دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

افزونه پاپ‌آپ‌ساز در وردپرس

افزونه پاپ آپ ساز

افزونه پاپ‌آپ‌ساز کمک خواهد کرد تا بتوانید از مشتریان خود اطلاعات بیشتری بدست آورید یا بتوانید تا آخرین لحظه‌ی حضور بازدید کننده در سایت محصول موردنظر خودتان را به معرض نمایش بگذارید. هدف از بالا بردن سطح کیفی سایت بالابردن بازدیدکنندگان سایت می‌باشد تا به این وسیله شمار زیادی از بازدیدکنندگان با محصولات شما آشنا شوند. کلیدی که بین بازدیدکننده و محصولات مستقیما ایجاد ارتباط می‌کند را می‌توان پاپ‌آپ‌ساز معرفی کرد. افزونه پاپ‌آپ‌ساز به نحوی عمل می‌کند که شما می‌توانید در هر قسمتی از سایت خود که دوست دارید تبلیغ ارائه دهید که علاوه بر تبلیغ سایت خودتان خواهید توانست تبلیغاتی را از دیگر سایت‌ها نیز ارائه دهید. برای آشنایی بیشتر با مجموعه‌ای از این افزونه‌ها به‌ عنوان مثال با یکی از این افزونه‌ها در این مقاله کار می‌کنیم تا شما از کارایی بی‌نظیر این افزونه اطلاع پیدا کنید.

لزوم استفاده از افزونه پاپ‌آپ‌ساز

افزونه پاپ‌آپ‌ساز را می‌توان افزونه حفظ مخاطب نیز عنوان کرد، چرا که به‌وسیله همین پاپ‌آپ‌هایی که می‌توانیم ایجاد کنیم، خواهیم توانست اطلاعات مفیدی از مشتریان بدست آوریم. با افزونه پاپ‌آپ‌ساز خواهیم تنواست برای هر صفحه‌ی دلخواهی که دوست داریم، پاپ‌آپ مخصوص ایجاد کنیم. مهمترین بخش هر سایت بعد از راه‌اندازی کامل سایت جذب بازدیدکننده یا مشتری است، که در مرحله بعدی ما باید دست به اقداماتی بزنیم تا مشتریانی که جذب سایت شده‌اند را حفظ کنیم. این نکته حائز اهمیت است که اگر خوب نتوانید محصول خودتان را معرفی کنید 100% در فروش این محصول شکست خواهید خورد و قادر نخواهید بود که محصول خودتان را بفروشید. در راه اندازی سایت باید گام به گام عمل کنید، اینکه ما بتوانیم در سایت خود پاپ‌آپ موردنظرمان را درست کنیم جزوه پلن‌های نهایی اجرا یک سایت است، چرا که مستقیما مخاطب را می‌تواند به استفاده از خدمات یا خرید مستقیم محصول لینک کند. شما باید در انتهای پروژه ایجاد سایتتان، سیستمی کاملا اتوماسیون طراحی کنید به‌صورتی که اگر دسترسی به اینترنت نداشته باشید، کاربر بتواند محصول موردنظر خود را مشاهده و خرید نمایید، بدون اینکه کوچکترین ارتباطی با پشتیبانی برقرار کند. بعد از راه‌اندازی سایت دقدغه‌های یک مدیر سایت به چند بخش تقسیم می‌شود که عبارت‌است از:

بالابردن آمار بازدید از سایت

برای اینکار می‌توانید سایت خودتان را در انجمن‌های تخصصی اینترنت معرفی نمایید، این جامعه آماری در صورت رضایت داشتن از سایت شما دیگر جست‌و‌جوگران را نیز به سایت شما سوق خواهند داد، اما برعکس این مثال نیز مصداق دارد و در صورتی که سایت شما مورد پسند فعالان حوزه خاص نباشد توسط این افراد نقد خواهد شد و در جذب مخاطب ناموفق عمل خواهد کرد.

عضوشدن و گرفتن ایمیل مشتری و خریدار

شما می‌توانید تدابیری بیندیشید که برای ایمیل اعضای سایت پیام خوش‌آمد گویی به سایت ارسال شود. برای کسانی که در حوزه اینترنت فعالیت می‌کنند، نام شبکه اجتماعی فیسبوک نامی آشناست، چرا که در کمترین زمان ممکن خیل عظیمی از افراد جهان را راغب کرد تا در این سایت عضو شوند، نحوه عضوشدن در فیسبوک به نحوی بود که شما با نوشتن نام و ایمیلتان می‌توانستید به بزرگترین جامعه، شبکه اجتماعی در اینترنت بپیوندید. در مراحل بعدی که شما شروع به استفاده از این سایت می‌کردید، شماره تلفن همراه خود و عکس شخصیتان را در آن بارگذاری می‌کردید، این جمع‌آوری اطلاعات شخصی توسط فیسبوک کاملا به‌مرور انجام می‌شد و اینکه ما اطلاعات شخصیمان را به‌مرور در اختیار فیسبوک قرار داده‌ایم کار مهمی به‌نظر نمی‌آمد، این کار تا جایی ادامه پیدا کرد که افراد نسبت خانوادگیشان را هم در فیسبوک قرار می‌دادند و در آخر فیسبوک تایم‌لاینی طراحی کرده بود که افراد تمایل پیدا کرده بودند که اطلاعاتی از گذشته شخصی خود را در اختیار این شبکه اجتماعی قرار بدهند. نتیجه آن شد که پس از سالها که سایت فیسبوک تاسیس شده بود، مارک زاکربرگ موسس سایت به علت اینکه به اطلاعات کاملا شخصی میلیون‌ها نفر دسترسی داشت به عنوان مهم‌ترین فردی که به اطلاعات شخصی میلیون‌ها نفر در شبکه اجتماعی دسترسی دارد، معرفی شد.

