دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

جذاب‌ترین ویرایشگر نوشتاری در وردپرس

جذاب‌ترین ویرایشگر نوشتاری

جذاب‌ترین ویرایشگر نوشتاری در مخزن افزونه‌های وردپرس قرار داده شده‌است و کافیست با نصب آن در روی وردپرس، شروع به ساختن منوی دلخواهی که در زمان نگارش محتوا می‌خواهید به آن دسترسی سریع داشته باشید اقدام کنید.

تولید محتوا بصورت منظم و حرفه‌ای از ملزومات هر سایتی می‌باشد و این ویراستاران یا نگارندگان یک سایت می‌باشند که این مسولیت را بر عهده دارند. شما فقط با تولید محتوایی جذاب و منظم قادر خواهید تا به نتایج صفحه اول گوگل برسید. این امکان وجود دارد که مخاطب به هر نحوی وارد سایت شما شود، اما اگر آنچه را که می‌خواهد را در سایت پیدا نکند و احساس کند که چهارچوب کلی سایت در زمینه تولید محتوا ضعیف عمل کرده است، دیگر به سایت شما مراجعه نخواهد کرد و این میتواند امتیاز منفی برای سئو سایت شما محسوب شود.

برای تولید محتوای جذاب به ابزارهایی نیز نیاز خواهید داشت که این ابزارها می‌توانند شما را در تولید محتوایی که در نظر دارید، به بهترین نحو کمک نماید، ابزارها و مهارت‌ها همیشه محتوای تولید شده را از متمایز می‌سازد.

تولید محتوا با جذاب‌ترین ویرایشگر نوشتاری

تولید محتوا چند فاکتور مهم را همیشه می‌طلبد که از این موارد می‌توان به انتخاب عکس‌های جذاب، استفاده از سر تیترهای مناسب، استفاده از آمار و ارقام ، بیان مثال‌های مقایسه‌ای ، استفاده از کلمه‌هایی با پسوند ترین برای ایجاد جذابیت در سئو و یا نوشتار کاملا استاندارد بدون غلط همراه با نشانه‌های نگارشی و…

در این مقاله قصد داریم تا با بیان اهمیت بالایی که برای نگارش وجود دارد، لزوم بالا بودن میزان تسلط هرچه بیشتر شما، بر این بخش را نشان دهیم. وقتی که در حال نگارش هستید، یقینا با توجه به سلیقه شخصی که در نحوه نگارش دارید، اهمیت استفاده شما از ابزارها نیز متفاوت می‌باشد. شما با استفاده از افزونه ویرایشگر پیشرفته می‌توانید نسبت به ابزاری که از آنها در زمان نگارش استفاده می‌کنید، دسترسی سریع ایجاد کنید.

نصب افزونه ویرایشگر پیشرفته Tiny MCE Advanced

شما برای نصب این افزونه می‌توانید فایل مربوطه افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار دانلود کنید و سپس از قسمت افزودن افزونه در وردپرس روی این محیط نصب نمایید.

افزونه ویرایشگر پیشرفته TinyMCE Advanced

برای دانلود کلیک کنید
افزونه ویرایشگر پیشرفته شما را قادر می‌سازد تا با ایجاد دسترسی سریع در ابزاهای نگارش در زمان تولید محتوا، بتوانید ابزارهای خود را توسعه...

Automattic بروزرسانی: 1 سال قبل نصب: 2,000,000+ وبسایت تا وردپرس 5.7.7

در روش دیگر می‌توانید با مراجعه به محیط وردپرس از قسمت افزونه‌ها، در مخزن وردپرس با وارد کردن نام افزونه موردنظر، بصورت مستقیم شروع به نصب بکنید.

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه موردنظر در روی سیستم وردپرس خود می‌توانید، شروع به استفاده از این افزونه بکنید و تغییراتی که در حین نگارش می‌خواهید به آن‌ها دسترسی سریع داشته باشید را اعمال کنید.

بخش‌های مختلف در افزونه ویرایشگر پیشرفته

کار با این افزونه اصلا پیچیده نیست و شما می‌توانید با کشیدن و رها کردن شروع به شخصی‌سازی ویرایشگر افزونه بکنید.

شما از قسمت ویرایشگر پیشرفته که در تنظیمات ایجاد می‌شود، قادر خواهید بود منوی دسترسی سریع دلخواه را ایجاد کنید.

جذاب‌ترین ویرایشگر نوشتاری
جذاب‌ترین ویرایشگر نوشتاری

با این افزونه شما ویرایشگر اصلی وردپرس را می‌توانید ارتقا دهید و حرفه‌ای سازی کنید، ویرایشگر گوتنبرگ هم از این قاعده مستثنی نیست و آن را هم می‌توانید با همین افزونه ارتقا دهید. همانطور که در شکل بالا قابل ملاحظه است، می‌توانید با این افزونه به هر دو ویرایشگر دسترسی داشته باشید.

استفاده از ابزارها در افزونه ویراشگر پیشرفته

شما با استفاده از این افزونه به تمامی ابزارهایی که در حین نگارش نیاز دارید، دسترسی خواهید داشت و فقط کافیست با کشیدن و رها کردن ابزار مربوط در هدر ابزار ویرایشگر مدنظر خود را بسازید.

تمامی ابزارهای بالا در اختیار شما قرار می‌گیرند، تا هر کدام را که می‌خواهید و نسبت به محتوایی که تولید می‌کنید، بیشتر برای شما قابل استفاده است را در دسترسی سریع قرار دهید، توجه داشته باشید که این شخصی‌سازی‌ها قابلیت تغییر دارند و همیشه قادر به اعمال تغییرات در آن خواهید بود.

دسترسی‌های سریع در هر دو ویرایشگر به یک شکل قابل اجراست و می‌توانید دو ویرایشگر را بصورت جداگانه شخصی‌سازی کنید تا هر کاربر نسبت به نیاز خود از آن استفاده نماید.

در تنظیمات تکمیلی می‌توانید با استفاده از گزینه‌هایی که برای شما ارائه شده است، با گذاشتن یا برداشتن تیک مربوطه، ابزار توسعه را ارتقا ببخشید.

جمع‌بندی

شما می‌توانید با شخصی‌سازی در ابزار دسترسی سریع در زمان نگارش، هر ابرازی را که می‌خواهید را در دسترسی سریع قرار بدهید. توجه کنید که تمامی این ابزارها صرفا برای توسعه محتوای تولید شده در سایت ارائه می‌شود.

شما می‌توانید با استفاده از آموزش‌هایی که توسط تیم توسعه وب وی‌پی‌وار ارائه شده است شروع به طراحی سایت شخصی خود بکنید، چنانچه در این مسیر به مشکل برخورد کنید، می‌توانید با استفاده از ارسال تیکت از پشتیبانی‌های دائمی این تیم بهره ببرید.

تیم وی‌پی‌وار مفتخر است تا با ارائه میزبانی وب برای علاقمندان در سراسر کشور، با استفاده از سیستمی کاملا اتوماسیون شده، هاست ارائه دهد (شما بلافاصله بعد از تهیه هاست از این تیم مستقیما قادر خواهید بود، تا شروع به طراحی سایت خود بکنید.) شما می‌توانید با تهیه این هاست به افزونه و قالب‌هایی به ارزش صدها دلار نیز دسترسی داشته باشید که تماما با لایسنس اصلی ارائه می‌شوند.

بنظر شما استفاده از ابزار در نگارش تا چه میزان می‌تواند محتوای سایت را بهبود ببخشد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.