قوانین و حریم‌خصوصی

قبل از استفاده از وبسایت، سرویس‌ها و افزونه‌های ما لطفا قوانین و حریم‌خصوصی را مطالعه کنید. با استفاده از وبسایت، سرویس‌ها و افزونه‌های ما قوانین مندرج در این صفحه را قبول می‌کنید.

قوانین

وبسایت به معنی وبگاه، آدرس اینترنتی و سایت به کار برده خواهد شد.

وبسایت https://wpvar.com و زیر‌دامنه‌های آن در ادامه قوانین “وبسایت ما” نام برده خواهد شد.

“افزونه‌های برنامه‌نویسی شده توسط وبسایت ما” در ادامه قوانین “افزونه‌های ما” نام برده خواهد شد که هم شامل افزونه‌های رایگان و هم تجاری می‌شود. مالکیت این افزونه ها دراختیار وبسایت ما می‌باشد.

لایسنس مجوزی است که درقبال دریافت هزینه به کاربران جهت دسترسی به نسخه‌های تجاری افزونه‌های ما ارائه می‌شود. این مجوز و سند در ادامه لایسنس نام برده خواهد شد.

از مراجعه کنندگان به وبسایت ما و کاربران وبسایت ما “شما” نام برده خواهد شد.

از وبسایت کاربران ویا مراجعه کننده ها در ادامه قوانین “وبسایت شما” نام برده خواهد شد.

شما با ادامه استفاده و بازدید از وبسایت ما ویا افزونه‌های ما نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید.

وبسایت ما همواره تلاش می‌کند که بهترین خدمات را با سریع ترین پشتیبانی ارائه کند.

حقوق مادی و معنوی افزونه‌های ما متعلق به وبسایت ما می‌باشد.

وبسایت ما و افزونه‌های ما هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با استفاده از این افزونه ایجاد نمی‌کند همچنین وبسایت ما و افزونه‌های ما هیچ گونه مسئولیتی درقبال هرگونه خسارت، آسیب ویا از دست دادن داده ویا اطلاعات به علت استفاده از وبسایت‌ ما ویا افزونه‌های ما (چه مستقیم و چه غیرمستقیم) ندارد.

وبسایت ما و افزونه‌های ما به محتوای وبسایت شما دسترسی ندارد و از نظر فنی نمی‌تواند دخل و تصرفی درآن ایجاد کند. مسئولیت انتشار هرگونه محتوا برعهده شما می‌باشد و ارتباطی با وبسایت ما ویا افزونه‌های ما ندارد.

لینک‌های ثالث موجود در وبسایت ما ویا افزونه‌های ما ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این افزونه ویا وبسایت ما وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

افزونه‌های رایگان ما با لایسنس GPL V۳ منتشر شده است و قوانین و شرایط این لایسنس لازم الاجرا است. برای مشاهده متن این لایسنس در پوشه افزونه فایل license.txt را مطالعه کنید ویا اینجا کلیک کنید.

افزونه‌های تجاری ما شامل حقوق مولف بوده و برای استفاده بایستی هزینه پرداخت شود. هرگونه استفاده ویا انتشار نسخه نال شده/کرک شده/دزدی شده طبق قوانین جرایم رایانه‌ای و حقوق مولف جرم بوده و پیگرد قانونی دارد.

به دلیل بازمتن بودن افزونه‌های تجاری ما، امکان بازگشت وجه پس از خرید به هیچ وجه وجود ندارد.

امکانات درج شده برای نسخه‌های تجاری افزونه‌های ما ممکن است با قالب و افزونه‌های دیگر شما دچار تداخل شده و بلااستفاده شوند. دراین مواقع وبسایت ما برای رفع مشکل تلاش خواهد کرد ولی تعهدی درقبال رفع تداخل و رفع مشکل نخواهد داشت.

امکانات درج شده برای نسخه‌های تجاری افزونه‌های ما محدود به همان ها است و کاربران نسخه‌های تجاری افزونه‌های ما نمی‌توانند درخواست امکانات اضافه داشته باشند.

امکان استفاده از نسخه‌های تجاری افزونه‌های ما در لوکال هاست/Localhost/محیط تست وجود ندارد و وبسایت‌ما هیچگونه تضمین و پشتیبانی از نصب‌های روی لوکال هاست ارائه نمی‌دهد همچنین امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

هر لایسنس فقط برروی یک دامنه و یک وبسایت قابل استفاده است.

امکان ارائه لایسنس تجاری افزونه‌های ما به وبسایت‌هایی که فعالیت‌شان مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد وجود ندارد. درصورت رویت چنین مواردی یا درصورت دریافت گزارش، لایسنس وبسایت مذکور بدون بازگشت وجه باطل خواهد شد.

پشتیبانی از افزونه‌های ما فقط در بخش پشتیبانی صورت می‌گیرد و با هیچ روش دیگری (نظیر ایمیل، تلفن و …) پشتیبانی ارائه نخواهد شد. خدمات شخصی سازی و پیکربندی افزونه ارائه نمی‌شود.

پرداخت‌ها فقط باید با حساب بانکی متعلق به خود شما صورت گیرد. پرداخت با حساب بانکی افراد دیگر خلاف قوانین وبسایت ما بوده و هیچ گونه مسئولیتی درقبال آن پذیرفته نخواهد شد.

