دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

معرفی حساب شبکه اجتماعی در سایت

معرفی حساب شبکه اجتماعی

معرفی حساب شبکه اجتماعی در سایت وردپرسی می‌تواند کاربران را راغب به دنبال کردن آخرین اخبار و اطلاعاتی که از طریق شبکه اجتماعی در رابطه با سایت اصلی می‌باشد، متمایل سازد.

امروزهبا گسترش دسترسی به اینترنت و شبکه اجتماعی همچون اینستاگرام این شبکه توانسته است قشر کثیری از افراد جامعه را به استفاده از این شبکه اجتماعی راغب کند، افراد که از طریق تلفن همراه خود به اینترنت دسترسی دارند، بعد از نصب اپلیکیشن اینستاگرام روی دستگاه خود، بعد از وارد کردن نام کاربری و ایمیل خود بلافاصله می‌توانند شروع به استفاده از این شبکه پرجمعیت بکنند.

کار با این شبکه اجتماعی به میزان بالایی راحت‌سازی شده است، هوش مصنوعی اینستاگرام در همان ابتدا با نمایش پست‌های در موضوعات مختلف، سلیقه شما مبنی بر اینکه چه نوع پستهایی را دوست دارید که مشاهده کنید را شناسایی می‌کند، از این روست که در قسمت اکسپلور هر کاربری پست‌های متفاوت با کاربر دیگر به نمایش در می‌آید. این پست‌ها می‌توانند در هر موضوعی باشند، اخبار، ورزشی، سینما، طبیعت، سفر، خورد و خوراک و… اینستاگرام در تشخیص سلیقه افراد برای مشاهده پست‌ها کاملا موفق عمل کرده و هرکسی را با یکبار استفاده از این شبکه به کاربر دائمی تبدیل می‌کند.

اینستاگرام

اینستاگرام کافیست که یکی از دوستان شما را شناسایی کند، در مرحله‌ی بعدی بصورت زنجیروار دیگر دوستان آشنایان شما را برای فالو کردن در اینستاگرام معرفی خواهد کرد.

اهمیت معرفی حساب شبکه اجتماعی

امروزه تمامی اشخاص، شرکت‌ها، کارخانجات، تولیدی‌ها و حتی فروشگاه‌ها و مغازه‌ها نیز از شبکه اجتماعی اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن استفاده می‌کنند، پس خالی از لطف نیست که بتوانیم محصول یا خدماتی را که ارائه می‌کنیم بتوانیم از طریق اینستاگرام نیز به نمایش عموم در بیاوریم.

به واسطه استفاده راحت از اینستاگرام کاربرانی که شروع به استفاره از آن می‌کنند، بخاطر دسترسی آسان به اینستاگرام دوباره به استفاده از آن می‌کنند و افراد پس از گذشت مدت کوتاهی متوجه می‌شوند که روزانه چندین ساعت از این شبکه استفاده می‌کنند.

اینستاگرام به‌عنوان یکی از بزرگترین جوامع که توانسته میلیون‌ها فرد را به استفاده روزانه از اینترنت بنماید برای هر کسب‌وکاری نیز این موقعیت را فراهم می‌آورد که افراد در این شبکه بیشتر بتوانند در معرض توجه قرار بگیرند.

ما می‌توانیم با استفاده از افزونه‌های مختلف شبکه اجتماعی خود را در سایت به نمایش بگذاریم تا با راغب کردن افراد به دنبال کردن اکانت اینستاگرام هم گسترش کار در شبکه اجتماعی بپردازیم و هم مطالبی که در سایت انتشار داده می‌شود را از طریق این شبکه به اطلاع مردم برسانیم.

شبکه‌های اجتماعی

افزونه اینستاگرام فید (Instagram Feed)

اینستاگرام که در ابتدا فقط برای ثبت تصاویر موبایل منتشر شده بود، شاید هیچگاه مدیران موسس آن این تصور را نداشتند که روزی به قدرتمندترین شبکه برای هر کسب‌وکار بزرگ و کوچکی تبدیل شود، چرا که تمامی استفاده کنندگان این اپلکیشن برای خود استراتژی‌های ویژه‌ای تعیین می‌کنند تا در دید قشر کثیری از کاربران این شبکه قرار بگیرند.

شما می‌توانید با نصب افزونه اینستاگرام فید (Instagram Feed) در روی سایت وردپرسی خود آخریت پست‌های اکانت شبکه اجتماعی خود را در معرض دید عموم کاربران سایت خود قرار دهید و همزمان با بیشتر دیده شدن در اینستاگرام کسب‌وکار خود را در میان رقبا به شکل بهتری مدیریت کنید.

نصب افزونه اینستاگرام فید (Instagram Feed)

می‌توانید برای نصب این افزونه فایل اصلی آن را از سایت وی‌پی‌وار بارگیری کنید و فایل دانلود شده را از قسمت افزودن افزونه داشبورد وردپرس فایل را بارگذاری و نصب نمایید.

افزونه نمایشگر Instagram Feed

برای دانلود کلیک کنید
ایجاد قسمتی در سایت با عنوان نمایش آخرین پست‌های اینستاگرام می‌تواند کاربران را ترغیب به دنبال کردن مطالب سایت شما از طریق شبکه اجتماعی...

