دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین حالت برای استفاده از لینک‌ها

لینک‌ها

برای اینکه سایتی باکیفیت داشته باشید، عوامل مختلفی هستند که باید آن‌ها را رعایت کنید. بارها در مقالات گذشته به استفاده از لینک‌ها معتبر اشاره کرده‌ایم. بهترین حالتی که می‌تواند برای یک سایت اتفاق بیفتد، می‌تواند این موضوع باشد که سایت‌ها بزرگ و معروف که بازدیدکنندگان زیادی دارند، از سایت شما در محتوای خودشان لینک بدهند.

اگر می‌خواهید سایر سایت‌ها به محتوایی که شما در سایت قرار داده‌اید لینک بدهند، باید کاملترین محتوا را ارائه دهید، اگر مقالاتی که در سایت خودتان قرار می‌دهید، نسبت به سایر محتوایی که در دیگر سایت‌ها وجود دارد کامل‌ترین و دقیقترین باشد، مطمئن باشید که دیگر سایت‌هایی که از مطالب سایت شما استفاده بکنند، با ذکر منبع امتیاز بالایی را برای سایت شما به ارمغان خواهند آورد.

شما می‌توانید برای پیشرفت سئو سایت خودتان به سایر وبسایت‌ها لینک بدهید تا در مقابل آن‌ها نیز از لینک‌های سایت شما استفاده کنند. اگر سایت شما به تازگی راه‌اندازی شده‌است می‌توانید با سایت‌هایی که همپایه شما هستند لینک به اشتراک بگذارید.

هرچقدر سایت‌هایی که تبادل لینک می‌کنند حوزه‌ی کاریشان نزدیک‌تر باشد، لینک‌های شما ارزش بیشتری خواهد داشت.

لینک‌ها
لینک‌ها

شرایط خرید و فروش لینک‌ها

سئو گوگل اهمیتی بالایی برای لینک در وبسایت‌ها قائل است و در نقطه مقابل آن الگوریتم‌هایی نیز وجود دارد که اگر لینک‌ها از سایت‌های غیر مرتبط باشد را شناسایی می‌کند و چه بسا علاوه بر اینکه امتیاز مثبتی برای سایت تلقی نشود و امتیاز منفی برای سئو محسوب شود.

بازار لینک‌ها بسیار داغ است و سایت‌های بزرگی که بازدید‌های بالایی دارند، در ازای دریافت هزینه در سایت خودشان محتوایی قرار می‌دهند و از آن به سایت شما لینک می‌دهند.

فراموش نکنید که هرچقدر محتوایی که در سایت شما قرار می‌گیرد کاملتر و جامع‌تر باشد بصورت ارگانیک به سایت شما لینک خواهند داد، اما اگر بخواهید با پرداخت هزینه راه‌های میانبر طی کنید، شاید این روش برای کوتاه مدت جوابگو باشد، اما مطمئن باشید که در بلند مدت این الگوریتم‌های گوگل هستند که لینک‌های خریداری شده ونامرتبط با موضوع سایت را شناسایی می‌کنند و امتیاز منفی برای سایت شما محسوب خواهد شد.

نقش لینک‌های فالو و نوفالو

در مدت زمانی که دست به تولید محتوا در سایت خودتان می‌زنید، می‌توانید در قسمت‌های مختلف به سایت‌های مرجعی که قسمتی از مطالب سایت را از آن برداشته‌اید لینک دهید یا بخواهید که از محتوایی که قبلا در سایت خودتان ارائه کرده‌اید به محتوای جدید لینک بدهید.

برای اینکار می‌توانید در قسمت نوشته‌ها روی کلمه موردنظر کلیک کنید و بعد از انتخاب آن از منویی که در بالای آن باز می‌شود آیکون لینک‌ را انتخاب کنید.

آیکون هشتم مربوط به قسمتی است که لینک را وارد می‌کنید.

با وارد شدن به لینک‌ها قسمت جدیدی باز خواهد شد.

در ابتدا لینک را قرار خواهید داد تا بازدیدکننده با رفتن روی آن متوجه شود که عبارت شامل لینک می‌باشد.

لینک‌ها
لینک‌ها

در قسمت شامل پنج بخش می‌باشد که به شرح زیر است:

Open in new tab: اگر مخاطب کلیک کند، لینک در تب جدید باز شود.

Set to nofollow: با نوفالو کردن لینک از رفتن موتور جستجو به لینک جلوگیری می‌کنید، اگر سایتی که لینک می‌کنید خارجی می‌باشد، رفتن موتور جستجو به آن اهمیتی برای سایت شما نخواهد داشت، پس بهتر است که نوفالو کنید. نوفالو به منزله قطع یا توقف جستجو می‌باشد. اگر این گزینه را انتخاب نکنید لینک‌ها فالو می‌باشند و موتور جستجو آن‌ها ار بررسی خواهد کرد.

Set to sponsored: برای لینک‌های تبلیغی استفاده می‌کنید تا موتورهای جستجو بیهوده لینک را آنالیز نکنند.

Set to about: این گزینه به منزله توضیحات دقیقتر از کلمه موردنظر می‌باشد.

Set to mentions: از این گزینه بیشتر برای نمایش سایر محتوایی که توسط ویراستارها ارائه شده است، استفاده می‌شود.

قرار دادن لینک‌ها به منزله اتصال زنجیر وار سایت‌ها به یکدیگر است و در اینصورت می‌باشد که سایت شما پیشرفت خواهد کرد و اگر بتوانید توسط لینک‌ها همپای سایت‌های بزرگ شوید، این لینک‌ها به منزله کاتالیزگر در پیشرفت سئو سایت شما خواهند بود.

جمع‌بندی

لینک‌دهی روشی است برای نشان دادن تبادل اطلاعات با سایت‌های مختلف اگر محتوایی که در سایت قرار می‌دهید، جامع باشند. این سایت‌های بزرگخواهند بود که به سایت شما لینک می‌دهند که نتیجه آن پیشرفت سایت شما خواهد بود.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌دهد استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس، با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط این تیم کدنویسی شده‌است شما را قادر می‌سازد تا محتوای باکیفیت در سایت خودتان تولید کنید. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب در سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس می‌باشد.

بنظر شما چه شرایطی باید برقرار باشد تا سایت‌های بزرگ به سایت شما لینک بدهند؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.