دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

میانبر شبکه اجتماعی در طراحی سایت

میانبر شبکه اجتماعی

میانبر شبکه اجتماعی برای سهولت دسترسی کاربران به محتوای ارائه شده در سایت، از طریق شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌شود، اگر کاربر در مدت زمانی که از سایت بازدید می‌کند، دسترسی سریع به صفحات شبکه‌های اجتماعی داشته باشد، این امکان وجود دارد که به دنبال‌کنندگان سایت در شبکه اجتماعی بپیوندد.

از میان افزونه‌های بی‌شمار وردپرس شما می‌توانید، هر افزونه‌ای که بیشتر نظرتان را جلب می‌کند را دانلود و روی وردپرس خود از آن استفاده نمایید. اگر به مخزن وردپرس مراجعه کنید می‌توانید رابط‌های کاربری زیادی را در رابطه با اشتراک گذاری مستقیم مطالب سایت به‌صورت همزمان در شبکه اجتماعی بیابید.

شما به‌وسیله افزونه‌های شبکه‌های اجتماعی قادر هستید که آیکون مربوط به هر شبکه‌ای را در نقطه‌ی دلخواه سایت قرار بدهید.

نصب افزونه شبکه اجتماعی Simple Social Icons

شما با جستجو نام این افزونه در مخزن وردپرس می‌توانید، افزونه موردنظر را دانلود کنید و یا فایل افزونه را از طریق همین سایت و لینک زیر بارگیری کنید.

افزونه Simple Social Icons

برای دانلود کلیک کنید
این افزونه برای معرفی شبکه‌های اجتماعی شما در سایتتان مورد استفاده قرار می‌گیرد، با وجود این افزونه می‌توانید آدرس شبکه اجتماعی خود را...

StudioPress بروزرسانی: 2 ماه قبل نصب: 200,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

این افزونه یکی از ابزارهای ساده سازی شده برای ایجاد میانبر در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد، زمانی که شما این افزونه را نصب می‌کنید، هیچی میانبری در داشبورد شما اضافه نخواهد شد و شما برای ایجاد شبکه اجتماعی در سایت باید به قسمت ابزارک‌ها در بخش نمایش مراجعه کنید.

قرارگیری ابزارک اجتماعی در جای مناسب

شما نسبت به چیدمانی که در سایت انجام می‌دهید، می‌توانید محل قرار گرفتن ابزار شبکه اجتماعی را تغییر دهید. زمانی که شروع به چیدمان در ابزار می‌کنید باید به تمامی نقاطی که می‌توانید در آن دست به ایجاد تغییرات بزنید را بشناشید.

Title: در این قسمت باید عنوان دلخواه را برای ابزارک موردنظری که ایجاد می‌کنید را قرار دهید.

Open links in new window: می‌توانید با فعال کردن این گزینه، بصورت مستقیم کاربر را به شبکه اجتماعی خودتان انتقال دهید.

Icon Size: واحد این گزینه بر مبنی پیکسل می‌باشد و شما می‌توانید با وارد کردن اندازه موردنظر آیکونی که قصد ایجاد آن را دارید، تولید کنید.

Icon Border Radius: شکیل کردن آیکون‌ها می‌تواند نقش موثری در ایجاد جذابیت برای مخاطب داشته باشد، این گزینه میتوانید گوشه‌های گرد برای آیکون ایجاد کنید.

Border Width: ایجاد رنگ متفاوت برای حاشیه از همینجا صورت می‌گیرد.

Alignment: چینش آیکون و این که راست‌چین، وسط‌چین یا چپ‌چین باشد را از همینجا می‌توانید انجام دهید.

Icon Color: در این قسمت می‌توانید با انتخاب رنگ آیکون خود را زنده سازی کنید و با گزینه Icon Hover Color تغییر رنگ ماوس در زمان قرار گرفتن روی آیکون هدف را انجام دهید.

Background Color:انتخاب رنگ پس زمینه و هماهنگ سازی آن با رنگ اصلی بسیار حائز اهمیت است و شما از همینجا می‌توانید دست به تغییر و تنظیم آن بزنید، از Background Hover Color می‌توانید تغییر رنگ پس زمینه در زمان قرار گرفتن ماوس روی آیکون را انجام دهید.

Border Color: حاشیه‌ی آیکون را می‌توان با رنگ‌های مختلف تغییر داد و جذابیت به آیکون بخشید، و Border Hover Color برای زمانی است که با قرار گرفتن ماوس روی گزینه مورد نظر رنگ را انتخاب کنید.

امکانات بیشتر در افزونه

در ادامه می‌توانید با قرار دادن لینک‌های شبکه اجتماعی، هر صفحه‌ای را که دوست دارید را در معرض نمایش کاربران سایت قرار دهید. این افزونه با ایجاد میانبر شبکه اجتماعی توجه کاربران را به خود جلب می‌نماید.

فراموش نکنید که کاربران به وسیله این افزونه می‌توانند با چند کلیک شروع به دنبال کردن صفحات اجتماعی شما بکنند، پس بخاطر داشته باشید که با استفاده از این امکانات بیشتر مورد توجه قرار خواهید گرفت.

جمع‌بندی

تمامی افزونه‌ها جهت سهولت بیشتر در طراحی سایت می‌باشد، افزونه‌های شبکه اجتماعی نیز از این قانون مستثتی نیستند و شما با این افزونه‌ها می‌توانید علاوه بر جذابیت بخشیدن به سایتتان، کاربران را در شبکه‌های اجتماعی نیز بدنبال خود بکشانید.

تیم پشتیبانی وی‌پی‌وار توانسته است با ارائه هاستینگ، توجه بخش زیادی از طراحان سایت را به خود جلب کند، چرا که با تدابیری که در این سیستم اتخاذ شده‌است شما بلافاصله بعد تهیه هاست قادر هستید تا شروع به طراحی سایت خود بکنید و اگر که در زمان طراحی به مشکلی برخورد بکنید، می‌توانید از راهنمایی‌ها و پشتیبانی‌هایی که سایت وی‌پی‌وار ارائه می‌دهد، استفاده کنید.

برای کسانی که در این زمینه تابحال کار نکرده‌اند و هیچ تخصصی ندارند، تیم وی‌پی‌وار با ارائه دوره‌های آموزشی با عنوان صفر تا صد وردپرس می‌تواند اشخاص را تا جایی که تبدیل به یک طراح سایت حرفه‌ای بشوند هدایت کند.

بنظر شما وجود چه المان‌هایی در شبکه اجتماعی می‌تواند، کاربر را به یک دنبال کننده همیشگی در صفحات مجازی تبدیل کند، می‌توانید با اشتراک گذاری تجربیات خود در این زمینه ما را نیز در جهت راهبرد کیفیت بالا صفحات مجازی سایت هدایت نمایید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.