حساب کاربری افرادی که خلاف قوانین وبسایت ما ویا قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل کنند بسته خواهد شد.

این قوانین درآینده ممکن است تغییر کنند. مسئولیت مطالعه قوانین جدید و بررسی این صفحه برای اطمینان از به‌روز بودن قوانین برعهده شما می‌باشد.

خبرنامه

با وارد کردن “ایمیل” خود در خبرنامه و اشتراک در آن آخرین اخبار، به‌روزرسانی‌ها و آموزش‌ها و مباحث مرتبط با وردپرس توسط ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

ما هم از خبرنامه‌هایی که روزانه ده‌ها ایمیل ارسال می‌کنند متنفریم! پس نگران نباشید به طور میانگین هفتگی بیش از ۱ الی ۲ ایمیل ارسال نخواهد شد.

هرموقع که بخواهید، از طریق لینک موجود در ایمیل‌های راسالی می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

با عضویت درخبرنامه آدرس ایمیل و آدرس وبسایت شما به وبسایت ما ارسال خواهد شد وبسایت ما و این افزونه حق دسترسی و استفاده از این داده ها را خواهد داشت.

عضویت در خبرنامه به شما این امکان را می دهد تا هرچه سریع تر از به‌روزرسانی‌های وردپرس که گاها برخی به‌روزرسانی‌های امنیتی می باشند باخبر شوید پس برای حفظ امنیت سایت و مطلع شدن از آخرین اخبار وردپرس، توصیه می‌کنیم در خبرنامه مشترک شوید.

با اشتراک در خبرنامه نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط فوق الذکر را پذیرفته‌اید.

خبرنامه پیامکی

با وارد کردن تلفن همراه خود در خبرنامه پیامکی، قبول می‌کنید که وب‌سایت ما اجازه ذخیره تلفن همراه شما جهت ارسال پیامک را دارد و وب‌سایت ما می‌تواند علاوه بر محتوای پیامکی، اخبار و اطلاعیه‌های وبسایت‌ ما را ارسال کند.

امکان بازگشت وجه واریز شده جهت اشتراک در خبرنامه پیامکی به هیچ عنوان وجود ندارد، زیرا هزینه پیامک‌ها از قبل به اپراتور واریز شده است.

جهت لغو اشتراک در خبرنامه پیامکی می‌توانید از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید. با لغو اشتراک امکان بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.

آمار

در افزونه‌های ما با فعال سازی گزینه “ارسال آمار”، با ارسال آمار وردپرس وبسایت شما به وبسایت ما، کمک فراوانی به ما در توسعه و برنامه‌نویسی این افزونه خواهید کرد.

این آمار چه استفاده‌ای دارند؟ با استفاده از این آمار تصمیم میگیریم که چه امکانات و سازگاری‌هایی را در نسخه‌های آتی به افزونه‌های ما اضافه کنیم تا رضایت اکثریت را به دنبال داشته باشد.

چه داده‌هایی در این آمار ارسال می‌شود؟ لیست افزونه‌های فعال و قالب وردپرس، تنظیمات افزونه، نام و توضیحات و ایمیل وبسایت شما، نسخه افزونه و نسخه وردپرس، نسخه پی اچ پی.

با فعال‌سازی گزینه “ارسال آمار” در تنظیمات افزونه‌ها می‌پذیرید که وبسایت ما و افزونه‌های ما اجازه دسترسی و استفاده از داده های وبسایت شما را دارد.

با غیرفعال‌سازی گزینه ارسال آمار، روند ارسال آمار به ما قطع خواهد شد. و هرموقع که مایل بودید خواهید توانست ارسال آمار را متوقف کنید.

فونت‌ها

فونت‌های تجاری استفاده شده در افزونه “تاریخ شمسی و فارسی‌ساز وردپرس” شامل “ایران سنس”، “ایران سنس دست‌نویس” و “ایران یکان” مشمول قوانین کپی‌رایت بوده و مجوز استفاده از طرف ناشر فقط برای استفاده در محیط مدیریت وردپرس وبسایت شما صادر شده است. اجازه استفاده از این فونت‌ها در قالب و سایر بخش‌های وردپرس را بدون تهیه لایسنس از ناشر، ندارید. همچنین اجازه بازنشر فایل فونت‌ها را نخواهید داشت. عواقب حقوقی نقض این مجوز متوجه وبسایت شما می‌باشد و افزونه‌های ما و وبسایت ما هیچ‌گونه مسئولیتی ندارند.

حریم خصوصی

با عضویت، ارسال دیدگاه و ثبت فرم‌های موجود در وبسایت ما موافقت می‌کنید که وبسایت ما اجازه ثبت و استفاده از داده های کاربری شما و داده های وارد شده در فرم های وبسایت ما را دارد.

افزونه‌های ما هیچگونه اطلاعات و داده‌ای را بدون اجازه شما از وبسات شما جمع آوری نمی‌کند. اطلاعات جمع آوری شده درصورت اجازه شما با فعال‌سازی گزینه‌های مربوطه به دو دسته “خبرنامه” و “آمار” تقسیم می‌شوند.