دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

ابزاری برای ارتباط مستقیم با پشتیبانی

ارتباط مستقیم با پشتیبانی

ارتباط مستقیم با پشتیبانی یکی از ضروریات هر وب‌سایت می‌باشد که محتوا تولید می‌کند یا می‌خواهد محصول خود را بفروش برساند، با توجه به این نکته که تعداد سایت‌های فروشگاهی روزبه‌روز رو به افزایش است، سایتی که بتواند پشتیبانی بهتری ارائه دهد موفق‌تر خواهد بود.

تمامی وب‌سایت‌هایی که دست به ارائه خدمات آموزشی یا فروش محصولات می‌زنند، در کنار ارائه محصولات باید خدمات پشتیبانی، قبل از فروش یا بعد از فروش نیز داشته باشند. در بین سایت‌ها این نکته بیشتر مورد توجه بوده است، سایت‌هایی که توانسته‌اند به‌خوبی در زمینه تخصصی به مشتری اطلاعات مفید انتقال بدهند، کاربران از همان سایت نیز خرید خود را انجام داده‌اند. با این وجود پشتیبانی در وب‌سایت‌های اینترنتی و یا در کل خرید‌هایی که بصورت مجازی از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد به یکی از ارکان اصلی در هر کسب‌وکاری تبدیل شده‌است.

هرچقدر این ارتباطات سریعتر و دقیقتر باشد، به مرور زمان سایت شما قدرتمندتر عمل خواهد کرد و نتایجی چون افزایش بازدید و به دنبال آن افزایش فروش را در بر خواهد داشت.

در این حوزه می‌توانید در وب‌سایت خود از ابزاری کمک بگیرید، درصورتی که کاربر با مشکلی مواجه شود یا سوالی تخصصی داشته باشد، بتواند بصورت مستقیم با کارشناس مربوطه ارتباط بگیرد.

افزونه ارتباط مستقیم با پشتیبانی

امروزه کاربران سایت به محض ورود به سایت توجه می‌کند که آیا در سایت قسمتی با عنوان ارتباط با پشتیبانی وجود دارد یا نه. اگر کاربری وارد سایت شما شود بلافاصله با مواجه شدن با سوالی به جستجوی قسمت ارتباط با پشتیبانی خواهد پرداخت، در صورتی که سریعا گزینه‌ای با این عنوان را پیدا کند و در کمتر از چند دقیقه بتواند پاسخ سوال خود را از پشتیبانی دریافت کند، کاربر سرشار از اعتماد به سایت خواهد شد، حال کاربر به سایت اطمینان پیدا کرده و می‌داند در صورتی که از این سایت خرید انجام دهد و با مشکلی مواجه شود، قادر خواهد بود بصورت مسقیم با پشتیبانی ارتباط بگیرد.

در صورت پیش‌آمدن چنین موردی محال است که کاربر از سایت شما خرید نکند و مطمئن باشید که در زمان خرید اینترنتی جستجو برای خرید از سایت شما را در اولویت قرار خواهد داد.

برای اینکه بتوانید قسمتی با عنوان پشتیبانی در هر نقطه‌ای از سایت که می‌خواهید قرار بدهید، می‌توانید از افزونه‌های ویژه‌ای که در این زمینه کدنویسی شده‌اند، استفاده کنید. یکی از افزونه‌هایی که می‌تواند شما را در این زمینه کمک کند، افزونه چت واتس‌آپ WP Chat App می‌باشد. با این افزونه افراد می‌توانند با شما به عنوان پشتیبان ارتباط بگیرند یا به مسولیت دیگر قسمت‌های سایت لینک شوند.

مزایای استفاده از افزونه چت واتس‌آپ

در زمان استفاده از این افزونه WP Chat App به مزیت‌هایی پی خواهید برد که کاملا می‌توانند نیاز کاربران را به جهت ارتباط با پشتیبانی تقویت نمایند. از این موارد می‌توان به مستقیم و آنی بودن ارتباط اشاره کرد که در ادامه آن می‌توان سریعا کاربران یا مشتریانی که قصد خرید دارند را پرزنت کرد، در نتیجه مکالمات بین پشتیبانی و کاربر سایت حس رضایتمندی در مشتریان ایجاد خواهد شد و اینکه کاربر بداندکه پاسخگویی و ایجاد اعتماد کاملا در اولویت مدیر سایت می‌باشد، کاربر را به مشتری دائمی سایت تبدیل می‌کند.

در ادامه می‌توان به دیگر امکانات این افزونه مانند:

 • افزودن چند کارشناس برای پشتیبانی
 • افزودن چندین ابزارک یا گزینه واتس‌آپ
 • افزودن شماره تلفن افراد یا اضافه کردن لینک گروه واتس‌آپی
 • به نمایش درآوردن گزینه در صفحات دلخواه
 • سهولت در استفاده
 • قابلیت شخصی‌سازی تنظیمات
 • توانایی تعیین زمان فعالیت برای کارشناس
 • انتخاب تصویر مربوط به کارشناس

امکاناتی که این افزونه در اختیار شما قرار می‌دهد، شما را قادر خواهد ساخت تا کیفیت ارتباط با کاربران را بالا ببرید و در نتیجه این عمل مشاهده خواهید کرد که چه میزان تاثیرات مثبتی برای سایت شما به ارمغان خواهد آورد.

