دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

افزونه امنیتی آیتم سکیوریتی

افزونه امنیت

افزونه امنیتی آیتم سکیوریتی یکی از افزونه‌های موفق در دنیای وردپرس می‌باشد که با استقبال تعداد کثیری از افرادی که با وردپرس کار میکنند شده است، این افزونه با پروتکل‌هایی که در سایت اعمال می‌کند باعث بالا رفتن امنیت سایت می‌شود.

امنیت هر سایتی جزوه جدایی ناپذیر از ویژگی‌های مربوط به سایت می‌باشد، اگر امنیت سایت شما تهدید شود و شما نتوانید برای کاربران که به سایت شما مراجعه می‌کنند حاشیه امن ایجاد کنید، افراد دیگر به سایت شما رجوع نخواهند کرد و این می‌تواند یک امتیاز منفی بزرگ برای سایت شما محسوب شود. علاوه بر هکرها ربات‌ها نیز با مراجعه مکرر به سایت شما، درصدد ورود به سایت شما هستند. یکی از موارد که شاید شما در سایت خود مشاهده کرده‌اید، دریافت ایمیل‌هایی با نام‌های نامرتبط می‌باشد. دقت کنید که هر لحظه سایت شما در معرض ورود هکرها و ربات‌ها تخریب کننده می‌باشد.

تاثیر امنیت سایت بر سئو

سئو به یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر در اینترنت تبدیل شده است و اینکه شما اگر بعد از طراحی سایت به سئو سایت خود توجه نکنید، در واقعا زحمات خود را نادیده گرفته‌اید. شما با ایجاد سئو قدرتمند برای سایت خود می‌توانید، سایت مربوطه را در رده‌های بالای نتایج گوگل مشاهده نمایید. امنیت سایت یکی از فاکتورهای مهم برای هر سایتی می‌باشد، چنانچه سایت شما امن نباشد، برای مثال نداشتن گواهی اس‌اس‌ال (رمزنگاری اطلاعات یک سایت، جهت بالابردن امنیت سایت)، سایت شما نخواهد توانست الگوریتم‌های گوگل را برای نشان دادن صفحه شما در رتبه‌ بالا توجیه نماید. پس بسیار قابل تامل است که برای سایت وردپرسی خود یک افزونه امنیتی قدرتمند نصب کنید، در اینجا پشنهاد ما برای شما نصب افزونه امنیتی آیتم سکیوریتی (IThemes Security) می‌باشد.

سایت امن در ابتدای ورود کاربران حرفه‌ای قابل تشخیص است، اگر کاربر از سایت خارج شود نرخ پرش سایت شما بالا می‌رود که این تاثیر بسیار منفی در سایت شما خواهد داشت، هر فردی که با اینترنت سروکار دارد در ابتدای ورد به سایت از نحوه نمایش سایت اهمیتی که مدیر سایت برای کاربران قائل بوده را تشخیص می‌دهد.

نصب افزونه آیتم سکیوریتی

شما می‌توانید برای نصب افزونه آیتم سکیوریتی فایل مربوطه را مستقیما از سایت وی‌پی‌وار تهیه کنید و سپس روی وردپرس خود نصب کنید، در غیر اینصورت می‌توانید مخزن وردپرس مراجعه کنید و با نصب و فعالسازی افزونه امنیتی، شروع به ارتقا دادن امنیت سایت خود کنید. برای نصب این افزونه کافیست واژه (IThemes Security) را در قسمت جستجوی افزودن افزونه وارد کنید تا افزونه موردنظر را انتخاب و شروع به نصب کنید.

افزونه امنیتی آیتم سکیوریتی
افزونه امنیتی آیتم سکیوریتی

بیش از یک میلیون نصب فعال می‌تواند فاکتور مهمی باشد، برای اینکه هر مدیری راغب شود تا افزونه مورد نظر را در روی سایت وردپرسی خود نصب کند. توجه کنید که افزونه مورد نظر آخرین بار دو ماه پیش بروزرسانی شده است که نشان از اهمیت دادن به کاربرانی است، که این افزونه را استفاده می‌کنند.

کار با افزونه آیتم سکیوریتی

بعد از نصب افزونه آیتم سکیوریتی می‌توانید با مراجعه به تنظیمات این افزونه به تمامی نقاط حساسی که خود سایت معرفی می‌کند، دسترسی مستقیم داشته باشید.

