دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

تحول در طراحی سایت با وردپرس

سایت

طراحی سایت با وردپرس شما را قادر می‌سازد تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید، سایت وردپرسی خودتان را بوجود بیاورد. در گذشته طراحی سایت با چالش‌های بیشتری روبرو بود و اینکه شما بتوانید با کدنویسی خط‌به‌خط دست به طراحی سایت خود بزنید، کاری کاملا زمانبر و دشوار بود.

وردپرس یکی از چندین سیستم مدیریت محتوایی می‌باشد که شما به استفاده از آن می‌توانید دست به طراحی سایت بزنید. محبوبیتی که وردپرس در مقایسه با دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا بدست آورده‌است، این سیستم را در رقابت با رقبا کاملا متمایز ساخته‌است.

بیش از 35% از سایت‌های جهان با سیستم وردپرس بوجود آمده‌است و این نشان از بالا بودن محبوبیت این سیستم دارد. در گذشته که سیستم‌های مدیریت محتوا وجود نداشت، شما باید تمامی قسمت‌های سایت را با کدنویسی دقیق انجام می‌دادید، در این حالت اگر کوچکترین اشکالی در کدنویسی انجام می‌شد، سایت بصورت دقیق کدها را اجرا نمی‌کرد و شما کاملا با مشکل مواجه می‌شدید. طراحی سایت با کدنویسی در گذشته علاوه بر اینکه زمان زیادی از شما می‌گرفت، دست طراح سایت نیز زیاد باز نبود و فقط قادر بود تغییرات کوچکی را رنگها اعمال کند. این سایت‌ها عموما گرافیک نیز نداشتند و فقط افراد متخصص می‌توانستند دست به طراحی چنین سایت‌هایی ظاهرا ساده اما با کدنویسی دشوار دست بزنند.

طراحی سایت با وردپرس چقدر سرعت عمل را بالا می‌برد؟

در طراحی سایت با وردپرس نیاز مبرم به آشنایی شما بصورت کامل با کدنویسی وجود ندارد، چرا که می‌توانید با استفاده از قالب‌ها و افزونه‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان وردپرس ارائه شده‌است در مدت زمان کوتاهی این افزونه و قالب‌ها را شخصی‌سازی کنید و آنچه را که می‌خواهید را در سایت خودتان بوجود بیاورید.

شما می‌توانید با آموزش طراحی سایت با وردپرس شروع به کسب درآمد کنید، برای اینکار کافیست طراحی سایت با وردپرس را بصورت کامل یاد بگیرید تا زمانی که سفارش طراحی سایت برای اشخاص دیگر را دریافت کردید، بعد از اینکه ایده اولیه شخصی که می‌خواهد سایت خودش را طراحی کند، دست به طراحی سایت می‌زنید.

امروزه سایت‌ها در چندین نوع قالب مشخص راه‌اندازی می‌شود که می‌توان قالب‌ آموزشی، قالب‌ خبری، قالب مجله‌ای، قالب فروشگاهی، قالب شرکتی و….را در این زمینه نام برد. شما بعد از تسلط یافتن به طراحی سایت با وردپرس می‌توانید هر نوع سایتی را راه‌اندازی کرده و به مدیر پروژه تحویل دهید.

طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت با وردپرس

کسب درآمد از طریق اینترنت

کسب درآمد از اینترنت در نظر اکثریت افراد کاری دشوار و امکان‌ناپذیر بنظر می‌آید، نمی‌توان گفت که این کار کاملا راحت می‌باشد و هیچ چالشی ندارد، اما اینکه فکر کنید این کار بقدری دشوار می‌باشد که شروع به فراگیری آن تا رسیدن به کسب درآمد امری نشدنی است، سخت در اشتباهید.

شما علاوه بر اینکه می‌توانید طراحی چندین نوع سایت را برعهده بگیرید، قادر خواهید بود در ادامه کار بخش‌های دیگری از پروژه را بر عهده بگیرید و به مدیر سایت خدمات بیشتری ارائه کنید.

