دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بنمایش درآمدن فایل‌های پی‌دی‌اف در وبسایت وردپرس

بنمایش درآمدن فایل‌های پی‌دی‌اف

امکان بنمایش درآمدن فایل‌های پی‌دی‌اف در داخل سایت در حالت عادی وجود ندارد و این فایل‌ها بصورت جداگانه در سایت برای دانلود قرار می‌دهند تا مخاطبین در صورتی که بخواهند، فایل را دانلود کنند و با استفاده از نرم افزار Adobe Reader فایل را باز کرده و مطالعه کنند.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما را قادر می‌سازد تا هر نوع سایتی که دوست داشته باشید را طراحی کرده و با جذب مخاطبین برای آن، کسب‌وکار خودتان را وارد عرصه دیجیتال بکنید. با پیدایش دیجیتال مارکتینگ اکثر کسب‌وکارها وارد این حوزه شده‌اند و شما می‌توانید از طریق وبسایت برای هزاران مشتری خدمات ارائه کنید که در کسب‌وکار سنتی و فیزیکی این عمل غیرممکن است.

برای مثال می‌توانید با قرار دادن فایل‌های آموزشی و تخصص خودتان در حوزه‌ای که کسب‌وکار دارید، قسمتی از این آموزش‌ها بصورت رایگان ارائه کنید و در ادامه کار که توانستید مشتریان زیادی را جذب کنید، فایل‎ها را بصورتی پولی در سایت قرار بدهید.

نحو بنمایش درآمدن فایل‌های پی‌دی‌اف

هدف از قرار دادن فایل‌ها در یک سایت می‌تواند علت‌های گوناگونی داشته باشد، در اکثر مواقع هدف از قرار دادن فایل در سایت جلوگیری کردن از احتمال انجام خرابکاری روی فایل می‌باشد.

اگر بتوانید فایل‌های پی‌دی‌اف را در سایت بصورت مستقیم بنمایش بگذارید، بازدیدکنندگان دیگر نیازی به استفاده از سایر نرم‌افزارها نخواهند داشت و این می‌تواند به عنوان یک نکته مثبت برای سئو سایت شما محسوب شود.

اینکه مخاطب برای باز کردن فایل‌های شما نیاز به سایر نرم‌افزارها داشته باشد، باعث اتلاف وقت بازدیدکننده خواهد شد و چه بسا بازدیدکننده سایت شما را ترک کند و بدون اینکه از مطالب سایت شما استفاده کند، از سایت خارج شود که باعث بالا رفتن نرخ پرش در سایت می‌شود.

کاربرانی که در اینترنت به جستجو می‌پردازند، بدنبال راحتترین راه برای یافتن آنچه در جستجویش می‌باشند، هستند. شما هرچقدر بتوانید آنچه که مخاطب نیاز دارد را به بهترین شکل فراهم آورید، در این صورت بیشتر با استقبال مخاطبین مواجه خواهید شد.

نصب افزونه نمایش فایل پی‌دی‌اف در سایت

برای نصب افزونه نمایش فایل پی‌دی‌اف در سایت وردپرسی می‌توانید فایل مربوط به افزونه را از سایت وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) بصورت مستقیم بارگیری کنید و از قسمت افزودن افزونه محیط پیشخوان وردپرس فایل مربوطه را بارگذاری کنید.

افزونه نمایش پی‌دی‌اف PDF-embedder

برای دانلود کلیک کنید
با استفاده از این افزونه می‌توانید فایل‌های پی‌دی‌اف را در سایتتان بنمایش دربیاورد و بدون اینکه کاربران دسترسی به نرم‌افزار Adobe Reader...

WP PDF Embedder Team بروزرسانی: 10 ماه قبل نصب: 300,000+ وبسایت تا وردپرس 5.8.5

در روش دوم می‌تواند از قسمت افزودن افزونه محیط وردپرس با مراجعه به مخزن وردپرس عبارت PDF Embedder را جستجو کنید و بعد از بنمایش درآمدن افزونه، آنرا در روی سیستم نصب و فعال کنید.