یکی از ویژگی‌های بارزی که در روی این افزونه موجود دارد، Brute Force می‌باشد. شما با استفاده از این ویژگی می‌توانید کاربران مشکوکی که به اصرار قصد ورود به سایت شما دارند و رمزهای نادرست وارد می‌کنند را شناسایی و از ورودشان به سایت جلوگیری کنید.

معرفی ویژگی‌های آیتم سکیوریتی

یکی دیگر از ویژگی‌های این افزونه تشخیص خطاهای 404 می‌باشد. اگر یک هکر و یا ربات سایت شما را اسکن کند تا فایلی برای نفوذ به سایت شما پیدا کند، این افزونه می‌تواند تا چند ساعت دسترسی حمله کننده به سایت را محدود کند، که در نتیجه آن هکر یا ربات سایت شما را ترک می‌کند تا با پیدا کردن سایت‌های غیرامن به دیگر سایت‌ها نفوذ کند.

این ربات‌ها یا هکر ها با جستجوی صفحات بصورت تصادفی بدنبال نفوذ به سایت از طریق صفحات معیوب و نفوذپذیر هستند، چنانچه پشت سرهم صفحه‌ای با عنوانی که انتخاب کرده‌اند وجود نداشته باشد، با خطای 404 مواجه می‌شوند. درصورتی که شخصی بتواند به فایل‌های شما دسترسی پیدا کند و دست به ایجاد تغییرات در سایت شما بزند، شما از طریق ایمیلی که توسط افزونه ارسال می‌شود از این تغییرات مطلع خواهید شد.

رمز عبور‌های قدرتمند با افزونه آیتم سکیوریتی

این افزونه می‌تواند با ایجاد کردن رمز عبورهای قوی برای کاربران سطح بالای سایت راه نفوذ هرگونه هکر یا ربات را مسدود کند. شما می‌توانید با تغییر دادن صفحه ورود کاربران اصلی به سایت، نفوذ کنندگان به سایتتان را در همان ابتدا کار سردرگم کنید.

ورود دو مرحله‌ای می‌تواند برای سایت شما بسیار امنیت بیشتر را به ارمغان بیاورد، شما با این افزونه می‌توانید برای قسمت‌های مختلف سایت خود ورود‌های دو مرحله‌ای اتخاذ کنید.

داشبورد امنیتی در افزونه آیتم سکیوریتی

با وجود افزونه آیتم سکیورتی می‌توانید با یک نگاه بصورت کلی از امنیت سایت مطلع شوید، در اینجاست که قادر هستید در کمترین زمان ممکن به نکات امنیتی سایت خود اچحاف پیدا کنید.

افزونه با تیک‌های سبزی که نمایش می‌دهد، گزارش می‌کند که، رمز عبور را تقویت کرده است، تنظیمات API را انجام داده است و….

جمع‌بندی

شما می‌توانید برای استفاده از پروتکل‌های امنی که این افزونه ایجاد می‎‌کند، این افزونه را نصب و فعال نمایید و در همان ابتدای کار متوجه تغییرات مثبتی که در سایت اتفاق می‌افتد خواهید شد.

برای آموزش و یا پیدا کردن تبحر بیشتر در کار با وردپرس می‌توانید با مراجعه به آموزش‌های سایت وی‌پی‌وار سطح دانش خود را در زمینه طراحی سایت و خصوصا وردپرس بروز نمایید، چرا که این آموزش‌ها کامل در راستای آخرین بروزرسانی‌های وردپرس تولید شده است، اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس به مشکل خاصی برخورد کنید می‌توانید با ارسال تیکت و راهنمایی گرفتن از تیم پشتیبانی وی‌پی‌وار در کمترین زمان ممکن مشکل خود را حل نماییدو

تیم وی‌پی‌وار با تکیه بر تجربیاتی که طی سال‌های گذشته بدست آورده‌است توانسته با میزبانی وب بطور شایسته در خدمت هموطنان عزیز از سراسر کشور باشد، ارائه خدمات هاست یکی از کارهای پرمسولیت برای هر گروهی می‌باشد که این تیم با تکیه بر دانش خود تا به امروز در این زمینه کاملا موفق عمل کرده است.

خوشحال می‌شویم تا با قرار دادن نظرات خود در راستای بالا بردن سطح کیفی سایت ما حمایت کنید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.