دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین ایجاد کننده فرم استخدام در وردپرس

فرم استخدام

برای ایجاد فرم استخدام در سایت می‌توانید روش‌های گوناگونی استفاده کنید، در سیستم متن باز وردپرس این امکان وجود دارد که با نصب یک افزونه خاص این کار را به راحتی انجام دهید، در این افزونه با دادن اطلاعات دقیق به کاربر، خواهید توانست شخصی را که دقیقا برای کار در نظر دارید را پیدا کنید.

برای اینکه بتوانید در مدت زمان کوتاهی سایت خودتان را طراحی کنید، سیستم وردپرس خواهد توانست این نیاز شما را در مدت زمان کوتاهی برآورده سازد. بعد طراحی سایت بصورت کامل برای اینکه بازدیدکنندگان زیادی داشته باشید، این شرط وجود دارد که سایت کاملا زنده و پویا باشد. برای سئو سایت شما بسیار پر اهمیت می‌باشد که بعد از اینکه سایت شما راه‌اندازی شد، بصورت مداوم مطالب جدیدی که برای اولین بار در رابطه با موضوع سایت باشد، در آن قرار بگیرد.

وجود مطالب دست اول که برای اولین بار در اینترنت انتشار می‌یابد، برای سایت مبدا اهمیت بالایی دارد و شما رتبه بالایی را در بین سایت‌های مختلف کسب خواهید نمود.

از این رو بهتر است برای اینکه در سایت مطالب جدید و دسته اولی ارائه شود، نیروی کار استخدام کنید.

اهمیت فرم استخدام در سایت

این نکته که از سایت خودتان بتوانید نیرویی که در نظر دارید را جذب کنید، بسیار مهمتر از این می‌باشد که از دیگر سایت‌ها برای بکارگیری نیرو کمک بگیرید، درصورت که فرم نیازمندی به نیروی کار را در سایت خودتان قرار بدهید، مطمئن هستید که شخص درخواست کننده کار کاملا با سایت شما کاملا آشنایی دارد و حتی می‌تواند گفت که علاقمند به حوزه کاری موردنظر است.

با بزرگتر شدن سایت شما و بالا رفتن بازدید از سایت، مطمئنا به کمک افراد متخصصی که در این حوزه کار می‌کنند نیاز خواهید داشت. هر سایتی در ابتدای کار که شروع به فعالیت می‌کند با چالش‌ها و موانع متعددی روبرو می‌شود که باید با تدابیر اندیشیده شده توسط مدیر سایت، رفع و رجوع شود.

بعد از اینکه سایت بصورت کامل راه‌اندازی شد، دیگر به‌عنوان مدیر سایت نیاز نخواهد بود که همه روزه ساعتها زمان را به سایت اختصاص دهید، برای این کار می‌توانید با استخدام نیرو و تعیین دسترسی‌های لازمی که باید داشته باشد، کار خود را سبک کنید و فقط نگاه نظارتی بر سایت داشته باشید. حال شما سایتی دارید که فقط در ابتدای کار بیشترین نیرو را صرف آن کرده‌اید و حال سایت همه‌روزه درحال پیشرفت می‌باشد و شما چالشی در این رابطه نخواهید داشت.

نصب افزونه ثبت و مدیریت مشاغل

برای نصب افزونه ثبت و مدیریت مشاغل می‌توانید فایل مربوط به افزونه را از سایت وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) بارگیری کنید و فایل را در قسمت افزودن افزونه پیشخوان وردپرس بارگذاری کنید.

افزونه ثبت و مدیریت مشاغل

برای دانلود کلیک کنید
برای اینکه بتوانید از افراد متخصص برای همکاری در زمینه‌ای که سایت شما فعالیت دارد، دعوت به همکاری نمایید، باید فرم‌های کاریابی در سایت...

Automattic بروزرسانی: 3 هفته قبل نصب: 100,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم برای نصب افزونه می‌توانید، در قسمت جستجوی افزونه با وارد کردن نام ثبت و مدیریت مشاغل و یا (WP Job Manager) افزونه موردنظر را پیدا کرده و در روی سیستم خود نصب کنید.