می‌توان گفت که راه‌اندازی یک سایت شروع کسب‌وکار در اینترنت محسوب می‌شود و اینکه شما فروشگاه فیزیکی داشته باشید تاثیر زیادی در مخاطبین سایت شما نمی‌تواند داشته باشد.

امروزه اینترنت با هوش مصنوعی گوگل اجین شده است و این هوش مصنویست که تشخیص می‌دهد چه سایتی شایسته دیده شدن در نتایج صفحه اول می‌باشد، پس می‌توان گفت که شما بعد از طراحی سایت باید بالا آوردن رتبه سایت‌تان برای دیده شدن در نتایج گوگل، از چالش‌های اصلی شما باشد. گوگل با استفاده از الگوریتم‌های متنوعی که دارد تمامی سایت‌ها، مطالب، مقالات و حتی فایل‌های سایت شما را بررسی می‌کند و در انتها بهتریت نتیجه‌ای را که تشخیص بدهد را رابطه با موضوع جستجو شده‌است را به‌نمایش درمی‌آورد. شما می‌توانید با رعایت چهارچوبی که برای الگوریتم‌های گوگل وجود دارد، سئو هر سایتی را تقویت کنید تا به صفحات اول در گوگل برسد، اینکار کاری کاملا پولساز می‌باشد و یکی از گسترده‌ترین زمینه‌ها برای کسب درآمد از اینترنت محسوب می‌شود.

کسب درآمد برای بعد از طراحی سایت

روش دیگری که می‌توانید در اینترنت از طریق آن دست به کسب درآمد بزنید، تولید محتوا و قرار دادن آن سایت‌های مربوط می‌باشد.

شما برای اینکه بتوانید سایتی پویا و زنده داشته باشید، می‌توانید اینکار را با قرار دادن محتوا در سایت بصورت منظم برای مخاطبین، انجام بدهید. تولید محتوا نیز یکی از راه‌های کسب در آمد از اینترنت می‌باشد، برای قراردادن محتوا در سایت اینترنتی می‌توانید از انواع محتوا متنی (مقالات)، صوتی (پادکست)، تصویری (ویدیویی) استفاده بکنید.

اینکه مخاطب محتوایی که تولید می‌کنید را دنبال کند و در ادامه این حس به بازدیدکننده القا شود که سایت اهمیتی ویژه برای کاربران قائل است می‌تواند مورد توجه بازدیدکننده قرار بگیرد، جلب رضایت مخاطب کار آسوده‌ای نیست و اینکار با ارائه خدمات بصورت مداوم امکان پذیر می‌شود.

فراموش نکنید که جذب مخاطب بیشتر برابر خواهد بود با توجه بیشتر که رابطه مستقیمی با کسب درآمد سرشار دارد.

جمع‌بندی

برای اینکه بتوانید در اینترنت دست به کسب درآمد بزنید، برای شروع بهتر است که طراحی سایت با وردپرس را فراگیرید، این اصل می‌تواند برای شروع کار شما فوق‌العاده باشد، چرا که در ادامه می‌توانید، علاوه بر مدیریت سایت، مسول سئو سایت یا تولید محتوای آن نیز باشید که لازمه هر کسب‌وکار سایت اینترنتی می‌باشد.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) در اختیار شما قرار می‌دهد، استفاده کنید. در صورتی که در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی سایت به حل‌و‌فصل مشکل بوجود آمده بپردازید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس‌فارسی) با کدنویسی دقیقی که در افزونه شمسی‌ساز وردپرس انجام داده‌است، جایگاه ویژه‌ای را در بین سایت‌های فارسی‌زبان کسب کرده است و حال با بیش از ده‌هزار نصب فعال جزوه افزونه‌های محبوب به‌شمار می‌آید.

بنظر شما کسب درآمد از اینترنت تا چه میزان می‌تواند ما را از کسب‌وکار‌های سنتی و دستی رهایی بخشد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.