Smash Balloon بروزرسانی: 2 هفته قبل نصب: 1,000,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

دیگر روشی که می‌توانید از طریق آن افزونه اینستاگرام فید (Instagram Feed) را در روی وردپرس خود نصب کنید، می‌توانید با مراجعه به داشبورد وردپرس مستقیما از مخزن وردپرس افزونه مربوطه را نصب و فعال کنید.

افزونه اینستاگرام فید

این افزونه با بیش از یک میلیون نصب نشان از کاربردی بودن در محیط سایت‌های وردپرسی دارد. همانطور که مشاهده می‌کنید اکثریت کاربرانی که با این افزونه کار کرده‌اند از عملکرد آن راضی بوده و نمره بالایی برای آن در نظر گرفته‌اند.

کار با افزونه اینستاگرام فید (Instagram Feed)

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه موردنظر می‌توانید از داشبود وردپرس شروع به همگام سازی اکانت اینستاگرام با سایت وردپرسی خود بکنید.

منو افزونه اینستاگرام فید

در بخش اول که با عنوان کانفیگ (Configure) مشاهده می‌کنید، می‌توانید با وارد کرد یوزرنیم و پسورد اکانت اینستاگرام پروفایل خود را با افزونه همگام‌سازی کنید.

نوع حساب

بعد انتخاب گزینه Connect an Instagram نوع حساب خود را باید مشخص کنید و بعد از متصل شدن به حساب اینستاگرام می‌توانید پروفایل خود را در هر قسمت از سایت که بخواهید به نمایش بگذارید.

معرفی حساب شبکه اجتماعی
معرفی حساب شبکه اجتماعی

برای به نمایش در آمدن پست‌های پروفایل اینستاگرام باید کد کوتاهی که خود افزونه در اختیار شما می‌گذارد را در قسمتی که مدنظرتان می‌باشد وارد کنید.

کدکوتاه در وردپرس

شما در زمان تولید محتوا در سایت به ابزار مختفلی دسترسی دارید که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و در قسمت‌های مختلف سایت قرار بدهید. شما می‌توانید تصویر و متن ها را بصورت جداگانه و یا ترکیبی در سلیت قرار دهید. یکی از دیگر پارامترهایی که می‌توانید در هر قسمت از محتوایی که تولید می‌کنید، قرار بدهید استفاده از کد کوتاه می‌باشد.

در گذشته شما حتما باید یا استفاده از کد کوتاه اکانت خود را در جایی که می‌خواستید به‌نمایش می‌گزاشتید اما در آخرین بروزرسانی‌های که این افزونه ارائه داده، ابزار مربوطخ به قیمت ابزارک بلوک‌ها اضافه می‌شود و مستقیما می‌توانید محتویات پروفایل را به نمایش بگذارید.

سایر بخش‌های افزونه اینستاگرام فید (Instagram Feed)

در سایر بخش‌های این افزونه به تنظیماتی از جمله تغییر رنگ نوشته‌ها یا پس‌زمینه دسترسی دارید که هر کاربر نسبت به سلیقه خود می‌تواند آن را انتخاب نماید ، در بخش دیگری با عنوان شبکه‌های اجتماعی بیشتر (More Social Feeds) وجود دارد شما می‌توانید دیگر شبکه‌های اجتماعی که این افزونه می‌تواند برای شما دسترسی ایجاد کند،استفاده کنید.

شبکه اجتماعی

با توجه به اینکه امروزه اینستاگرام بیش از بیش در کشور ما به رونق دهی کسب‌وکار شهرت یافته است الزامی وجود ندارد که از دیگر شبکه‌های اجتماعی استفاده کنیم.

جمع‌بندی

ایجاد ارتباط مستقیم کاربران سایت، از طریق اینستاگرام می‌تواند ذهن مخاطب شما را همیشه نسبت به خدماتی که در کسب‌وکار ارائه می‌دهید آماده نگه داردو شما می‌توانید با پویا نگه داشت سایت خود همراه با به اشتراک‌گذاری اخبار مربوط به سایت در اینستاگرام بخش بزرگی از هزینه‌های مارکتینگ سایت‌تان را صرفه‌جویی کنید و در پیشبرد دیگر اهداف سایتتان استفاده کنید.

شما می‌توانید با تهیه هاست از تیم وی‌پی‌وار شروع به طراحی سایت خود را مبنی وردپرس بکنید شما با تهیه این هاست افزونه و قالب‌هایی به ارزش صدها دلار را با لایسنس اصلی و بدون هزینه اضافی در اختیار خواهید گرفت، شما می‌توانید برای حرفه‌ای شدن در این زمینه از آموزش‌هایی که ایت تیم در سایت خود قرار داده‌است بهره ببرید. چنانچه در زمان طراحی سایت به مشکل برخورد بکنید می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی در راستای حل‌وفصل مشکلات بوجود آمده عمل کنید.

بنظر شما جامعه اینستاگرام تا چه اندازه می‌تواند در گسترش کسب و کار شما به توسعه خدمات شما کمک کند؟

3اُمین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.

  1. gameland98 گفت:

    بسیار عالی و مفید بود 🙂

    1. SINA گفت:

      خیلی ممنون از زمانی که برای مطالبه این مطلب اختصاص داداید.