دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

تبلیغات هزینه نیست، سرمایه‌گذاری است

تبلیغات

هر کسب‌وکاری داشته باشید فقط در صورتی می‌توانید موفقیت خود را تضمین کنید که علاوه بر پیشرفت در چهارچوب کار خود، با تبلیغات بیشتر از سایر رقبا متمایز باشید. هیچگاه نباید فکر کنید که کسب‌وکار شما موفق شده‌است و دیگر نیازی به تبلیغات ندارد.

شما در ابتدای کسب‌وکاری که شروع کرده‌اید، با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید، یکی از این مشکلات عدم شناخته شدن شما در کسب‌وکار می‌باشد.برای اینکه شما را بشناسند، باید هزینه کنید. شما می‌توانید کسب‌وکار خود را بدون هزینه زیاد و کاملا ارگانیک توسعه دهید، اما این وجود تبلیغات بجاست که کار شما را متمایز می‌کند.

برای اینکه در حوزه‌ی کاری خودتان بیشتر دیده شوید، باید خدمات بیشتر و متمایز‌تری ارائه دهید. برای مثال برای فروشگاهی که داخل آن نوشته شده‌است جنس فروخته شده پس گرفته نمی‌شود، تفاوت زیادی با فروشگاهی که به خریداران مهلت تست می‌دهد خواهد داشت. شعار جنس فروخته شده پس گرفته نمی‌شود، مانند تهدید خریدار قبل از انجام خرید می‌باشد.

تبلیغات مانند کاتالیزوری است که به کمک شما خواهد آمد تا کسب‌وکار خودتان را توسعه دهید. در میان کسب‌وکار‌های گوناگون و مشابه هم فقط با تبلیغات می‌توانید در جذب اکثریت افراد موفق عمل کنید. حق با مشتری است، اما چه کنیم که این جمله در حد شعار نباشد و کاملا بر آن جامعه عمل بپوشانیم.

تبلیغات
تبلیغات

مشتری، مشتری می‌آورد

خدمات باکیفیت بهترین تبلیغ برای کسب‌وکار شما می‌باشد. اگر بتوانید محصول و خدمات را به مشتری کاملا بدون نقص ارائه کنید، این کاربران و مشتریان شما می‌باشد که با تعریف و تمجید از شما دوستان و آشنایان خودشان را نیز به استفاده از خدمات شما تشویق خواهند کرد.

در اینجا شما فقط خدمات خود را کاملا درست و بدون کوتاهی انجام داده‌اید، این بهترین روش توسعه کار شماست، حال توانسته‌اید علاوه بر جذب مشتری بصورت دائمی، فرد را به تمجید از کار خود وادارید.

با این روش کسب‌وکار شما بصورت کاملا اورگانیک توسعه می‌یابد و شما بدون نیاز داشتن به هزینه کرد برای تبلیغات، جامعه مشتریان خود را افزایش می‌دهید. شما باید در کسب‌وکار خود، قوانینی برای خدماتی که ارائه می‌کنید، وضع کنید و تمامی فاکتورهای آن را برای تک‌تک مشتریان پیاده‌سازی کنید.

برای اینکه به مجموعه‌ای از مواردی که مشتری گذرا را به مشتری دائمی تبدیل کنید، برسید باید از مشاوران این حوزه راهنمایی بگیرید و یا اینکه با آزمون و خطا به نتایج مثبت برسید که روش اول با وجود اینکه هزینه‌بر خواهد بود، می‌توانید شما را بهتر راهنمایی کند.

روش‌های تبلیغات کسب‌وکار آنلاین

بزرگترین جامعه آماری برای شبکه‌های اجتماعی متعلق به اینستاگرام می‌باشد. همین شبکه روش‌های بسیاری دارد تا شما در این فضا رشد یابید. شما با پیدا کردن صفحاتی که به حوزه‌ی کاری شما نزدیک هستند، می‌توانید وارد جامعه کسب‌وکار خود در اینستاگرام بشوید.

می‌توانید با تولید محتوا در حوزه‌ی کاری خودتان، توجه افراد بیشتر را جذب کنید.برای پست‌های مرتبط کامنت‌گذاری کنید، همین امر باعث می‌شود شما به عنوان یک صفحه فعال شناخته شوید و سایرین بخواهند که دنبال کننده شما در شبکه‌ اجتماعی باشند.

شبکه اجتماعی نیز می‌تواند شما را از طریق هزینه‌هایی که برای تبلیغات می‌پردازید، بیشتر مورد توجه قرار دهد، اما روشهای ارگانیک و بدون هزینه هم می‌تواند شما را به نتایج خوبی برساند.

اگر شما وبسایت داشته باشید، می‌توانید با داشتن سئو قدرتمند برای سایت به نتایج اول گوگل برسید. در این مورد هم روش‌هایی وجود دارد که با هزینه اضافی شدنیست، اما الویت شما همیشه باید با روش‌ها کم‌هزینه و ارگانیک باشد.

تبلیغات غلط چه زمانی رخ می‌دهد؟

شاید بخواهید کسب‌وکار شما بیشتر دیده شود و می‌خواهید اینکار را از طریق هزینه کردن برای تیلیغات انجام دهید. یکی از روش‌های که در تبلیغات بیشتر از هرموردی نتایج مثبتی نشان داده‌است، اس‌ام‌اس مارکتینگ می‌باشد.

شما می‌توانید از طریق شرکت‌هایی که به پنل‌ شماره‌های مختلف دارند، در رابطه با حوزه کاری خودتان، افراد را از خدماتی ارائه می‌کنید یا محصولی که می‌فروشید مطلع سازید. روش مشابه برای مارکتینگ پیامک را می‌توان ایمیل مارکتینگ خواند، اما در مقایسه این دو تبلیغات پیامکی بیشتر بازخورد مثبت داشته‌است.

اگر شما از پنل‌های غیرمرتبط استفاده کنید، در جهت شکست کسب‌وکار خود قدم برداشته‌اید و نمی‌توانید بدون توجه به قشری که نیاز به آنها دارید در حوزه کاری خودتان موفق عمل کنید. تبلیغات صحیح در پیشبرد اهداف شما نقش ویژه‌ای دارد و همیشه باید مورد توجه قرار گیرد.

جمع‌بندی

تبلیغات بهترین روش برای بیشتر دیده‌ شدن می‌باشد و هیچگاه نمی‌توانید از روش‌های جایگزینی استفاده کنید که در این حد برای شما بازخورد داشته باشد. از هزینه کردن برای تبلیغات نهراسید و بدون ترس به تبلیغ خدمات خود بپردازید.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرد. این تیم با ارائه دوره فروشگاه ساز کاملترین آموزش موجود را در زمینه راه‌اندازی دوره کسب‌وکار آنلایت از طریق فروش اینترنتی را ارائه داده است.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط این تیم کدنویسی شده‌است، شما را در تولید محتوای با کیفیت همراهی می‌کند. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب برای سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس بشمار می‌آید.

چند درصد از درآمدهای خود را می‌توانید به تبلیغات مستمر اختصاص دهید و به نظر شما چه میزان تاثیر در کسب‌وکار شما می‌تواند داشته باشد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.