دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

سئو با رنک‌مث پرو افزونه برتر

سئو رنک‌مث پرو افزونه‌‌ای نوپا، به قدری قدرتمند وارد رقابت شده‌است که تازه کار بودن آن نسبت به بقیه افزونه‌ها اصلا مورد توجه قرار نمی‌گیرد. رنک‌مث پرو یکی از خدمات سئو، وردپرس می‌باشد. 800000 نصب تعداد بسیار قابل توجه است، تا به اهمیت کارایی این افزونه پی ببریم. این افزونه وردپرسی به شکلی عمل می‌کند که گویی کارشناس سئو برای وب سایت خود استخدام کرده‌اید، این افزونه زمانی اهمیت خود را نشان می‌دهد که مدیران سایت در جست‌‌و‌جو برای دیده شدن و بالا بردن آمار بازدید از وب سایت خود هستند. ما دائما باید آمار دسترسی مشتریان به خدمات و محصولات را زیر نظر داشته باشیم تا از رقابت تنگاتنگی که بر سر بالا بردن آمار بازدید و فروش محصولات در بین تمامی سایت‌ها هست عقب نمانیم.

دسترسی به آمار و ارقام که از حائز اهمیت‌ترین داده‌ها در هر وب سایتی می‌باشد، امروز با افزایش رقابت بین سایت‌ها اهمیت بیشتری از قبل به خود گرفته است.

توجه داشته باشید که موتور جست‌وجوی گوگل به قدری قدرتمند و مورد اطمینان کاربران می‌باشد، که از همان نتایج اولیه به اطلاعات درخواستی کاربران پاسخ می‌دهد. در اینجاست که ما به اهمیت وجود افزونه‌ سئو برای سایت خود پی می‌بریم.

روند کار در افزونه رنک مث پرو

کار با این افزونه‌ی حرفه‌ای بسیار لذت بخش است. چرا که در کمترین زمان ممکن حجم وسیعی از تمامی اطلاعات دست اول را که شما برای بالا بردن کیفیت سایت خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد، اطلاع از آمار بازدیدهای روزانه سایت یا حتی مورد بررسی قرار دادن کلمات کلیدی، که در گوگل جست‌وجو شده‌اند و در نهایت به سایت شما مراجعه کرده‌اند.

پیکربندی اطلاعات

با این افزونه به راحتی می‌توانید پست‌های سئو شده خود را در سایت قرار دهید و این امتیاز را دارید که رنک‌مث، شما را از ایرادهای‌ احتمالی مطلع کند. در اختیار داشتن مدیریت صفحه و محصولاتی که سئو شده‌اند از پیچیده‌ترین کارهایی است که هر مدیر سایتی با آن مواجه است، اما با وجود رنک‌مث این کار حساس و طاقت فرسا به یکی از کارهای ساده و لذت‌بخش در مدیریت وب سایت تبدیل شده است.

بار رنک‌مث پرو گوگل به کمکتان می‌آید

سئو
سئو

زمانی که شما برای قراردادن اطلاعات محتوایی روی سایت تلاش می‌کنید، رنک‌مث پرو با پیشنهاد کلمات کلیدی و کلماتی که بیشتر در گوگل جست‌وجو شده‌اند به کمک شما می‌آید تا بتوانید بهترین محتوای ممکن را در بالاترین سطحی که برای شما مقدور است در وب سایت ارائه دهید.

کارشناسی SEO با رنک‌مث

یکی از جذابیت‌هایی که در رنک‌مث سئو با آن برخورد می‌کنیم، پیشنهادهای سازنده‌ای است که این افزونه برای ما ارائه می‌دهد تا ایده‌آل ترین محتوا خود را تولید کنیم. در اصل تجزیه و تحلیل‌هایی که در این افزونه انجام می‌گیرد به مانند کارشناسی است، که برای سایت استخدام کرده‌اید تا شما را در بهبود عملکرد بخش سئو سایت راهنمایی و کمک کند. (لازم به ذکر است که این امکان با دسترسی‌های خیلی بالاتر در نسخه پرمیوم، با عنوان سفارشی سازی در دسترس است.)

