دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

فروش از اینستاگرام یا وبسایت وردپرس

وبسایت وردپرس

اگر کسب‌وکارهای فیزیکی از میزان فروشی که می‌توانند از طریق اینترنت داشته باشند، مطلع شود بدون معطلی وارد این حوزه از کسب‌وکار می‌شوند. امروزه فروشگاه‌های فیزیکی و یا کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام، شروع به کسب درآمد از طریق اینترنت بکنند.

اگر از طریق اینستاگرام محصولات بفروشید یا خدمات ارائه کنید، می‌توان گفت که وارد حوزه درآمدهای اینترنتی شده‌اید، اما هیچگاه نگاهی محدود به این نوع کسب‌وکار نداشته باشید. شما می‌توانید با طراحی وبسایت وردپرس خودتان این جریان درآمدی را برای خودتان گسترش دهید.

در فروش آنلاین از طریق اینستاگرام موانع زیادی وجود دارد، که هر کدام می‌تواند دلیلی باشد بر اینکه سرعت خدمات رسانی شما را پایین بیاورد. در کسب‌وکار آنلاین سرعت عملکرد را می‌توان مهمترین فاکتور دانست. در زمان فروش از طریق اینستاگرام دالان ارتباطی شما فقط دایرکت اینستاگرام خواهد بود، در واقع شما باید علاوه بر ارسال سفارشات به سوالاتی که مشترین دارند کاملا پاسخگو باشید.

طراحی سایت با وردپرس به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید سایتی کاملا حساب شده و سازمان‌یافته را راه‌اندازی کنید. وردپرس استفاده از دسته‌بندی‌ها را از پیشخوان خود لحاظ کرده‌است و برای هر قسمتی از کار اعم از فروش، پشتیبانی، توسعه، محصولات جدید و… تدابیری اندیشیده شده‌است که اگر کسب‌وکار شما گسترش یافت بتوانید برای هر قسمت‌ مختلف متخصص قرار داده و دسترسی لازم را به آن بدهید.

وبسایت وردپرس
وبسایت وردپرس

مزیت‌ داشتن وبسایت وردپرس

اکثر افراد بر این باورند که برای داشتن سایت باید هزینه پرداخت کنند و اینکار کاملا تخصصی می‌باشد. هزینه‌هایی که به‌طبع، به علت تخصصی بودن در اکثر مواقع برای کسب‌وکارهای نوپا، سنگین و غیر قابل پرداخت بنظر می‌رسد.

اگر این ایده بنظر افراد برسد که، چرا خودمان دستبکار نشویم تا سایت راه‌اندازی کنیم، عدم داشتن علم کدنویسی می‌تواند در همان ابتدای کار شخص را از انجام اینکار منصرف کند. علم کدنویسی کاملا گسترده می‌باشد و تسلط یافتن بر آن نیازمند ماه‌ها تلاش و پشتکار می‌باشد.

در این مواقع سیستم‌های مدیریت محتوا هستند که به کمک شما می‌آیند، این سیستم‌ها توسط کدنویسان ارشد و متخصص راه‌اندازی شده‌است و شما می‌توانید بدون داشتن علم کدنویسی ابتکار عمل را بر دست بگیرید و این سیستم‌ها را مدیریت کنید.

توصیه ما به شما سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌باشد، این سیستم در مقایسه با رقبا موفق‌تر عمل کرده‌است و محبوبیت بالایی دارد تا جایی که حال بیش از 30% سایت‌های جهان با این سیستم راه‌اندازی شده‌اند.

ایجاد فروشگاه در سایت وردپرس

در سیستم وردپرس نیازی به علم کدنویسی نخواهید داشت و می‌توانید با قالب و افزونه‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان ارائه شده‌است، هر نوع سایتی را ایجاد کنید. اگر می‌توانید کدنویسی بکنید، سیستم مدیریت محتوای وردپرس کاملا متن‌باز می‌باشد و شما می‌توانید در هر قسمتی که بخواهید سلیقه شخصی خودتان را دخیل کنید.

اینستاگرام که برای کسب‌وکارها جنبه فروشگاهی دارد، شاید در ابتدای کار که کسب‌وکار رونق چندانی ندارد، کار شما را پیش ببرد، اما برای بلند مدت نمی‌توانید روی آن حساب باز کنید و تنها راه شما برای ایجاد وبسایت فروشگاهی سیستم وردپرس خواهد بود.

از میان قالب‌های مختلفی که برای وردپرس وجود دارد، می‌توانید قالب فروشگاهی دلخواه خودتان را انتخاب کنید و با استفاده از افزونه‌هایی که برای وردپرس وجود دارد، وبسایتی کاملا سازماندهی شده را بوجود بیاورد که هر قسمت‌ از آن کاملا قابل مدیریت باشد.

اگر هیچ درآمدی از اینترنت ندارید

دنیای اینترنت به قدری گسترش یافته‌است که، هر کسی به جستجوی کار می‌باشد، درصورتی مهارت لازم در این حوزه را داشته باشد، بدون فوت وقت خواهد توانست شروع به کسب درآمد از اینترنت بکند.

اگر هیچ فروشگاه فیزیکی ندارید که برای آن وبسایت طراحی کنید، می‌توانید با فراگرفتن مهارت‌های لازم برای اشخاصی که می‌خواهند فروشگاه اینترنتی داشته باشند، سایت طراحی کنید و حتی پشتیبانی‌های لازم آن را انجام دهید، کافیست شما این مهارت را با صبر و حوصله فرابگیرید.

در زمانی که اکثر کسب‌وکارها به فکر آنلاین کردن خدمات خودشان می‌باشند، شما می‌توانید با فراگیری آموزش‌های مربوطه به طراحی سایت برای اشخاصی که می‌خواهد کسب‌وکارشان را در حوزه‌ی آنلاین نیز پیش ببرند، طراحی وبسایت‌شان را برعهده بگیرید و آنچه را که می‌خواهند را در ازای دریافت وجه انجام دهید.

این نوع درآمد‌ها می‌تواند شروعی باشد برای ورود شما به کسب‌وکارهای آنلاین تا بتوانید در بلندمدت جایگاهی را در این حوزه‌ی وسیع برای خود داشته باشید.

جمع‌بندی

فروش از طریق اینترنت به‌هر نحوی که باشد در بلند مدت به نفع شما خواهد بود و شما می‌توانید چه از طریق شبکه اینستاگرام و یا وبسایت خودتان فروش داشته باشید یا خدماتی ارائه کنید. این حوزه کسب‌وکار به‌قدری گسترده می‌باشد که هرچه سریعتر باید شروع به کسب درآمد از آن کنید.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه‌ای که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه کرده‌است استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط این تیم ارائه شده‌است، یکی از بهترین افزونه‌ها برای تولید محتوای با کیفیت می‌باشد. حال افزونه‌ای که توسط این تیم کدنویسی شده‌است، با ده‌هزار نصب فعال به یکی از محبوبترین افزونه‌ها در سایت‌های فارسی زبان وردپرس تبدیل شده‌است.

بنظر شما چه شرایطی باید محیا شود تا عموم مردم به کسب‌وکار از اینترنت بها دهند؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.