دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

افزونه وی‌پی ریست برای برگرداندن وردپرس به حالت اولیه

افزونه وی‌پی ریست

افزونه وی‌پی ریست شما را قادر خواهد ساخت که اگر در وردپرس خود با مشکلات اساسی چون فزونی گرفتن بیش از حد افزونه‌ها، به‌هم خوردن کارکرد وردپرس شما و …. مواجه شدید، بتوانید با این افزونه وی‌پی ریست وردپرس را بازیابی کنید و به حالت اولیه در بیاورد.

زمانی که تصمیم به طراحی سایت خود می‌کنید، اگر دانش کدنویسی نداشته باشید، وردپرس تنها گزینه شما برای طراحی سایت شخصی خواهد بود، چرا که با استفاده از افزونه‌های موجود در وردپرس می‌توانید به منبعی از کدنویسی‌های آماده دسترسی داشته باشید. تمامی افزونه‌های مخزن وردپرس که توسط وردپرس جمع‌آوری شده‌اند مجموعه‌ایست از بهترین‌ محصولات یا برنامه‌های کدنویسان حرفه‌ای.

اگر شما قصد طراحی سایت با وردپرس را دارید، فقط کافیست که به‌کارایی افزونه‌های وردپرس تسلط یابید، پس درنظر داشته باشید که می‌توانید، با یادگیری و حرفه‌ای شدن در نحوه کار با افزونه‌های وردپرس، به دنیای منبع باز وردپرس وارد شوید. افزونه وی‌پی ریست در واقع برگردان وردپرس به حالت اولیه است.

کار با افزونه‌ در وردپرس

برای اینکه بتوانید به کار با افزونه‌های مختلف مسلط شوید، باید بتوانید با اکثر این افزونه‌ها کار کنید و از تمام زیر و بم این افزونه‌ها آگاه باشید. برای این کار کافیست به مخزن وردپرس بروید و با نصب و فعال‌سازی افزونه موردنظر به کاوش در داخل افزونه بپردازید. شما در حین استفاده از افزونه‌های مختلف می‌توانید از پوسته یا قالب‌های وردپرس نیز استفاده بکنید، هر کدام را که دلخواه شماست را نصب و فعال می‌کنید و به جست و جو در داخل آن می‌پردازید. وجود افزونه‌های نصب شده فراوان در روی هاست شما، می‌تواند از سرعت سیستم شما به شدت بکاهد، تا جایی که دیگر سرعت اولیه را نخواهد داشت، حتی وجود تعداد زیادی از افزونه‌ها می‌تواند علاوه بر کاهش سرعت به هنگ‌کردن سایت شما نیز ختم شود.

شما بعد از کار با افزونه‌های مختلف به سلیقه خودتان افزونه‌هایی که در سایت نیاز خواهید داشت را انتخاب می‌کنید، حال می‌توانید با برگرداندن وردپرس به حالت اولیه فقط افزونه‌های مورد نیاز و ضروری که خودتان انتخاب می‌کنید را در سایت داشته باشید.

برای این کار می‌توانید از روی پنل هاست وردپرس را حذف و دوباره نصب نمایید، اما راه ساده‌تری نیز وجود دارد به این ترتیب این کار را توسط افزونه انجام دهید. افزونه‌ای که در این رابطه برای شما توصیه می‌کنیم افزونه وی‌پی ریست می‌باشد. افزونه‌های دیگری نیز در این رابطه وجود دارند، که استفاده از آن‌ها هیچ مشکلی را به‌وجود نمی‌آورد.

کار با افزونه وی‌پی ریست

شما می‌توانید این افزونه را مانند سایر افزونه‌های وردپرس از مخزن وردپرس بارگیری کنید، برا این کار با وارد شدن به مخزن وردپرس باید عبارت wp reset را جست و جو کنید، که در همان نتایج اولیه افزونه موردنظر را مشاهده می‌کنید. این افزونه برای استفاده در سایت‌های تستی بسیار کاربرد دارد. فراموش نکنید که قبل از انجام بازیابی تنظیمات کارخانه از اطلاعات خود بک‌آپ بگیرید. با استفاذه از این افزونه تنظیمات شما به روز اولی که وردپرس را نصب کرده‌اید، باز می‌گردد. پس در اینجاست که باید به اهمیت بک‌آپ گیری از اطلاعات موجود در سایت توجه نمایید.

افزونه بازیابی WP Reset

برای دانلود کلیک کنید
شما با این افزونه قادر خواهید بود، بعد از نصب افزونه‌های فراوان در روی وردپرس خود، با کمک این افزونه وردپرس خودتان را به روز اول...

WebFactory Ltd بروزرسانی: 4 ماه قبل نصب: 400,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه می‌توانید با وارد شد به تنظیمات مربوطه بازیابی وردپرس را شروع کنید.

زمانی که تنظیمات این افزونه را مشاهده می‌کنید، لوگوی مربوط به افزونه در کنار تصویر نمایان است، که رفتن روی آن منو لینک‌ها مهم بصورت خلاصه وار و مستقم قابل دسترسی هستند.

قسمت‌های مختلف افزونه وی‌پی ریست

در همان ابتدای کار که شروع به ریست کردن می‌کنید، دو گزینه با این عناوین به شما نمایش داده می‌شود:

پوسته‌ساز یا تم فعالی که در حال حاضر روس سایت شما نصب می‌باشد، بعد از ریست نیز دوباره نصب و فعال شود.

افزونه وی‌پی ریست بعد از ریست فعال شود.

افزونه‌هایی که در حال حاضر روی وردپرس شما فعال هستند، بعد از ریست شدن نیز دوباره نصب و فعال شوند.

شما به نسبت نیازی که دارید می‌توانید این گزینه‌ها را تغییر دهید. سپس با تایپ کردن واژه reset می‌توانید شروع به بازیابی تنظیمات کارخانه در سایت وردپرسی نمایید.

جمع‌بندی

بعد از اینکه بتوانیم به‌وسیله این افزونه وردپرس خود را به تنظیمات اولیه برگردانید، قادر خواهید بود بک‌آپ ‌هایی که قبل از ریست گرفته‌اید را استفاده کنید. بعد از بازیابی وردپرس به حالتی اولیه‌ای که در روز اول داشت در می‌آید.

شما میتوانید برای آموزش حرفه‌ای در وردپرس از دوره‌هایی که توسط تیم وی‌پی‌وار تهیه شده‌است، استفاده کنید. چنانچه در زمان کار با وردپرس به مشکلی خاصی برخورد کنید، می‌توانید با کمک و پشتیبانی گرفتن از تیم وی‌پی‌وار مورد پیش آمده را حل و فصل نمایید. تیم وی‌پی‌وار طی تجاربی که در سال‌های گذشته بدست آورده‌است، دست به ابتکار زده و در زمینه میزبانی وب یا هاستینگ با ارائه خدمات ویژه امتیازات فراوانی را به کاربران خود ارائه می‌دهد، از این موارد می‌توان به وجود قالب و افزونه‌های ضروری برای یک سایت نام برد که تماما با لایسنس اورجینال در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. یکی از این افزونه‌ها که بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌است افزونه رنک‌مث برای سئو سایت می‌باشد.

به‌نظر شما ریست کردن از پنل اصولی‌تر می‌باشد، یا اینکه با نصب افزونه اینکار را انجام دهید؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.