اهمیت سرعت

سهولتی که در اجرای افزونه رنک‌مث پرو می‌باشد شما را از دغدغه این که سرعت سرور شما پایین بیاید رهایی می‌بخشد. رنک‌مث پرو یکی از سریع‌ترین افزونه‌های جست‌و‌جو در وردپرس است، با راهنمایی‌های ارائه شده در این افزونه می‌توانید حداکثر بهینه‌سازی در محتوا و تصاویر را انجام دهید.

رفع نیازها با رنک‌مث

این که شما رتبه وب سایت بروز خود را در تاریخ‌های دقیق بدانید از جمله ویژگی‌هایی است که این افزونه در اختیار شما می‌گذارد، این پارامتر یکی از بارزترین این امکانات است، که وجود آن برای بهینه سازی در رقابت سایت‌ها برای تصاحب رتبه اول جستجوی گوگل الزامیست.

پشتیبانی تیم رنک‌مث

به این نکته اشاره کردیم که افزونه رنک‌مث در مقایسه با یوست‌ سئو جدیدتر است، که با وجود این تیم متخصص و متبحری که این افزونه را پشتیبانی می‌کنند تیمی قوی محسوب می‌شوند که در کمترین زمان آمار بالایی از کاربران را به سمت خود سوق داده است. کیفیت بالایی که در ارائه پشتیبانی وجود دارد مهمترین عامل این مهاجرت مدیران سایت، از یوست‌ سئو به رنک‌مث می‌تواند باشد.

سادگی و برازندگی

وقتی از حرفه‌ای بودن این افزونه صحبت می‌کنیم این ایده به ذهن می‌رسد که مطمئنا کار با این افزونه پیچیده و سخت خواهد بود، در صورتی که این تصور غلطی است و اینکه رنک‌مث پرو در عین حرفه‌ای بودن، سادگی را نیز چاشنی کار خود قرار داده و در نتیجه این افزونه با وجود کاربری ساده کاملا حرفه‌ایست. سئو کردن داخلی تک‌تک صفحات کاری دشوار برای ادمین سایت می‌باشد که با این افزونه ساده سازی شده است. پیش نمایش اسنیپت که در این افزونه هست نحوه به نمایش در‌آمدن وب سایت در موتور جست‌وجو را بیان می‌کند.

آنالیز سایت شخصی شما

با گزارش‌هایی که رنک‌مث برای وب سایت شما تهیه می‌کند، شما به راه‌های رسیدن به صفحات اول گوگل پی خواهید برد و این اصلا دور از انتظار نیست. نحوی این اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌گیرد به نحوی است که :

 • خطاهای سایت مپ
 • کلمات کلیدی رتبه‌دار
 • خطا‌های ایندکس گوگل
 • و…

را برای ما گزارش می‌کند. ابزار آنالیز برای گوگل از مهمترین ابزارهای پیشرفته‌ای است که شما با اتصال به Google Analytics به رنک‌مث پرو می‌توانید رفتار دیگر کاربران را زیر نظر بگیرید.

اخطارهای رنک‌مث

شما می‌توانید قبل از نوشتن پست خود به صورت کامل با کمک این افزونه مواردی را که برای سئو کردن لازم است را مورد بررسی قرار دهید. فاکتور‌های لازم را حین نگارش در نظر بگیرید، همچنین در شکل مقابل نمونه‌ای از مواردی که باید در حین نگارش توجه داشته باشیم را می‌بینید.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، در حین نگارش متن تمامی این موارد را در نظر گرفتیم. نتیجه این شد که تیک‌های سبز در مقابل هر توصیه ظاهر شد، و این نشان از سئو بودن مطلب می‌باشد. این کار حین نگارش کاملا خودکار و به‌صورت آنی انجام می‌شود. با وجود این افزونه شما کاملا به نقاط قوت و ضعف خود در سئو سازی متن پی خواهید برد.

