دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

راز موفقیت سایت در رسیدن به بازدید بیشتر

راز موفقیت سایت

زمانی که از رمز و راز سخن به میان می‌آید، افراد فکر می‌کنند که راه میان‌بر را پیدا کرده‌اند و می‌توانند در مدت زمان کوتاهی انجام پروژه‌ای زمان‌بر را بسرعت به انجام برسانند. انجام پروژه‌های اینترنتی، باید با حداکثر کیفیت ارائه شود و راز موفقیت سایت همین کیفیت می‌باشد.

سیاست کاری شما در ایجاد سایت‌های اینترنتی باید کاملا بر مبنی صداقت باشد، شما نخواهید توانست با استفاده از روش‌های میانبر، بازدید زیادی برای سایت خود بگیرید و بازدید‌ها کنندگان موقت را به مخاطبین همیشگی تبدیل کنید.

سایت‌هایی به موفقیت می‌رسند که کامل ارگانیک و بدون استفاده از روش‌های غیر معمول، بازدیدکننده جذب کنند، برای اینکه بتوانید به نتایج اولیه گوگل برسید، باید مجموعه‌ای از فاکتورهای سئو را رعایت کنید. تولید محتوای مستمر، امنیت بالا سایت، مطالب مفید برای کاربران، تبادل بالا با مخاطبین و… این‌ها مجموعه‌ای از روش‌ها می‌باشند که می‌توانید با رعایت اصولی سایت خود را کاملا ارگانیک بالا بیاورید.

در رسیدن به بازدید بالا تبلیغات بهترین روش می‌باشد که عموما سایت‌ها این روش را مورد استفاده قرار می‌دهند. اما اگر سایت شما کیفیت پایینی داشته باشد، تبلیغات فقط بصورت مقطعی خواهد توانست بازدید سایت شما را بالا ببرد.

راه درست
راه درست

سئو مهم است یا تبلیغات

سئو مجموعه‌ای از روش‌ها برای بالا بردن کیفیت سایت می‌باشد که رسیدن به نتایج اولیه گوگل را میسر می‌سازد. تبلیغات هزینه‌ای است که می‌پردازید تا خودتان در حوزه‌ای که فعالیت دارید بیشتر بشناسند. سئو قدرتمند می‌تواند کاربران را بصورت ارگانیک جذب سایت شما بکند و تبلیغات بجا نیز شما را قادر خواهد ساخت تا علاوه بر کاربران فعلی کاربران جدیدی جذب کنید.

برای کسب‌وکارهای نوپایی که بودجه پایینی دارند، هزینه تبلیغات نمی‌تواند به‌صرفه باشد و شما در ابتدا باید روش‌های ارگانیک سئو را در الویت کار خود قرار دهید تا زمانی که کاربران وارد سایت شما شوند، به این نکته پی ببرند که سایت شما کاملا باکیفیت می‌باشد.

منظور از فاکتورهای سئو را می‌توان محتوای سئو شده، صفحاتی که از لحاظ رنگ و شکل جذب‌کننده هستند، داشتن امنیت بالای برای کاربران و خود وبسایت، استفاده بجا از کلمات کلیدی و یا لینک شدن سایت شما از سایر سایت‌های بزرگ که فقط در صورتی امکان‌پذیر خواهد بود که محتوای قدرتمندی داشته باشید.

تاثیر سئو
تاثیر سئو

تبلیغات می‌تواند از صفحاتی که هزینه‌ی پایینی برای شما می‌تراشد، شروع شود. بهترین روش برای تبلیغ سایت را می‌توان خود سرویس گوگل با عنوان گوگل ادز معرفی نمود. شما می‌توانید با استفاده از سایت‌های واسطی که اینکار را انجام می‌دهند، با عبارت کلیدی که برای سایت در نظر گرفته‌اید تبلیغ کنید تا در نتایج اول بصورت موقت قرار بگیرید.

راز موفقیت سایت در کیفیت نهفته است

در سایتی که استارت آن را می‌زنید، یا می‌خواهید محصول خود را بفروشید و یا اینکه می‌خواهید ارائه خدماتی که می‌توانید ارائه بدهید را بهتر معرفی کنید. فارغ از نوع کسب‌وکاری که دارید، باید سایتی که می‌سازید، کاملا جذاب و پیشگام باشد.

برای اینکه بتوانید سایت قدرتمندی داشته باشید، باید بصورت کاملا رقبای خود را که در حیطه کاری شما می‌باشند را کاملا آنالیز کنید و بتوانید کیفیت کار خود را یک سر و گردن بالاتر از آن‌ها ارائه دهید. از حریفان خود نهراسید و با بررسی عملکرد آنها نقاط ضعف و قوت آنها را شناسایی کنید و برای خودتان استراتژی کاری تعیین کنید.

سایتی که بتواند دائما با کاربران خود در تعامل باشد، سرعت پیشرفت فوق‌العاده‌ای خواهد داشت، شما با ایجاد یک پشتیبانی کاملا قوی حساب سایت خودتان را کاملا با سایر سایت‌ها جدا کنید. اگر کاربر به این نکته پی‌ببرد که در هر صورت که بخواهد از خدمات شما استفاده کند، کاملا پشتیبانی خواهد شد، اصرار خواهد داشت که از خدمات شما بهره ببرد.

کیفیت
کیفیت

جمع‌بندی

برای اینکه سایتی موفق داشته باشید، نیازی نخواهید داشت تا روش‌های غیر معمول استفاده کنید و یا اینکه هزینه‌های بالایی برای خود بتراشید، کافیست فاکتورهای سئو را رعایت کنید و بعد از اینکه سایت کاملا راه‌اندازی شد و کاربران فعلی رضایت خود را ابراز کردند، دست به تبلیغات بزنید که سرعت موفقیت را بالا ببرید.

راز موفقیت سایت
راز موفقیت سایت

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرد. این تیم با ارائه دوره فروشگاه ساز کاملترین آموزش موجود را در زمینه راه‌اندازی دوره کسب‌وکار آنلایت از طریق فروش اینترنتی را ارائه داده است.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط این تیم کدنویسی شده‌است، شما را در تولید محتوای با کیفیت همراهی می‌کند. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب برای سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس بشمار می‌آید.

برای اینکه سایت شما بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، چه تدابیری اندیشیده‌اید؟

3اُمین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.

  1. بسیار جالب و عالی بود و موفق باشید

    1. SINA گفت:

      ممنون از توجهتون و زمانی که اختصاص دادین.