دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین افزونه برای منو واکنشگر

بهترین افزونه برای منو واکنشگر

بهترین افزونه برای منو واکنشگر را می‌توانید بصورت جداگانه از مخزن وردپرس بارگیری نمایید، این در حالیست که تمامی قالب‌هایی که امروزه توسط شرکت‌ها ارائه می‌شوند، به این بخش توجه ویژه‌ای دارند و قسمت ویژه‌ای را در قالب‌های خود به این بخش اختصاص داده‌اند.

دستگاه‌های هوشمند توانسته‌اند جزوه وسایل ضروری هر فردی شوند و به واسطه توسعه اینترنت هر شخصی قادر است بوسیله دستگاه هوشمند خود دست به جستجو و کاوش در اینترنت بزند. پس بسیار اهمیت دارد، سایتی که ارائه می‌دهید کاملا نسبت به دستگاه‌های هوشمندی چون موبایل و تبلت واکنشگر باشد. واکنشگر بودن سایت شما تاثیر بسزایی در سئو سایت شما دارد.

اگر می‌خواهید سئو سایت شما قدرتمند باشد، باید توجه ویژه‌ای به فاکتورها و الگوریتم‌های گوگل داشته باشید. منو یکی از پارامترهایی است که هر کاربری با ورود به سایت آن را مورد بررسی قرار می‌دهد تا با مشاهده منو سریعا قسمت‌های مختلف در سایت را ببیند.

منو ریسپانسیو

بهترین افزونه برای منو واکنشگر (Responsive Menu)

با نصب این افزونه می‌توانید منویی که در سایت شما برای کاربران قابل مشاهده است را بصورت واکنشگر دربیاورید و مطمئن باشید که هر کاربری که سایت شما را با موبایل یا تبلت مشاهده می‌کند، محتویات سایت را کاملا دقیق و بدون ایراد مشاهده می‌کند. امروزه این نکته کاملا حائز اهمیت است چرا که قشر کثیری از کاوشگران در اینترنت با موبایل به جستجو می‌پردازند.

واکنشگر بودن سایت از این رو اهمیتی بالایی در کسب رتبه‌های بالا برای گوگل دارد. ایجاد منو کشویی برای سایت در زمان کار با موبایل یکی از ویژگی‌هایی است که می‌توانید با به اجرا در آوردن آن سئو سایت خود را قدرتمند کنید. در گذشته که کاربران فقط با کامپیوتر به جستجو در اینترنت می‌پرداختند، واکنشگرا بودن سایت اصلا مطرح نبود و اهمیتی نداشت، اما با افزایش تعداد کاربران امروزه این امر بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده‌است.

نصب افزونه Responsive Menu در روی وردپرس

برای نصب این افزونه در روی سایت وردپرسی خود می‌توانید فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار دانلود کنید و از قسمت بارگیری افزونه وردپرس فایل دانلود شده را نصب و اجرا کنید.

افزونه منو واکنشگرا

برای دانلود کلیک کنید
امروزه بیشتر کاربران اینترنت با دستگاه‌های هوشمند به کاوش و جستجو در اینترنت می‌پردازند، از این رو اهمیت بالایی دارد سایت شما کاملا...

ExpressTech بروزرسانی: 2 هفته قبل نصب: 100,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دیگر نیز می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس در قسمت افزودن افزونه، داشبورد وردپرس افزونه موردنظر را نصب و فعال‌سازی نمایید.

بعد از نصب و فعال‌سازی این افزونه قادر خواهید بود،منو موجود در سایت خودتان را بصورت واکنشگرا با دستگاه‌های هوشمند دربیاورد.

این افزونه با بیش از یکصد هزار نصب، این نکته را به مدیران سایت متذکر می‌شود که افزونه اهمیتی بالایی در بین سایت‌های وردپرسی دارد و همانطور که مشاهده می‌کنید آخرین بار افزونه در یک سایت گذشته بروزرسانی شده‌است که خبر از میزان اهمیت بالایی که پشتیبانی این افزونه برای آن قائل هستند را نشان می‌دهد.

بعد از فعال‌سازی افزونه منویی با عنوان Responsive Menu به داشبورد وردپرس افزوده می‌شود که از طریق همان منوی جدید می‌توانید شروع شخصی‌سازی منو واکنشگر بکنید.

افزونه منو واکنشگر در داشبورد

شما از قسمت Create New Menu می‌توانید شکلی را که مدنظر شما برای منو واکنشگر سایت، در زمان بازدید دارید را بوجود بیاورد.

