دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

تفاوت گوگل ادوردز و سئو در وردپرس

گوگل ادوردز و سئو

هدف از طراحی سایت را می‌توان به‌منظور بیشتر دیده شدن عنوان کرد، هرچقدر جامعه آماری که شما را می‌شناسند گسترده‌تر باشد، می‌توانید بیشتر محصولی که معرفی می‌کنید یا خدماتی که ارائه می‌کنید را در معرض دید عموم قرار دهید.

برای اینکه در وبسایت بازدیدداشته باشید دو راه را پیش رو دادید که می‌تواند به کمک شما بیاید. گوگل ادوردز و سئو شما را در رسیدن به این هدف کمک کنند، گوگل ادوردز را می‌توان راهی میانبر عنوان کرد که در مدت زمان کوتاهی کاملا بازدهی بالایی برای شما به ارمغان می‌آورد.

اما در سئو که کاملا نیازمند صبوری و حوصله می‌باشد، شما به مرور زمان و به‌اصطلاح گام‌به‌گام پیشرفت می‌کنید و هرزمانی که بتوانید به نتایج اول گوگل برسید می‌توان گفت که موفقیت سایت شما کاملا تضمین شده‌است. سئو کردن یک سایت را می‌توان روش ارگانیک برای بالا بردن بازدید سایت عنوان کرد.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما را قادر می‌سازد تا در مدت زمان کوتاهی، سایتی که موردنظرتان می‌باشد را طراحی و راه‌اندازی کنید، اما چالش اصلی بعد از طراحی سایت تعداد بازدیدهایی می‌باشد که به سایت شما نگاه می‌کنند.

گوگل ادوردز و سئو
گوگل ادوردز و سئو

نحوه عملکرد سئو در یک سایت وردپرس

گوگل بزرگترین سایت جهان می‌باشد و امروزه افرادی که از اینترنت استفاده می‌کنند، کاملا به این مرجع بزرگ اطمینان کامل دارند و از نتایجی که گوگل ارائه می‌دهد استفاده می‌کنند. گوگل با بیش از 200 الگوریتم‌ نتایج را کاملا دقیق رتبه‌بندی می‌کند.

شما بعد از مدت زمان کوتاهی که با گوگل کار کردید، متوجه خواهید شد نتایجی که در صفحه اول بنمایش درمی‌آید، از بهترین سایت‌ها، مورد اعتمادترین سایت‌ها و دقیقترین مطالبی که در رابطه با موضوع جستجو وجود دارد، برای شما ارائه می‎‌شود.

برای اینکه بتوانید سئو قدرتمندی در سایت خودتان داشته باشید، باید فاکتورهایی که الگوریتم‌های گوگل برای سایت‌ها درنظر گرفته‌اند را کاملا رعایت کنید. مواردی چون سرعت سایت، کدنویسی که در سایت انجام گرفته‌است، محتوایی که در سایت قرار می‌گیرد یا رابط کاربری که دارد فقط جزیی از این موارد هستند.

مدت زمانی که کاربر در صفحات شما می‌ماند و به جستجو می‌پردازد کاملا توسط ربات‌های گوگل آنالیز می‌شود و اگر کاربر زمان بیشتری در سایت شما سپری کند به معنی جذابت بالا محتوای سایت شماست و اگر گوگل تشخیص دهد که کاربر در کمتر از چند ثانیه سایت شما را ترک می‌کند، نشان از عدم مورداستفاده بودن مطالب در سایت شماست.

نحوه کار گوگل ادوردز در وبسایت وردپرس

گوگل ادوردز را می‌توان به‌عنوان یکی از منابع درآمدی بزرگ برای سایت گوگل عنوان کرد، شما می‌توانید با پرداخت هزینه برای گوگل از این سایت بخواهید که برای اشخاصی که در رابطه با کلمه کلیدی موردنظرشان به جستجو می‌پردازند، سایت شما به‌عنوان نتیجه اول بنمایش دربیاید.

این روش کاملا برای سایت شما بازدهی خواهد داشت، اما برای بازه کوتاه مدت می‌باشد و نمی‌توان دائما با هزینه کردن برای تبلیغات گوگل سایت را معرفی نمود، این کار مستلزم هزینه‌های بالایی‌است که بعید بنظر می‌رسد که هر سایت تازه‌کاری بتواند از پس آن برآید.

سایت‌های واسطی وجود دارند که اینکار را برای شما انجام می‌دهند، چرا که گوگل برای سایت‌هایی که دامنه ایرانی دارند، این مورد را محدودسازی کرده‌است و شما می‌توانید هر سایتی بجز دامنه (ir.) را در سایت گوگل ادوردز بنمایش دربیاورد.

بین گوگل ادوردز و سئو کدامیک بهتر است

اگر می‌خواهید سایت شما در کوتاه مدت به نتیجه برسد، می‌توانید از گوگل ادوردز استفاده کنید، این سیستم سایت شما را در اولین نتیجه بنمایش درخواهد آورد و فقط در صورتی که کاربر کلیک کند و وارد سایت شما بشود از هزینه‌ای که اختصاص داده‌اید، خواهد کاست.

عملکرد این سیستم کاملا دقیق و بدون نقص می‌باشد و هیچ باگی تاکنون در این سیستم دیده‌ نشده‌است، اگر شما از این سیستم استفاده کنید مطمئن باشید که بازخود خواهید داشت و می‌توانید در مدت زمان کوتاهی بفروش از سایت بپردازید.

سئو برای مواردی‌است که بخواهید از سایت خود یک درآمد دائمی داشته باشید، اگر سایت شما بصورت ارگانیک به نتایج اول گوگل برسد این هدف کاملا محقق می‌شود، برای مثال اگر می‌خواهید سایت شما در رتبه‌بندی‌ها پیشرفت کند باید بصورت روزانه و دقیق در آن محتوا تولید کنید و از قرار دادن مطالب کپی شده در سایت بپرهیزید، چرا که در این روش گوگل سایت شما را به‌عنوان ناقض حقوق کپی رایت جریمه می‌کند.

شاید این روش سخترین راه باشد اما در بلندمدت شما را می‌تواند به بازدید میلیونی برساند که به تبع آن سایتی که بازدید بیشتری دارد، فروش و سودآورد بیشتری نیز خواهد داشت.

جمع‌بندی

گوگل ادوردز و سئو را می‌توان بهترین راه برای دیده‌شدن بیشتر در سایت وردپرسی عنوان کرد، اگر می‌خواهید در کوتاه مدت به نتیجه برسید، از گوگل ادوردز استفاده کنید و اگر می‌خواهید در بلندمدت به درآمدهای بالا و بازدید بیشتر برسید سئو سایت خودتان را تقویت کنید.

برای طراحی سایت با وردپرس می‌توانید، از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه کرده‌است استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شوید،می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرد.

تیم وی‌پی‌وار با ارائه کدنویسی دقیقی که در افزونه شمسی‌ساز وردپرس انجام داده‌است، توانسته تا مدیریت محتوا در وردپرس را ساده‌سازی نماید. حال این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال به یکی از محبوبترین افزونه‌ها در سایت‌های فارسی‌زبان بشمار می‌آید.

بنظر شما علاوه بر گوگل ادوردز و سئو از چه روش‌های دیگری برای گرفتن ورودی سایت می‌توان استفاده کرد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.