دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین افزونه مدیریت کاربران در وردپرس

بهترین افزونه مدیریت کاربران

بهترین افزونه مدیریت کاربران در وردپرس را می‌توان افرونه آلتمیت ممبر معرفی کرد،شما برای ایجاد تعامل بیشتر با بازدیدکنندگان سایت حتما باید فرم‌های عضویت در سایت خود ایجاد کنید. اگر بازدیدکننده سایت تمایل پیدا کند که در سایت شما عضو شود، بعد از اینکه عضویت خود را در سایت قطعی کرد، دیگر خود را عضوی از سایت شما خواهد دانست.

تعامل و ارتباط‌گیری لازمه هر کسب‌وکاری که ایجاد می‌شود می‌باشد. در کسب‌وکارهای فیزیکی نیز همیشه فروشنده‌ای که بتواند ارتباط بهتری با مشتریان خود برقرار کند، بیشتر از دیگر فروشندگان می‌تواند فروش داشته باشد. توجه کنید که قوانین فروش بصورت فیزیکی با چهارچوب فروش در دنیای مجازی تفاوت چندانی ندارد. پس توجه کنید که مدیر سایت می‌تواند با راغب کرد کاربران به عضویت در سایت رابطه صمیمی با اعضای ایجاد کند و امر به باعث بیشتر شدن تعاملات در یک سایت می‌شود که برآیند این نوع ارتباطات تنگاتنگ می‌تواند منجر به پیشرفت روزافزون سایت شما شود.

آلتمیت ممبر بهترین افزونه مدیریت کاربران

شما با استفاده از این افزونه می‌توانید، صفحات پیشفرض عضویت در سایت را در اختیار داشته باشید و نیز خواهید توانست در تمامی فرم‌های پیشفرض تغییر ایجاد کنید و آن دست از اطلاعاتی که وجودش در سایت الزامی است را به واسطه همین فرم‌ها از کاربران دریافت کنید. شما می‌توانید دسترسی تمامی افراد را در قسمت‌های مختلف سایت را مدیریت کنید.

نصب افزونه مدیریت کاربر (Ultimate Member)

برای نصب این افزونه می‌توانید با مراجعه به قسمت دانلود افزونه‌ها در سایت وی‌پی‌وار فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از این سایت بارگیری کنید.

افزونه مدیریت کاربران

برای دانلود کلیک کنید
افزونه مدیریت کاربران در سایت شما را قادر خواهد ساخت تا بتوانید در سایت خود همه کابران را تقسیم‌بندی کنید و نسبت که دسترسی که در اختارشان...

Ultimate Member بروزرسانی: 1 ماه قبل نصب: 200,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دیگر می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس از قسمت افزودن افزونه برنامه آلتمیت ممبر را روی سیستم وردپرس خود نصب کنید.

بهترین افزونه مدیریت کاربران
بهترین افزونه مدیریت کاربران

بعد از فعال‌سازی افزونه موردنظر در محیط وردپرس، قسمتی با عنوان مدیریت کاربران به داشبورد وردپرس افزوده می‌شود.

داشبورد وردپرس

بخش مدیریت کاربران نیز به چند بخش دیگر تقسیم شده‌است، که می‌توانید هر بخش را بصورت جداگانه مدیریت کنید.

منو مدیریت کاربران

در همان ابتدای کار که افزونه را نصب می‌کنید، پیامی برای شما به نمایش درمی‌آید و از شما اجازه می‌خواهد که فرم‌های پیشفرض را ایجاد کند.

قسمتی که با عنوان برنامه‌های افزودنی در این بخش وجود دارد شما را قادر می‌سازد، تا با دسترسی سریع به افزونه‌هایی که وجودشان می‌تواند در سایت ضروری باشد، بتوانید آن‌ها را مستقیما نصب و فعال نمایید.

در قسمتی که با عنوان پیشخوان در مدیریت کاربران وجود دارد شما می‌توانید اخباری که در رابطه با کاربران یا بررسی اجمالی کاربران وجود دارد را مشاهده کنید. در همان قسمت نیز بلوکی با عنوان کش کاربر وجود دارد که بوسیله آن میتوانید دیتابیس سیستم را تمیز کنید تا مطالب قدیمی منجر به کاهش سرعت سیستم نشود.

قمستی که با عنوان فرم‌ها در این افزونه وجود دارد شما را قادر می‌سازد تا از هر کاربری که به سایت شما وارد می‌شود اطلاعاتی را می‌خواهید را دریافت کنید.

