دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

صفحه‌بندی عددی در وردپرس

صفحه‌بندی

راه‌اندازی سایت را می‌توان شروعی بر ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ عنوان کرد، بعد از اینکه شما سایت خود را راه‌اندازی کردید، باید با قرار دادن محتوا سایت خود را زنده و پویا نگه‌دارید. هر نوع محتوایی که بتواند برای مخاطب شما جذابیت ایجاد کند را می‌توان محتوای مفید دانست.

قرار دادن محتوای متنی یا پست که در بیشتر مواقع در سایت‌ها مرسوم می‌باشد، بهترین راه برای جذب مخاطب و سئو کردن سایت می‌باشد. برای اینکار توصیه می‌شود که هر روز محتوا در سایت قرار دهید. با افزایش نوشته‌ها و مقالات در سایت، تعداد این محتوا افزایش پیدا می‌کند و برای اینکه مقالات نظم داشته باشند می‌توانید با صفحه‌بندی برگه‌های جدید ایجاد کنید تا مقالات بشکل منظم درآمده و قابل دسترسی باشند.

وردپرس بصورت پیش‌فرض از عنوان نوشته‌های قدیمی‌تر و نوشته‌های جدیدتر استفاده می‌کند، اما شما می‌توانید از عناوین عددی هم برای این مورد استفاده نمایید.

در سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا باید خودتان دستبکار شوید و با کدنویسی آنچه را که می‌خواهید را بوجود بیاورید یا می‌توانید با استفاده از افزونه‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان ارائه می‌شود، اقدام به عملی که مدنظرتان است بکنید.

افزونه صفحه‌بندی در وبسایت وردپرس

با نصب این افزونه بر روی سیستم وردپرس خود می‌توانید، صفحه‌بندی را به مطالبی که در سایت قرار داده‌اید، بیفزاید. شاید در ابتدای کار که سایت شروع بکار کرده‌است و محتوای زیادی در سایت قرار نداده‌اید، وجود این افزونه برای سایت ضرورتی نداشته باشد، اما بعد از اینکه مطالب زیادی در سایت خود قرار دادید، می‌توانید این افزونه را روی سیستم خود نصب کنید.

از مزیت‌های نصب این افزونه می‌توان مواردی چون ایجاد ظاهر جذاب‌تر، بهبود سئو و پیمایش راحت به سایر صفحات را عنوان کرد.

نمایش عددی جلوه جذابتری نسبت نمایش نوشته بصورت صفحات بعد یا صفحات قبل دارد. در خصوص تاثیر آن بر سئو می‌توان اینگونه عنوان کرد که زمانی که صفحات بصورت عددی باشند، خزنده گوگل در آنالیز سایت عملکرد بهتری خواهد داشت که برای سایت شما اهمیت دارد.

صفحه‌بندی
صفحه‌بندی

پییمایش راحت‌تر بصورت عددی برای مخاطب نیز جذابت بیشتری خواهد داشت و شما می‌توانید با استفاده از این افزونه جلوه بهتری به سایت خودتان بدهید.

نصب افزونه صفحه‌بندی در وردپرس

برای نصب این افزونه روی سیستم خود می‌توانید فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) بارگیری کنید و فایل نصب شده را از قسمت افزودن افزونه پیشخوان وردپرس روی سیستم خود نصب کنید.

افزونه راه‌بری برگه‌های وردپرس

برای دانلود کلیک کنید
افزونه شماره‌گذاری صفحات می‌تواند کاربران وبسایت شما را در یافتن صفحات موردنظرشان کمک کند. در حالت پیشفرض نوشته‌های قدیمی‌تر و...

Lester 'GaMerZ' Chan بروزرسانی: 8 ماه قبل نصب: 700,000+ وبسایت تا وردپرس 5.9.4

در روش دوم برای نصب افزونه صفحه‌بندی می‌توانید با وارد کردن نام WP PageNavi در قسمت جستجوی افزونه‌های مخزن وردپرس، افزونه مربوطه را بصورت مستقیم در روی سیستم خود نصب و فعال‌سازی کنید.

مخزن وردپرس

این افزونه با نام راه‌بری برگه‌های وردپرس در مخزن وردپرس فارسی قابل مشاهده می‌باشد. همانطور که می‌بینید این افزونه با بیش از هفت‌صدهزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب در مخزن وردپرس می‌باشد.

معرفی قسمت‌های مختلف در افزونه صفحه‌بندی وردپرس

بعد از فعال‌سازی افزونه قسمتی با عنوان راه‌بری برگه‌ها در تنظیمات پیشخوان وردپرس بوجود می‌آید که می‌توانید تغییرات لازم را اعمال کنید. تنظیمات این افزونه بصورت پیشفرض کاملا دقیق می‌باشد، با این وجود می‌توانید تنظیمات را شخصی‌سازی نمایید.

افزونه صفحه‌بندی

در این قسمت می‌توانید نوشته‌‌های مربوط به متن‌های نمایش داده‌شده را تغییر دهید.

اگر ماوس را به پایین اسکرول نمایید، قسمت بعدی مربوط به تنظیمات شماره‌بندی صفحات می‌باشد که می‌توانید سفارشی‌سازی‌های لازم را انجام بدهید.

جمع‌بندی

این افزونه شما را قادر خواهد ساخت تا بتوانید جذابیت ویژه‌ای به محتوایی که در وبسایت خودتان قرار داده‌اید بجهت پیمایش سریع مخاطبین در پست‌ها بیفزاید. وردپرس بصورت پیشفرض از عبارت نوشته‌های قدیمی‌تر و نوشته‌های جدید استفاده می‌کند، اما می‌توانید با این افزونه بصورت عددی پیمایش بین پست‌ها را بنمایش دربیاورد.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه‌ای که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) در این زمینه ارائه داده‌است، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی و مشاوره بگیرید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) کدنویسی شده‌است شما را قادر می‌سازد تا بتوانید محتوایی باکیفیت را در سایت قرار بدهید، این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب در سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس بشمار می‌آید.

بنظر شما افرادی که از سایت شما بازدید خواهند کرد، تا چه میزان بر کاربری بودن سایت شما توجه خواهند داشت؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.