه.

کاربران آنلاین
کاربران آنلاین

قالب‌های آماده برای نحوه نمایش به این شرح است:

  • کاربران حاضر
  • اعضای مشاهده کننده سایت
  • اعضای مشاهده کنند صفحه

این بخش‌ها برای نمایش طرح‌بندی کاربران آنلاین می‌باشد.

در ادامه می‌توانید به سه روش آمار و ارقام مربوط به کاربران را بنمایش در آورید که بدین شرح است:

ابزارک: می‌توانید از قسمت نمایش و ابزارک‌ها آمار کاربران حاضر را به هر قسمت از سایت که دوست داشته باشید، بیفزایید.

اضافه کردن به برگه: می‌توانید با اضافه کردن برگه‌ای به سایت خود که ‌URL آن useronline/ باشد. صفحه نمایش کاربران را ایجاد نمایید. در هر قسمت از سایت که بخواهید آمار مربوط به کاربران آنلاین بنمایش دربیاید، می‌توانید کد کوتاه [page_useronline] را در آن قسمت وارد نمایید.

جمع‌بندی

می‌توانید با افزودن آمار کاربران آنلاین به سایت خود، به سایر کاربران نشان دهید کاربران زیادی از مطالب سایت شما استفاده می‌نمایند که می‌تواند نشان از محبوب بودن سایت و کارایی بالای آن باشد.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرد. این تیم با ارائه دوره فروشگاه ساز کاملترین آموزش موجود را در زمینه راه‌اندازی دوره کسب‌وکار آنلایت از طریق فروش اینترنتی را ارائه داده است.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط این تیم کدنویسی شده‌است، شما را در تولید محتوای با کیفیت همراهی می‌کند. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب برای سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس بشمار می‌آید.

بنظر شما برای جذابتر کردن یک سایت استفاده از چه ابزاری می‌تواند به ما کمک کند؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.