فرم ساز

می‌توانید با مدیریت فیلدها از فیلدهای پیشفرض استفاده کنید و یا اینکه با ابتکار عملی که دارید، یک فید سفارشی شده را در فرم خود ایجاد کنید و در داخل فرمی که می‌سازید، استفاده کنید.

فیدهای پیشفرض

در هر یک از فیدها که می‌خواهید می‌توانید، تنظیمات دلخواه را وارد کنید تا فرم شما از لحاظ کامل بودن جزئیات نیز کامل خاص بنظر برسد، حتی از همیت بخش می‌توانید آیکونی را برای قسمت مربوطه انتخاب کنید، که باعث شکیلتر شدن فرم شما می‌شود.

می‌توانید ترتیب قرار گیری این اطلاعات را بصورت دلخواه جابجا کنید، در طی کار با این افزونه قادر هستید با پیش‌نمایش زنده فرم تهیه شده را مشاهده کنید.

پیش‌نمایش فرم

قسمت نقش کاربران به شما اجازه می‌دهد تا به عنوان مدیر سایت بتوانید دسترسی تک‌تک کاربرانی که در سایت حضور دارند را مدیریت کنید. در سیستم یک سایت کاربران به چند دسته تقسیم می‌شوند، این دسته‌ها را می‌توان به گروه‌های مدیران سایت ، ویرایشگران سایت، کاربران طلایی سایت، کاربران جدید سایت و غیره تقسیم نمود. شما از همین قسمت می‌توانید دسترسی کاربران را افزایش یا کاهش دهید. می‌توانید تعیین کنید که چه کاربری به کدام قسمت سایت دسترسی داشته باشد.

بخش تنظیمات در افزونه آلتمیت ممبر

در این بخش تنظیمات بصورت پیشفرض در روی سیستم قرار داده می‌شود و شکل صفحه به شرح زیر می‌باشد.

تنظیمات در آلتمیت ممبر

به‌هیچ وجه تنظیمات اولیه این صفحه را تغییر ندهید، چرا که ممکن است با بهم‌ریختن این تنظیمات سایت دچار اخلال شود و حتی بصورت صحیح بارگذاری نشود.

در ادامه تنظیمات می‌توانید دسترسی کابران نسبت به حذف پروفایل خودشان را محدود کنید، چرا که بهتراست کاربری که از سایت استفاده نمی‌کند، اطلاعاتش در سایت محفوظ بماند. در بخش دسترسی که در این قسمت وجود دارد می‌توانید تعیین کنید که دقیقا از چه نقاطی از جهان می‌توانند به سایت شما دسترسی داشته باشند، برای مثال در اکثریت سایت‌های دولتی نمی‌توان از ای‌پی‌های غیر ایرانی وارد شد.

تنظیمات ظاهری مربوط نحوه نمایش پروفایل نیز از همین قسمت قابلیت ویرایش دارد. در ادامه می‌توانید از قسمت دسترسی به محتوا برای کسانی که عضو سایت نیستند و می‌خواهند از خدمات سایت شما استفاده بکنند، مجدودیت ایجاد کنید.

جمع‌بندی

بوسیله این افزونه قادر خواهید بود، تمامی کاربران سایت را مدیریت کنید و با ایجاد فرم‌های خلاقانه کاربران را تشویق به ثبت‌نام در سایت بکنید، اگر بتوانید کاربران را راغب به قرار دادن اطلاعات خودشان در سایت بکنید در مدت زمان کوتاهی قادر خواهید بود افرادی زیادی را به عضویت سایت خود دربیاورد.

شما می‌توانید برای طراحی سایت شخصی خود از آموزشهایی که تیم وی‌پی‌وار ارائه می‌دهد استفاده کنید، چنانچه در زمان طراحی سایت به مشکل بربخورید می‌توانید با مراجعه به بخش پشتیبانی سایت و ارسال تیکت از راهنمایی های این تیم بهره ببرید.

تیم وی‌پی‌وار توانسته است با ارائه هاست قدرتمند قالب و افزونه‌هایی به ارزش صدها دلار را با لایسنس اصلی در اختیار کسانی که از این تیم هاست تهیه می‌کنند قرار دهد. شما بلافاصله بعد از تهیه هاست از این تیم می‌توانید شروع به طراحی سایت خود بکنید.

بنظر شما برای هر کاربری چه فاکتورهایی در سایت باید مدنظر قرار گرفته شود تا به سایت اطمینان کند و اطلاعات شخصی خودش را در اختیار سایت قرار بدهد، می‌توانید با اشتراک‌گذاری نظرات خود ما را در پیشبرد هرچه بیشتر اهداف سایت‌های اینترنتی یاری کنید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.