کار با افزونه منو واکنشگر (Responsive Menu)

وقتی که وارد قسمت Responsive Menu در داشبورد وردپرس می‌شویم، به گزینه‌هایی که در این افزونه ارائه شده‌است دسترسی خواهیم داشت.

منو اولیه افزونه واکنشگر

از همین قسمت می‌توانید شروع به ایجاد منو واکنشگر بکنید، در وهله‌ی اول باید برای منویی که ایجاد می‌کنید نام انتخاب کنید تا در آینده با افزایش تعداد منوهای دسترسی سریع، در میان دیگر منو‌ها سردرگم نشوید.

منوهای پیشفرض

در این قسمت می‌توانید با انتخاب هریک از منوهای پیشفرض و پیشنهاد شده، نحوه عملکرد منو‌ها را مشاهده بکنید. هریک از این گزینه‌های پیشفرض را که انتخاب بکنید، خواهید توانست از طرح‌های ارائه شده ایده بگیرید و منویی که مدنظر خودتان می‌باشد را تولید کنید.

ساخت منو واکنشگر با افزونه (Responsive Menu)

با این افزونه هم می‌توانید منو جدید ایجاد کنید و هم می‌توانید منوهایی که در گذشته ایجاد کرده‌اید را مورد ویرایش قرار دهید.

در اینجا فایل منو اصلی را می‌توانید بصورت لحظه‌ای که تغییر می‌دهید، مشاهده کنید.

ترتیب آنچه در منو دسترسی سریع قرار می‌گیرد، را می‌توانید در حداکثر زمانی که می‌خواهید با کشیدن و رها کردن عوض کنید.

از این قسمت می‌توانید رنگی که در منو می‌خواهید به نمایش دربیاید را تعیین کنید، همچنین قادر خواهید بود شفافیت یا عدم شفافیت منو خود را تنظیم کنید. می‌توانید تعیین کنید که گزینه‌ها بصورت دکمه‌ای به نمایش دربیایند یا در حالت عادی باشند.

از بخش تعیین می‌کنید که هر یک از پارامترها در چه جایگاهی قرار بگیرند. شما می‌توانید با الگو برداری از دیگر سایت‌ها منویی کاملا یونیک و خاص برای سایت خودتان تعبیه کنید، منو شما هرچقدر واکنشگرا تر باشد شما بیشتر خواهید توانست روی سئو سایت خود تمرکز کنید.

در طول زمان کار با این افزونه بیشتر به کارایی آن پی خواهید برد و نتیجه خواهید گرفت که این افزونه بدون اینکه اتلاف زمان کند، در مدت زمان کوتاهی منویی که در سایت شما وجود دارد را می‌تواند به حالت واکنشگر دربیاورد. توانایی مشاهده ایجاد تغییراتی که انجام می‌دهید بصورت لحظه‌ای یکی از خصوصیات بارز این افزونه می‌باشد.

جمع‌بندی

سئو قدرتمند هدف هر سایتی می‌باشد که می‌خواهد به کسب و کار آنلاین خود رونق ببخشد. به یاد داشته باشید که امروزه اکثریت کاربران با تلفن همراه به جستجو در اینترنت می‌پردازند و اینکه بتوانند در مدت زمان کوتاهی به خواسته خود برسد، حق مسلم هر کاربری است. سایت شما باید در زمان کار با موبایل کاملا ریسپانسیو باشد، خصوصا منو سایت که با توجه به افزونه‌ای که معرفی کردیم قادر خواهید بود منویی کاملا ریسپانسیو داشته باشید.

شما برای طراحی سایت بر مبنای وردپرس می‌توانید با استفاده از آموزش‌های تیم وی‌پی‌وار در مدت زمان کوتاهی سایت مبنی بر وردپرس خود را راه‌اندازی نمایید، در این راستای برای سرعت بخشیدن به کار خود می‌توانید از هاست‌های ارائه شده توسط این تیم استفاده کنید.

توجه کنید که تیم وی‌پی‌وار برای سهولت طراحی سایت کاربران قالب و افزونه‌هایی به ارزش صدها دلار را با لایسنس اصلی در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد. چنانچه در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید می‌توانید با ارسال تیکت به پشتیبانی تیم وی‌پی‌وار از راهنمایی‌های این تیم بهره‌مند گردید.

بنظر شما کاربران موبایل یا دیگر گجت‌های هوشمند تا چه میزان می‌توانند ریسپانسو نبودن سایت را نادیده بگیرند؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.