کارهایی که برای جذب مخاطب باید انجام دهیم

ایمیل مارکتینگ و اس‌ام‌اس مارکتینگ از جمله راههایی است که می‌توانید سایت خود را معرفی کنید. برگزاری وبینار و تبلیغات کلامی نیز برای سایت همیشه کارساز بوده‌است، اینستاگرام و تلگرام هم که امروزه نقش مهمی در تبلیغات ایفا می‌کنند را نباید دست‌کم گرفت چرا که برای دیده شدن به این شبکه‌ها نیاز مبرم داریم. شما به‌وسیله این ابزار خواهید توانست به‌کاربران پیشنهادهای جذاب ارئه دهید تا در صورت کمی تمایل به استفاده از خدمات سایت شما کاملا به این خرید راغب شوند و در انتها احساس رضایت داشته‌ باشند.

نصب افزونه پاپ‌آپ‌ساز در وردپرس

برای آشنایی با پاپ‌آپ‌ساز یکی از افزونه‌های مربوط به این عنوان را نصب و راه‌اندازی می‌کنیم تا با نحو نمایش آن به‌صورت کامل آشنا شوید، چهارچوب کلی افزونه‌ها با یکدیگر تفاوت چندانی ندارند.

در این مقاله به نحوه استفاده از افزونه کانورت‌پلاس (ConvertPlus) می‌پردازیم چرا که در زمان کار با این افزونه قادریم هر نوع ویرایشی را که در ساخت پاپ‌آپ‌ساز می‌خواهیم را انجام دهیم. این افزونه در خود مخزن وردپرس وجود ندارد و آن را باید از سایت‌های معتبر تهیه نمایید. در وردپرس وارد قسمت افزونه‌ها می‌شویم و از افزودن افزونه فایل موردنظر را بارگیری می‌کنیم. پس از نصب و فعال‌سازی افزونه وقتی که وارد منو افزونه می‌شویم با پیام خوش‌آمد گویی افزونه کانورت‌پلاس روبرو می‌شویم.

زمانی که در افزونه کانورت‌پلاس وارد آیکون آبی رنگ می‌شویم، کار ما برای طراحی پاپ‌آپ‌ساز دلخواهمان شروع می‌شود.

در اینجا انبوهی از پاپ‌آپ‌های پیش‌فرض وجود دارد، که ما قادریم هر یک از آنها را انتخاب کنیم.

در این قسمت پاپ‌آپ‌ها به چند بخش پاپ‌آپ‌های پیشنهادی، به‌روزرسانی، شبکه‌های اجتماعی‌، فیلم‌ها و غیره دسته‌بندی شده‌است. زمانی که یکی از پاپ‌آپ‌ها را انتخاب می‌کنیم، به تمام تغییراتی که روی آن پاپ‌آپ قادر به ویرایش هستیم دسترسی پیدا می‌کنیم.

افزونه پاپ‌آپ‌ساز
افزونه پاپ‌آپ‌ساز

برای مثال حال که این پاپ‌آپ را انتخاب کرده‌ایم، با بردن ماوس روی هر یک از قسمت‌های پاپ‌آپ می‌توانیم نوشته آن قسمت را به دلخواه خودمان ویرایش کنیم. در اینجا می‌توانیم خط به خط نوشته ها را تغییر دهیم.

در دیگر بخش این افزونه که با عنوان اینفوبار (Info Bar) وجود دارد، می‌توان اسلایدرهای خاصی برای سرصحفه یا انتهای صفحه ایجاد کنیم. در این قسمت نیز مانند قسمت قبل تمپلیت‌های پیش‌فرض موجود‌است که می‌توانیم طرح کلی آن را انتخاب کنیم و شروع به ایجاد کردن تغییرات بدهیم.

در اینجا یکی از این بارهای سر صفحه را انتخاب می‌کنیم و می‌بینیم که قادر هستیم تمامی این المان‌ها را تغییر دهیم و به شیوی دلخواه خودمان دربیاوریم.

اسلایدرها در پاپ‌آپ‌ساز

در قسمت اسلایدرها که در این داخل این افزونه وجود دارد، ما می‌توانیم اسلایدر مورد نظر را درست کنیم، یا که از همان اسلایدرهای پیش‌فرض استفاده کنیم و در صورت نیاز مورد ویرایش قرار دهیم.

در اینجا قادر هستیم شروع به ساخت اسلایدر که در نظر داریم بکنیم.

جمع‌بندی

تیم پشتیبانی وی‌پی‌وار در خدمت شماست تا تجربیاتی را که در این زمینه بدست آورده‌است را در اختیار شما بگذارد، این تیم در زمینه هاستینگ نیز دست به ابنکار زده است وبرای کسانی که از این مجموعه هاست تهیه می‌کنند افزونه‌هایی را با لایسنس اورجینال ارائه می‌دهد.

به نظر شما وجود پاپ‌آپ‌سازها تا چه میزان می‌تواند شما را در جلب نظر مشتری و کسب اطلاعات بیشتر یاری کند؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.