اهمیت نسخه پرمیوم

اسکیما دستی چندگانه از تفاوت‌های نسخه پرمیوم و رایگان افزونه رنک‌مث پرو است، یکی از ویژگی‌هایی که ارزش بالایی دارد و کاربران راغب به خرید این نسخه‌ی افزونه می‌شوند. در اسکیما شما می‌توانید برای یک صفحه چند داده ساختار یافته استفاده کنید که از پیش درون‌سازی شده است.

اسکیما مقاله

نمایش محتوا در قالب یک کارت در صفحات موتور جست‌وجو، برای درک بهتر مقاله در نتایج جست‌وجو.

اسکیما محصولات

نمایش اطلاعات مهم محصول در نتایج موتورهای جست‌وجو.

اسکیما دستور پخت

نمایش اطلاعات ضروری مثل دستور پخت.

اسکیما رویدادها

قرار دادن اطلاعات ضروری و مهمی همچون موجودی بلیط و شماره و آدرس که برای مشتریان بسیار سودمند است.

اسکیما کسب و کار محلی

بسیار جذاب است برای کسانی که در جست‌وجوی محل دقیق شما هستند، با جست‌وجویی کوتاه اطلاعات کاملتری بیابند.

اسکیما سوالات متداول

با افزودن سوال و جواب‌های پرتکراری که در مورد مطلب مورد نظر کاربران است به استقبال جست‌وجو کنندگان بروید تا با آمار خیره‌کننده‌ای در جست‌وجو مواجه شوید.

اسکیما “How To”

با این عنوان سایت خود را که به قابلیت بازدید، در جست‌وجوهای صوتی کمک می‌کند غافل نشوید.

برای درک اهمیت این موضوع واژه تهران را در گوگل جست‌وجو می‌کنیم که نتایج به این ترتیب به نمایش در می‌آید.

همانطور که قابل ملاحظه است تنها با تایپ واژه Tehran موتور جست‌وجو اطلاعاتی را در اختیارمان قرار می‌دهد، که شاید در همان صفحه اول به پاسخ خود دست یابیم.

با توجه به مطالب بیان شده به اهمیت این افزونه پی می‌بریم، که وجود آن برای سایت‌ما بسیار حیاتی است. با آشنایی قابلیت‌های اسکیما نیز اهمیت دوچندان نسخه پرمیوم قابل لمس است.

حال شما با خرید هاست از تیم وی‌پی‌وار می‌توانید از این نسخه بهره ببرید و دیگر افزونه و قالب‌ها را هم بر روی وب سایت خود داشته باشید.

نصب افزونه

برای نصب این افزونه میتوانید آن را از مخزن وردپرس و یا سایت وی‌پی‌وار بارگیری کنید.

افزونه رنک مث فارسی

برای دانلود کلیک کنید
افزونه رنک مث ازحین انتشار تاکنون طوفانی به پا کرده است. رنک مث یک افزونه بهبود دهنده سئو چندمنظوره می باشد. این افزونه به زبان فارسی نیز...

Rank Math بروزرسانی: 1 روز قبل نصب: 1,000,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

بعد از به نمایش درآمدن آیکونRank Math وارد صفحه نصب این افزونه می‌شوید.

با کلیک کردن روی گزینه آبی رنگی که برای نصب وجود دارد، مراحل نصب شروع می‌شود.

در اینجا تنظیمات نوع رنک‌مثی که می‌خواهیم استفاده کنیم را انتخاب می‌کنیم.

با انتخابی که در این تنظیمات برای ما پیشنهاد می‌شود ما می‌توانیم تنظیمات و اطلاعات قبلی را از افزونه سئو قدیمی به افزونه جدید منتقل کنیم.

این پیام که مبنی بر “ادامه” بیانگر موفقیت آمیز بودن انتقال تنظیمات می‌باشد، که کاملا درون ریزی شده‌اند.

در این قسمت سایت خود را معرفی می‌کنید و تنظیم لوگوی گوگل را انجام می‌دهید.

در ادامه شما می‌توانید با رفتن روی گزینهRank Math و وارد شدن به قسمت اتصال، سایت خود را به گوگل متصل کنید.

تنظیم نقشه سایت مبنی بر اینکه چه تصویر شاخصی را نمایش دهد.

چند نکته مهم که خود افزونه به آن اشاره می‌کند.