نصب افزونه چت واتس‌ آپ

شما می‌توانید برای نصب این افزونه بر روی سایت وردپرسی خود، فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار بارگیری کنید و در قسمت افزودن افزونه داشبورد وردپرس فایل اصلی را در روی سیستم بارگذاری کنید.

افزونه ایجاد ارتباط WP Whatsapp

برای دانلود کلیک کنید
افزونه ایحاد ارتباط مستقیم با پشتیبانی می‌تواند سریعا مدیران وب‌سایت را از سوالاتی که برای بازدیدکنندگان پیش آمده‌است مطلع سازد، شما...

NinjaTeam بروزرسانی: 2 ماه قبل نصب: 60,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دیگری که برای نصب این افزونه وجود دارد می‌توانید، با جستجوی عبارت WP Chat App در داشبورد وردپرس و قسمتی که مستقیما در ارتباط با مخزن وردپرس می‌باشد، افزونه را بر روی سیستم خود نصب کنید.

مخزن وردپرس

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه WP Chat App می‌توانید، از قسمتی که با عنوان WhatsApp در داشبورد وردپرس ایجاد شده‌است، شروع بکار با این افزونه و اعمال تنظیمات شخصی بکنید.

معرفی بخش‌های مختلف افزونه چت واتس آپ

در قسمت ابتدایی افزونه که مربوط به تنظیمات اولیه می‌باشد، باید با ایجاد حساب‌های کاربری واتس‌آپ تعیین کنید که در زمان برقراری ارتباط توسط کاربر، چه شخصی پشتیبانی ارائه خواهد داد.

 ارتباط مستقیم با پشتیبانی
ارتباط مستقیم با پشتیبانی

در این قسمت می‌توانید نام شخصی که باید در قسمت پشتیبانی پاسخگو باشد را وارد کنید. بعد از انجام تنظیمات کد کوتاهی با این موضوع ایجاد می‌شود و می‌توانید کد را در هر قسمت از سایت که می‌خواهید قرار دهید تا میانبر ارتباط مستقیم ساخته شود.

چنانچه بخواهید حساب جدیدی را به افزونه اضافه کنید، باید از قسمت Add New Account شروع به تنظیمات بکنید.

ایجاد حساب

بعد از وارد کردن اسم شخص باید، شماره تایید شده مربوط به حساب واتس‌آپ یا لینک مربوط به انجمن گفتگوی کاربران را قرار دهید.

در ادامه حتی می‌توانید تنظیماتی را مبنی بر ساخت گزینه‌ و شکل ظاهری آن ایجاد کنید.

نحو نمایش آیکون چت واتس‌آپ

اینکه آیکون مربرطه در کدام قسمت از سایت یا در چه صفحه‌ای به نمایش دربیاید، کاملا به سلیقه مدیر سایت بستگی دارد، بیشتر تولیدکنندگان محتوا در انتهای مطالب نوشته شده نشانی را که کاربر از آن طریق می‌تواند ارتباط برقرار کند، قرار می‌دهند.

تعیین محل نمایش

از قسمت Floating Widget می‌توانید تعیین کنید که آیکون در کدام صفحات قرار بگیرد.

می‌توانید علاوه بر تنظیمات کلی، آیکونی را که می‌خواهید را در قسمت‌های دیگر بصورت دستی و با استفاده از ابزارک‌ها اضافه کنید.

ابزارک‌ها

در هر بخش از نوشته می‌توانید آیکون واتس‌آپ را قرار بدهید.

به عنوان مثال در شکل‌ پایین آیکون ارتباط مستقیم در انتهای محتوا قرار داده شده‌است.

نمونه در برگه

شما با ابزارک یا کد کوتاهی که افزونه در اختیارتان قرار می‌دهد، می‌توانید در هر جایی که دوست دارید، آیکون واتس‌آپ را قرار بدهید.

جمع‌بندی

این نکته را به خاطر بسپارید که پشتیبانی خوب، فروش خوب را برای سایت به ارمغان خواهد آورد، می‌توانید با ایجاد ارتباط با مخاطب همیشه حس اعتماد به مشتری القا کنید تا در صورت نیاز به خدماتی که ارائه می‌دهید، مستقیما به شما مراجعه کند و حتی می‌تواند دوستان و آشنایان خودش را نیز به استفاده از سایت شما تشویق نماید.

اگر می‌خواهید صفر تا صد سایت وردپرسی خودتان را تا زمان راه‌اندازی کامل سایت انجام دهید، می‌توانید از آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار در سایت خودش ارائه می‌دهد، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به قسمت پشتیبانی تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) به حل‌وفصل مشکل بوجود آمده بپردازید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) با افزونه‌ای که کد نویسی کرده‌است، ثابت کرده است همیشه کیفیت کار را در الویت خود قرار داده‌است. افزونه شمسی‌ساز وردپرس با بیش از ده‌هزار نصب فعال توانسته است در میان سایت‌های فارسی زبان، محبوبیت بالایی کسب کند.

بنظر شما چه راه‌های دیگری می‌تواند برای برقراری ارتباط بیشتر با مشتری جایگزین شود؟

3اُمین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.

 1. برای تلگرام چنین افزونه ای نیست؟

  1. SINA گفت:

   بله برای تلگرام هم افزونه‌ای مشابه وجود داره، اما چون این پیام‌رسان فیلتر شده زیاد استفاده از اون توصیه نمی‌شه.