دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

میانبر موفقیت در طراحی وبسایت وردپرس

وبسایت وردپرس

برای رسیدن به موفقیت راه‌های مختلفی وجود دارد، تمامی راه‌هایی که به موفقیت ختم می‌شوند، نشانه مشترکی دارند و آن متعهد بودن به اصول‌کاری مشخص می‌باشد. اگر شما می‌خواهید موفقیتی تضمین شده نصبیتان شود باید در ابتدای کار برای خودتان نقشه راهی متصور باشید.

طراحی وبسایت وردپرس را می‌توان شروعی برای ورود شما به حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ عنوان کرد، این حوزه کاری نیز کاملا در چهارچوب اصول حرکت می‌کند و به طور قطع می‌توان گفت که موفق‌ترین وبسایت، سایتی می‌باشد که کاملا متعهد به قوانین کار با کیفیت می‌باشد.

با جستجویی ساده در نتایج گوگل از این موضوع اطلاع خواهید یافت که، بهترین نتایج از آن با کیفیت‌ترین‌ها می‌باشد. در ابتدای کار که قصد ورود به حوزه‌ی طراحی سایت دارید، با رقبای خودتان را شناسایی کنید. قوی‌ترین رقبا در این مورد بهترین راهنمایان شما هستند، شما می‌توانید با آنالیز سایت‌ رقبا، نقاط قوت و نقاط ضعف هر سایتی را شناسایی کنید.

زمانی که به طراحی سایت خودتان می‌پردازید، این نقاط قوت و ضعف سایت‌های رقیب می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا کیفیت کار را تا جایی که امکان دارد، بالا ببرید. شکی نیست که برای داشتن برتری یافتن بر رقبا باید سایتی بهتر طراحی و ارائه کرد.

وبسایت وردپرس
وبسایت وردپرس

هدف ما از آنالیز سایر سایت‌ها پیدا کردن راهیست که آن‌ها طی کرده‌اند، از ما اشتباهات آن‌ها را شناسایی کنیم و تکرار نکنیم، مطمئنا سریعتر رشد خواهیم کرد و به موفقیت خواهیم رسید.

شروع کار با وبسایت وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس رابط کاربری فوق‌العاده راحتی دارد و اگر شما تاکنون با این سیستم کار نکرد‌ه‌اید، هر چه سریعتر دست بکار شوید. شاید چندین روز طول بکشد تا بتوانید به قسمت‌های مختلف در این سیستم مسلط شوید.

اگر شما برای شروع کار دست به طراحی سایت با وردپرس بزنید، قدم به قدم هرچقدر که جلوتر بروید به این نکته پی خواهید برد که در طراحی سایت با وردپرس دست شما بسیار باز است و می‌توانید هر ایده‌ای که در سایر سایت‌ها می‌بینید یا به ذهنتان خطور می‌کند توسط این سیستم پیاده‌سازی کنید.

افزونه‌ و قالب‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان سیستم وردپرس ارائه می‌شود، دارای پشتیبانی‌های منظم و بروزرسانی‌های مداوم می‌باشد. اما اگر شما بخواهید ایده خودتان را برای اولین بار پیاده‌سازی کنید، می‌توانید دست بکار شوید و با دسترسی که به کد‌های سیستم مدیریت محتوای متن باز وردپرس دارید، آنچه را که می‌خواهید را بوجود بیاورد.

آنالیز کار وبسایت رقیب

برای اینکه بتوان کیفیت کار سایت رقیب را تحلیل کرد، چندین روش وجود دارد که با توجه به آن‌ها به نتایج مثبتی خواهید رسید، برای مثال با بررسی کیفیت محتوای قرار داده شده در سایت رقیب به این نتیجه خواهید رسید که چه نقاط قوت و ضعفی در این محتوا وجود دارد، اگر از عکس‌های باکیفیت استفاده نشده‌است، شما باید در محتوایی که تولید می‌کنید، کاملا این اصل را رعایت کنید و تصاویر با کیفیتی منتشر کنید.

همیشه یک پله از سایت‎هایی که به رقابت با آن‌ها می‌پردازید، بالاتر باشید. شناسایی عوامل موفقیت دیگران می‌تواند فرمولی کاملا بدون دردسر برای ما باشد، در این صورت پی می‌برید که به چه قسمت‌هایی باید بیشتر بها داده شود و یا اینکه کار در چه قسمت‌هایی تفاوتی در بازدید از سایت ایجاد نمی‌کند.

همیشه شناسایی عوامل شکست و موفقیت بهترین نقشه راه می‌باشد، این قانون در حوزه‌ی اینترنت هم کاملا مصداق دارد، کار بدون برنامه و تصادفی امکان موفقیت در دیجیتال مارکتینگ نخواهد داشت.

برخی کسب‌وکارهای رونق یافته اینستاگرام را شانسی تلقی می‌کنند، شاید شخصی که مدیر این کسب‌وکار می‌باشد، تسلطی به مفاهیم مارکتینگ نداشته باشد، اما مطمئن باشید که آن شخص زمانی وارد میدان عمل شده‌است که رقیبی نداشته، حال اگر شما نیز وارد میدان شوید، با رعایت اصولی قوانین کسب‌وکار و مارکتینگ، به موفقیت خواهید رسید.

جمع‌بندی

برای اینکه در طراحی سایت بتوانید وارد رقابت با سایر وبسایت‌ها بشوید یا حتی بهتر از سایرین عمل کنید، باید راه‌هایی که طی کرده‌اند را شناسایی و بررسی کنید. نوع محتوایی که قرار می‌دهند، کیفیتی که در ارائه پشتیبانی دارند و…. می‌تواند کمک مضاعفی در پیشرفت کار شما بکند. انجام این دست از کارها در وبسایت با کیفیت بالاتر موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌های تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط این تیم کدنویسی شده‌است شما را در تولید محتوای باکیفیت‌تر یاری می‌کند، این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از محبوبترین‌ افزونه‌ها در سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس می‌باشد.

اگر پیشنهادهای دیگری در رابطه با آنالیز سایت‌های رقیب دارید، خوشحال می‌شویم که با ما به اشتراک بگذارید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.