دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین افزونه برای نمایش نوشته در نوار کناری

نوشته در نوار کناری

تولید محتوا رکن اصلی برای حفظ مخاطب در هر وبسایتی می‌باشد. شما با تولید محتوای جذاب همیشه سعی در جلب توجه بازدیدکننده دارید. مخاطبین یک سایت می‌توانند از صفحات مختلف وارد سایت شما بشوند. شما با نمایش آخرین نوشته‌ در نوار کناری می‌توانید مخاطب را دعوت به مطالعه بیشتر مطالب در سایتتان بکنید.

هر وبسایتی بعد از راه‌اندازی بصورت کامل نیاز به تولید محتوا خواهد داشت، تولید محتوا اصلی‌ترین فاکتور هر سایتی برای پیشرفت در سئو می‌باشد. این نکته کاملا اهمیت دارد که شما باید با تولید محتوای مستمر یا حتی روزانه باید سایت خود را زنده و پویا ارائه دهید.

سایت شما می‌تواند صفحات بسیار مختلفی داشته باشد و اشخاصی که از طریق جستجو در گوگل به نتایج صفحات شما می‌رسند، احتمال بسیاری پایینی دارد که از صفحه اصلی سایت وارد شوند و بتوانند آخرین نوشته‌هایی که در سایت قرار داده‌اید را مشاهده نمایند.

شما می‌توانید با قرار دادن تصویری از آخرین نوشته‌های خود در نوار کناری، فارغ از اینکه مخاطب از چه صفحه‌ای وارد سایت شده‌است و کدام مطالب را مطالعه می‌کند، مخاطب را به صفحات بعدی بکشید و بتوانید زمان بیشتر را برای مخاطب را در سایت نگه دارید.

برای اینکار می‌توانید از افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails استفاده نمایید. این افزونه با تنظیماتی که شخصی‌سازی می‌کنید. آخرین نوشته‌های شما را همراه با تصویر شاخص در نوار کناری نمایش می‌دهد، توجه کنید که عنوان نوشته‌ها جامع و جذاب باشند.

نصب افزونه نمایش نوشته در نوار کناری

برای نصب این افزونه بر روی سیستم وردپرس خود می‌توانید فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) بارگیری کنید و آن را از در قسمت افزودن افزونه پیشخوان وردپرس بارگذاری کنید.

افزونه افزودن نوشته‌‌ها در نوار کناری

برای دانلود کلیک کنید
با استفاده از این افزونه می‌توانید نوشته‌هایی که در سایت قرار داده‌اید را در نوار کناری سایت همراه با تصویر در معرض دید افراد بیشتری...

Kybernetik Services بروزرسانی: 4 ماه قبل نصب: 200,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس از پیشخوان وردپرس خودتان عبارت Recent Posts Widget را جستجو کنید. دو افزونه مشابه در نتایج به نمایش خواهد آمد که افزونه‌ای که نصب بیشتری دارد، مدنظر ما می‌باشد.

مخزن وردپرس

افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails بیش از دو‌یست‌هزار نصب فعال دارد و محبوب‌ترین افزونه در این مورد می‌باشد. بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه می‌توانید از قسمت نمایش، بخش ابزارها، ابزارک مربوطه را مشاهده کنید.

 نوشته در نوار کناری
نوشته در نوار کناری

معرفی تنظیمات افزونه نمایش نوشته در نوار کناری

این افزونه تنظیمات گوناگونی دارد که می‌توانید به دلخواه خودتان آن‌ها را تغییر دهید و یا اینکه در حالت پیشفرض باشد. تنظیمات بدین شرح است:

عنوان برای ابزارک: عنوانی را برای آخرین نوشته‌های وبسایت می‌توانید انتخاب نمایید.

تعداد نوشته‌هایی که نمایش داده می‌شود: انتخاب می‌کنید که چند نوشته در دسترسی مستقیم باشند.


 Open post links in new windows: بازکردن نوشته در تب جدید انجام گیرد.

 Do not show the current post: نوشته‌ی اخیر نمایش داده نشود. در واقع پست دیده شده از فهرست برداشته می‌شود.

Order by: انتخاب می‌کنید که نوشته‌ها با چه ترتیبی نمایش داده‌شود.

Sort: انتخاب می‌کنید که نوشته‌ها بترتیب نمایش داده شود یا ترتیب تصادفی باشد.

Sticky: در این قسمت می‌توانید انتخاب کنید که نوشته‌هایی که سنجاق شده‌اند نمایش داده شوند یا اینکه انتخاب کنید که نوشته‌هایی که سنجاق نشده‌اند انتخاب نشوند در گزینه دیگر انتخاب می‌کنید که نوشته‌های سنجاق شده در اول لیست قرار بگیرند.

عنوان: با انتخاب گزینه، موضوع نوشته نشان داده نمی‌شود و در بخش بعد تعیین می‌کنید که چند کلمه بصورت ماکزیمم در نوار کناری نمایش داده شود.

در ادامه می‌توانید تعیین کنید که مشخصات نویسنده نمایش داده شود. در دسته‌ها می‌توانید نوع دسته‌بندی را بنمایش بگذارید، در ادامه می‌توانید برای دسته‌ها برچسب‌گذاری انجام دهید یا اینکه تاریخ انتشار پست را نمایش دهید.

در قسمت چکیده انتخاب می‌کنید که چند کلمه ابتدایی بنمایش در بیاید و ادامه آن هر چه که می‌خواهید را وارد نمایید.

در بخش بعدی اجازه می‌دهید قسمتی از متن بنمایش دربیاید.

دیدگاه‌ها: اجازه می‌دهید تا تعداد دیدگاه‌هایی که برای نوشته قرار داده‌شده است، بنمایش دربیاید.

در بخش دسته‌بندی نیز انتخاب می‌کنید که نوشته‌های کدام دسته نمایش داده شوند.

در ادامه تنظیمات می‌توانید نمایش تصویر بندانگشتی را شخصی‌سازی کنید.

انتخاب ابعاد تصویر و یا اینکه چه تصویری دقیقا بنمایش دربیاید از ویژگی‌هایی است که در این قسمت کاملا برای شما قابلیت ایجاد تغییرات را دارد. حفظ نسبت تصویر برای نمایش در حالت بندانگشتی یا اینکه درصورت نبود تصویر تصویری از داخل نوشته انتخاب شود، قسمتی از این تنظیمات می‌باشد.

با تنظیماتی که افزونه در اختیار شما می‌گذارد می‌توانید آنچه که در ذهن برای نمایش نوشته‌ها در نوار کناری دارید را پیاده‌سازی کنید.

جمع‌بندی

نمایش آخرین نوشته‌ها در نوار کناری می‌تواند کاربر را راغب به بازدید از صفحه بکند که در نتیجه آن زمان ماندن در صفحات وبسایت شما افزایش می‌یابد و آمار خوبی برای بازدید‌ها از سایت شما بحساب می‌آید.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرد. این تیم با ارائه دوره فروشگاه ساز کاملترین آموزش موجود را در زمینه راه‌اندازی دوره کسب‌وکار آنلایت از طریق فروش اینترنتی را ارائه داده است.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط این تیم کدنویسی شده‌است، شما را در تولید محتوای با کیفیت همراهی می‌کند. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب برای سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس بشمار می‌آید.

نوشته‌های برتر یک سایت چه نقشی می‌تواند در جذب مخاطب داشته باشد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.