مخزن وردپرس

این افزونه با بیش از یکصدهزار نصب فعال جزوه افزونه‌های محبوب وردپرس به شمار می‌رود و می‌توان گفت که انتخاب اول سایت‌های وردپرسی برای قرار دادن فرم استخدام در سایت می‌باشد. با افزونه کاریابی می‌توانید بصورت دقیق تعیین کنید که چه مهارتی برای کاری که درنظر گرفته‌اید نیاز می‌باشد.

آشنایی با افزونه ثبت و مدیریت مشاغل

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه قسمتی با عنوان Job Listings در پیشخوان وردپرس ایجاد می‌شود که می‌توانید شروع به ساخت فرم‌ها برای مشاغل مختلف بکنید.

در ابتدای کار قسمت‌هایی مانند حالت شروع نصب ایجاد می‌شود که به کاربر خوش‌آمدگویی می‌کند و نحوه کار را اعلام می‌کند.

افزونه فرم استخدام
افزونه فرم استخدام

بعد از به‌نمایش درآمدن راهنمایی‌ها برای استفاده از افزونه شما به قسمت‌های مختلف افزونه دسترسی خواهید داشت.

تنظیمات افزونه

در ابتدا مشاغل که در سیستم وجود دارند را مشاهده می‌کنید، برای اضافه کردن شغل و نیازمندی جدید، می‌توانید از قسمت Add New استفاده کنید.

می‌توانید بصورت دقیق شرایطی که برای کار دارید را وارد کنید تا داوطلبین خواهان کار کاملا با شرایطی که شما به عنوان مدیر تعیین می‌کنید آشنایی پیدا کنند.

در برگه بعدی نوع کار یا نوع قراردادی که تعیین می‌شود بصورت پیشفرض آورده شده است، نوع کار می‌تواند بصورت تمام وقت، پاره وقت یا فریلنسیر و… باشد در صورتی که شرایط دیگری را در نظر دارید، می‌توانید وارد کنید.

در ادامه‌ی بخش تنظیمات افزونه، برگه‌هایی مربوط به شغل‌های ارسالی و فرصت‌های شغلی وجود دارد.

در تنظیمات اصلی می‌توانید محل اسقرار شرکت را وارد کنید یا تعیین کنید که اطلاعات در صورت پاک شدن افزونه از بین برود.

در ادامه این برگه‌ها تعیین می‌کنید که چه تعداد در صفحه به‌نمایش در بیاید یا برای شغل‌های جدید نیاز به تایید مدیر نیاز است یا نه و …. می‌توانید کد کوتاهی که افزونه در اختیار شما می‌گذارد را در هر قسمت از سایت قرار بدهید.

با این افزونه می‌توانید مناسب‌ترین شخصی که برای شغل در نظر گرفته‌ شده‌است را انتخاب کنید و با استفاده از دانش افراد ماهر می‌توانید سطح کیفی سایت خود را ارتقا بخشید. فراموش نکنید که ایجاد این نوع از فرم‌ها در سایت میزبان کاریابی می‌تواند، افرادی که در بین بازدیدکنندگان سایت می‌باشند را به همکاری بیشتر با سایت ترغیب نماید.

جمع‌بندی

با افزونه کاریابی وردپرس می‌توانید در سایت خود فراخوان بدهید و از افراد و بازدیدکنندگانی که از سایت شما بازدید می‌کنند، درخواست همکاری نمایید. استفاده از افراد زبده می‌تواند رابطه مستقیمی با بالا رفتن رتبه سایت شما و در نتیجه آن افزایش بازدید از سایت شما داشته باشد، پس دقت کنید که در زمان بکارگیری افراد حتما با اشخاص حرفه‌ای همکاری کنید.

برای طراحی حرفه‌ای سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه داده‌است استفاده کنید، درصورتی که در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی به حل‌وفصل مشکل بوجود آمده بپردازید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) با کدنویسی دقیقی که بر روی افزونه شمسی‌ساز وردپرس انجام داده‌است، توانسته است در مدت زمان کوتاهی نظر کاربران را به خود جلب کند و حال بابیش از ده‌هزار نصب فعال جزوه افزونه‌های محبوب برای سایت‌های فارسی‌زبان شده‌است.

بنظر شما ایجاد فرم کاریابی در سایت، چقدر می‌تواند در زمان شما برای بکاری گیری نیروی جدید صرفه‌جویی نماید؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.