مخزن وردپرس

همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده‌است، این افزونه با بیش از سیصدهزار نصب فعال یکی از محبوبترین افزونه‌ها در مخزن وردپرس می‌باشد. این افزونه در یکماه اخیر بروزرسانی شده‌است که نشان از توجه کدنویسان این افزونه برای توسعه این ماژول دارد.

معرفی بیشتر افزونه نمایش فایل پی‌دی‌اف

بعد از فعال‌سازی این افزونه قسمتی با عنوان PDF Embedder در تنظیمات پیشخوان وردپرس قابل مشاهده‌است که می‌توانید از همان قسمت تنظیمات مربوط به خود افزونه را مشاهده کنید.

با وارد شدن به این قسمت می‌توانید تب‌هایی که مربوط به تنظیمات افزونه می‌باشد را مشاهده کنید. تنظیمات شامل سه بخش می‌باشد، بخش اول که عنوان تنظیمات اصلی را دارد می‌توانید سایزی که می‌خواهید فایل بنمایش دربیاید را انتخاب کنید. این قسمت بصورت پیشفرض روی Max می‌باشد و فایل را در حداکثر اندازه نشان می‌دهد.

بنمایش درآمدن فایل‌های پی‌دی‌اف
بنمایش درآمدن فایل‌های پی‌دی‌اف

در هنگام بنمایش درآمدن فایل پی‌دی‌اف نوار ابزاری وجود دارد که می‌توانید آنرا در قسمتی که مناسب می‌دانید، بنمایش دربیاورد.

حال می‌توانید فایل PDF را در هر قسمت از کامپیوتر که می‌باشد بکشید و در آن قسمت از نوشته که می‌خواهید قرار بدهید، رها کنید. در اینصورت فایل‌های پی‌دی‌اف شما بدون نیاز به نرم‌افزار قابل مشاهده خواهد بود.

بنمایش درآمدن فایل‌های پی‌دی‌اف

فایل پی‌دی‌اف در داخل نوشته قابل مشاهده‌است و می‌توانید تنظیمات مربوط به اندازه آن را نیز تغییر دهید.

این دست از افزونه‌ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید، کیفیت محتوایی که در سایت تولید می‌کنید را بالا ببرید، در اینصورت کاربر نیز از کار با سایت شما لذت می‌برد و همیشه استفاده از سایت و تخصص شما را در الویت خود قرار می‌دهد که می‌تواند در نتیجه آن جریان‌های پول‌سازی خوبی برای شما داشته باشد.

جمع‌بندی

افزونه‌ها بجهت راحتی کار برای مدیران سایت ایجاد می‌شوند و شما با استفاده از این افزونه‌ها می‌توانید در کمتر از چند روز سایتی که موردنظرتان می‌باشد را راه‌اندازی کنید. قرار دادن فایل‌های مرتبط با سایت خصوصا فایل‌های PDF که بیشتر مرسوم است، می‌تواند نیاز هر مدیر سایتی باشد که با نصب این افزونه، به راحتی امکانپذیر است.

برای طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) برای علاقمندان ارائه داده‌است استفاده کنید. درصورتی که در زمان کار با سیستم وردپرس با مشکل مواجه شدید می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این سایت راهنمایی بگیرید.

تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) با کدنویسی دقیقی که در روی افزونه شمسی‌ساز وردپرس انجام داده‌است، در مدت زمان کوتاهی به یکی از افزونه‌های محبوب در سایت‌های فارسی‌زبان تبدیل شده‌است. بیش از ده‌هزار نصب فعال این افزونه گویای این حقیقت می‌باشد.

بنظر شما قرار دادن فایل‌های جانبی در وبسایت چقدر می‌تواند برای بازدیدکننده جذاب باشد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.