دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

پنهان‌سازی ورود مدیر سایت

پنهان‌سازی ورود

پنهان‌سازی ورود برای مدیران سایت یکی از الزاماتی است که باید در راستای ارتقای امنیت سایت، انجام شود. امنیت هر سایت را می‌توان چهارچوب اصلی در هر سایتی دانست. مجموعه‌ای از ربات‌ها و هکرها همیشه در اینترنت درحال تلاش برای ورود به هسته اصلی مدیریت سایت می‌باشند.

هکرها و ربات‌ها در صورتی که بتوانند به مرکز اصلی مدیریت سایت دسترسی پیدا کنند، علاوه بر سرقت اطلاعات کاربران با وارد کردن کدهای مخرب دست به ایجاد تغییر در کدهای سایت می‌کنند و این بیعد است که شما بتوانید با پیدا کردن کدهای مخرب از رخ‌داد چنین مواردی جلوگیری کنید. پس بهتر است که از همان ابتدای کار با مدیریتی شایسته که کاملا با درنظر گرفتن چهارچوب امنیت همراه است، کار را پیش ببرید.

بالا بردن امنیت سایت در گرو کارهایست که با انجام آن‌ها می‌توانیم خیال خود را از امنیت سایت آسوده کنیم. هر سایتی روزانه با دهها حمله ربات‌ها و هکر‌ها مواجه می‌شود.

پیشگیری بهتر از درمان یکی از شعارهایی که عموما در بین مردم بیان می‌شود و یا اینکه علاج حادثه باید قبل از وقوع نمود. اگر شما بتوانید تمامی راه‌‌هایی که هکرها و ربات‌ها از طریق آن می‌توانند به سایت شما نفوذ کنند را شناسایی بکنید، قادر خواهید بود با ایجاد موانع از ورود‌های متفرقه به سایت جلوگیری کنید.

افزونه پنهان‌سازی ورود مدیر

یکی از راههایی که ربات‌ها و هکرها از طریق آن علاقه دارند تا به کدها شما دسترسی پیدا کنند، ورود به هسته اصلی مدیریت سایت می‌باشد(هکرها با ورود به سیستم شما می‌توانند کدهای مخرب در سایت شما ایجاد کنند). افزونه‌های امنیتی بیشماری وجود دارد که با نصب آنها در سایت وردپرسی می‌توانید، نسبت به ایجاد پروتکل‌ها اقدام کنید.

پنهان سازی محل ورود مدیر را می‌توان در بیشتر افزونه‌های امنیتی انجام داد، اما شما می‌توانید با نصب افزونه پنهان ساز ورود کاربر از هک شدن سیستم خود جلوگیری بکنید. هکرها اگر نتوانند بصورت مستقیم یا روتین یعنی اضافه کردن واژه wp-admin به انتهای نامک سایت شما دسترسی پیدا کنند، صفحات مختلفی را بصورت تصادفی امتحان می‌کنند تا صفحه ورود به سایت را پیدا کنند. شما نیز بوسیله افزونه‌های امنیتی می‌توانید این ای‌پی‌ها را شناسایی کنید و در همان ابتدای کار که قصد ورود به سایت دارند، دسترسی این ای‌پی‌ها را مسدود نمایید.

نصب افزونه WPS Hide Login

شما برای نصب این افزونه می‌توانید فایل اصلی افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار بارگیری کنید و از قسمت افزودن افزونه فایل اصلی را در داشبورد وردپرس نصب کنید.

در روش دیگر می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس از قسمت جستجو نام افزونه را وارد کنید و بعد از نصب و فعال سازی افزونه دست به ایجاد تغییرات لازم بزنید.

شما با نصب افزونه پنهان‌ساز ورود خواهید توانست امنیت سایت خود را ارتقا دهید.

بعد از نصب این افزونه قسمتی جدیدی در برگه تنظیمات داشبورد وردپرس ایجاد می‌شود که از همانجا مستقیما می‌توانید برگه ورود مدیر سایت را تغییر دهید.

پنهان‌سازی ورود
پنهان‌سازی ورود

در اینجا که وردپرس روی لوکال‌هاست نصب شده است، می‌توانیم با وارد کرد نام جدید، آدرس جدید را از حالت پیشفرض خارج کنیم.

شما در این قسمت هر نامی را می‌توانید وارد کنید، چرا که با این کار می‌خواهید امنیت سایت خود را بیشتر کنید.

همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است، تغییرات برای صفحه ورود ایجاد شده است، بدون اینکه کوچکترین خللی در آدرس ورود انجام پذیرد.

جمع‌بندی

شما با ایجاد امنیت هرچه بیشتر برای کاربر خواهید توانست، مخاطبین بیشتری برای سایت خود به ارمغان بیاورد. ایجاد تغییر در آدرس ورود مدیر سایت یکی از مهمترین این پروتکل‌ها می‌باشد.

طراحی سایت با وردپرس یکی از لذتبخش‌ترین کارهایی که می‌تواند برای یک طراح در مدت زمان کوتاه به انجام برساند. اگر چنانچه به طراحی سایت با وردپرس تسلط کافی ندارید، می‌توانید با استفاده از آموزش‌هایی که توسط تیم وی‌پی‌وار تهیه شده است، شروع به طراحی سایت خود بکنید. این دوره‌‌های آموزشی توانسته‌اند با جلب نظر تعداد کثیری از افراد در مدت زمان کوتاهی افراد زیادی را تحت تاثیر قرار دهد و افراد شروع به راه‌اندازی سایت خود بکنند.

اگر شما در زمان طراحی سایت با وردپرس به مشکل برخورد کنید، می‌توانید با ارسال تیکت و گرفتن راهنمایی از کارشناسان تیم وی‌پی‌وار مشکل به‌وجود آمده را حل و فصل کنید.

تیم وی‌پی‌وار توانسته با ایجاد بستری متفاوت افتخار میزبانی وب برای سایت‌های گوناگون را داشته باشد، این تیم در روی هاست‌هایی که ارائه می‌دهد، قالب و افزونه‌هایی به ارزش صدها دلار را با لایسنس اصلی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

در راستای ارتقای امنیت سایت، چه فاکتورهایی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.