دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین افزونه ریچ اسنیپت (نمایش شکیل‌تر نتایج)

ریچ اسنیپت

ستاره‌‌دار کردن برگه‌ها و نوشته‌ها می‌تواند جذابیت بالایی را به محتوایی که در نتایج گوگل بنمایش درمی‌آید، ببخشد. شما می‌توانید این ویژگی را با استفاده از افزونه ریچ اسنیپت به محتوای خودتان بیفزایید.

نشانه گذاری اسکیما (Schema) حالتی است که با استفاده از آن مخاطب در یک نگاه می‌تواند، اطلاعات دقیقتری قبل از مشاهده محتوا دریافت کند. با استفاده از ویژگی‌های بیان شده شانس شما برای اینکه بیشتر دیده شوید وجود خواهد داشت.

اگر دقت داشته باشید در نتایجی که گوگل بنمایش درمی‌آورد، شما بیشتر جذب نتیجه‌ای خواهید شد که اطلاعات اولیه بهتری برای شما ارائه دهد. نحوه عملکرد افزونه مربوطه به این شکل می‌باشد، کد در روی سیستم وردپرس قرار داده می‌شود که کاملا برای موتورهای جستجو، قابل شناسایی خواهد بود.

بالا بردن سئو هر سایت را می‌توان هدفی عنوان کرد که برای رسیدن به حالت ایده‌آل در آن سایت‌ها به رقابت می‌پردازند، اگر نتیجه‌ای که از سایت شما نشان داده می‌شود کامل‌تر و شکیل‌تر باشد مطمئنا بازدیدکننده همان نتیجه را انتخاب خواهد کرد و در نتیجه آن ترافیک سایت شما پیشتر خواهد شد و راه موفقیت را برای خودتان هموار خواهید کرد.

ریچ اسنیپت
ریچ اسنیپت

نصب افزونه ریچ اسنیپت روی وردپرس

برای نصب این افزونه بر روی سیستم خود می‌توانید فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) بارگیری کنید و از قسمت افزودن افزونه پیشخوان وردپرس فایل مربوطه را روی سیستم بارگذاری کنید.

افزونه نحوه نمایش نتیجه (ریچ اسنیپت)

برای دانلود کلیک کنید
هرچقدر توضیحات اولیه‌ای که در رابطه با نوشته شما در نتایج گوگل بهتر باشد، مخاطب بیشتر جذب آن خواهد شد و با این روش سئو سایت شما تقویت...

Brainstorm Force بروزرسانی: 4 ماه قبل نصب: 70,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس از پیشخوان وردپرس در قسمت جستجو عبارت Schema – All In One را وارد کنید و افزونه موردنظر را روی سیستم خودتان نصب کنید.

مخزن وردپرس

همانطور که می‌بینید این افزونه با بیش از هشتادهزار نصب فعال جزوه افزونه‌های محبوب وردپرس بشمار می‌آید. بعد از نصب افزونه قسمتی با عنوان Rich Snippets در پیشخوان وردپرس بوجود می‌آید که می‌توانید تنظیمات مربوط به افزونه را مشاهده کنید.

معرفی قسمت‌های مختلف در افزونه ریچ اسنیپت

زمانی که وارد قسمت ریچ اسنیپت در پیشخوان وردپرس می‌شوید، چهار تب وجود دارد که در تب اول قسمت Configuration قرار دارد و روی هر کدام که کلیک کنید، تنظیمات آن برای قسمت نمایش نتایج گوگل قابل تغییر خواهد بود.

برای مثال اگر قسمت Item Review را بزنید، منوی جدیدی باز خواهد شد. شما می‌توانید با استفاده از تجربه کاری که خودتان در استفاده از نتایج گوگل داشته‌اید بهترین عناوین را در این قسمت‌ها وارد کنید.

ریچ اسنیپت
ریچ اسنیپت

در تب بعدی بخشی با عنوان Customization وجود دارد و می‌توانید نحوه نمایش نتیجه را شخصی‎‌سازی کنید.

این بخش شامل پنج قسمت می‌باشد که همگی برای تنظیمات مربوط به قسمت نمایش نتیجه است.

تنظیمات ریچ اسنیپت برای نوشته‌ها

برای انجام تنظیمات نمایش ریچ اسنیپت در نتایج گوگل باید از قسمت ویرایش نوشته ماوس را اسکرول نمایید تا در انتهای نوشته تنظیمات را ببینید و برای نوشته شخصی‌سازی کنید.

با استفاده از این افزونه آنچه که در نتایج گوکل بنمایش درمی‌آید در کنترل کامل شما می‌باشد.

جمع‌بندی

اگر در گوگل به جستجو بپردازید، متوجه خواهید شد که در بین نتایجی که بنمایش درمی‌آید، نتیجه‌ای که کاملتر باشد و اطلاعات اولیه بیشتری به شما بدهد، نظر شما را جلب می‌کند و آن نتیجه کلیک بیشتر می‌خورد، این موضوع کاملا سئو سایت شما را تقویت خواهد کرد.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه شده‌است، به شما این امکان را می‌دهد تا محتوای با کیفیت تولید کنید. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب در سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس می‌باشد.

الویت انتخاب خود شما در نتایجی که گوگل بنمایش درمی‌آورد، در بیشتر مواقع با کدام نوع از نتایج می‌باشد؟

3اُمین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.

  1. خیلی خوب بود و موفق باشید و خسته نباشید

    1. SINA گفت:

      ممنون از توجهتون و زمانی که اختصاص دادین.