پایان تنظیمات اولیه با به نمایش درآمدن این پیام مبنی بر “سایت شما آماده است!” مشخص می‌شود.

چند تنظیم پیشرفته برای بهبود کیفیت سایت که شما را در بازخورد گرفتن از سایت کمک می‌کند.

فعال کردن صفحه 404 جهت بالا بردن امنیت در راستای سئو شدن.

نوع مقاله را در اینجا انتخاب می‌کنیم و تنظیمات پایان می‌یابد.

در ادامه که افزونه رنک‌مث را به گوگل متصل می‌کنیم اطلاعات بدست آمده از گوگل در چنین صفحه‌ای به نمایش درخواهد آمد.

بعد از نصب مرحله به مرحله‌ی رنک‌مث با سه حالت:

 • آسان
 • پیشرفته
 • سفارشی سازی

روبرو می‌شوید که در هر سه حالت شما از پشتیبانی‌ها بهره خواهید برد، فعلا حالت سفارشی فقط برای کاربران رنک‌مث پرو اورجینال قابل استفاده است. از مهم‌ترین دلایل محبوبیت رنک‌مث کاملا رایگان بودن افزونه در حالت‌های ساده و پیشرفته است، این افزونه که تنها افزونه خدمات سئو وردپرس است با وجود امکاناتی که در اختیار شما می‌گذارد هزینه‌ای از شما نمی‌گیرد.

حالت پیشرفته

حالت آسان

همانطور که ملاحظه می‌کنید تفاوت‌‌‌های حالت آسان و پیشرفته در گزینه‌های ارائه شده مشهود است، این در حالی‌است که حالت سفارشی کاملا جامع‌تر و کاربردی‌تر می‌باشد.

با توجه به مطالب گفته شده به این نتیجه می‌توان رسید، که وجود افزونه رنک‌مث در سایت وردپرسی کاملا الزام دارد. سئو کردن سایت یک کار دشوار است که با وجود رنک‌مث می‌توانید این کار را با سرعت عمل بالا و سریع‌ترین زمان انجام دهید.

چالش برای نوشته ‌های قبلی

پس از نصب شدن افزونه رنک‌مث پرو شما می‌تواند حین تایپ مطالب خود را سئو کنید تاچیزی از قلم نیفتد، در قدم بعدی نیز می‌توانید نوشته‌های قبلی خود را سئو کنید و به اشکالات گذشته خود پی ببرید، مطمئنا این ویژگی ما را در بهبود بخشیدن وضعیت وب سایت‌مان بسیار کمک خواهد نمود.

نتیجه آن است که ما رتبه خود در گوگل را می‌توانیم بالا ببریم، و با این موهوم بازدید از سایت افزایش خواهد یافت.

سئو بودن مطالب یک سایت همیشه از دغدغه‌های مدیران سایت بوده است، تیم هاستینگ وی‌پی‌وار این نیاز مدیران را کاملا درک می‌کند. با توجه به این مسئله بر آن شدیم تا افزونه رنک‌مث پرو را در اختیار مدیرانی که از این مجموعه هاست تهیه می‌کنند به ‌صورت کاملا رایگان قرار دهیم.

با توجه به مسائل مطرح شده فکر می‌کنید، وجود افزونه رنک‌مث تا چه میزان برای بازدید سایت شما در سئو می‌تواند موثر باشد وتفاوت این افزونه با یوست سئو چیست؟ خوشحال می‌شویم که تجربیات خود در سئو کردن سایت را با ما به اشتراک بگذارید.

4اُمین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.

 1. میترا گفت:

  به نظرتان وقت ان رسیده از یوست به رنک مث مهاجرت کنیم؟ ارزشش را دارد؟

  1. SINA گفت:

   درود بر شما
   به این نکته توجه کنید که رنک‌مث در زمان کمی توانسته کاربران زیادی را جذب کند،
   برای درک این موضوع که رنک‌مث چقدر مجذوب کننده‌است کافیست که نسخه رایگان این دو افزونه رو مقایسه کنید و به امکانات بیشتری که در رنک‌مث وجود دارد پی ببرید.