دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

ووکامرس چیست و چه کاربردی دارد

ووکامرس

ووکامرس چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ ووکامرس در سال 2011 به عنوان یک افزونه برای وردپرس منتشر شد. این افزونه به دلیل سادگی در نصب و استفاده، محبوبیت زیادی کسب کرد.

تاریخچه

ووکامرس ابتدا تحت مالکیت شرکت WooThemes بود که در سال 2015 این شرکت توسط Automattic خریداری شد. Automattic مالکیت وبسایت wordpress.com و افزونه های زیادی مانند جت پک و اکسیمت را دارد. این شرکت توسط بنیانگذاران وردپرس تاسیس شده است.

استفاده

حدود 30 درصد از فروشگاه های اینترنتی را ووکامرس تشکیل می دهد و طبق برآورد ها 22 درصد از یک میلیون وبسایت برتر جهان با ووکامرس ایجاد شده اند. رشد سعودی ووکامرس امروزه نیز ادامه دارد.

طبق یک تحقیق در سال 2017، 10 بیلیون دلار گردش مالی با ووکامرس در آن سال ثبت شده است.

قالب

قالب های ووکامرس همانند سایر قالب های وردپرس قابل نصب هستند. امروزه اکثر قالب های وردپرس سازگار با ووکامرس طراحی می شوند.

با توجه به محبوبیت قالب های چند منظوره، اکثر قالب های مدرن پشتیبانی از ووکامرس را ارائه می کنند.

علاوه بر قالب های چند منظوره، قالب های اختصاصی زیادی نیز برای ووکامرس طراحی شده اند که تنها هدف آنها تبدیل وبسایت به فروشگاه اینترنتی است.

افزونه

هزاران افزونه طی سال های گذشته برای ووکامرس ایجاد شده اند.

از این افزونه ها در تبدیل فروشگاه اینترنتی به وبسایت بوکینگ، دانلود فایل، ارائه آموزش، رستوران داری و … می توان استفاده کرد.

برای دانلود ووکامرس اینجا کلیک کنید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.