دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

فواید بروزرسانی و نوآوری در کسب‌وکار

کسب‌وکار

در گذشته که شهرها جمعیت پایینی داشتند، افرادی که قصد ورود به بازار کار داشتند با چندین ماه شاگردی می‌توانستند، چند و چون کار را بفهمند و برای خود کار و کاسبی راه بیندازند. در مدت زمان کوتاهی این کسب‌وکارها می‌توانستد شروع شوند و افراد به این شکل وارد کسب‌وکار می‌شدند.

با گسترش شهرها و افزایش جمعیت، این کسب‌وکارها بودند که دچار تغییر شدند. با بیشتر شدن افرادی که به یک نوع شغل برای کسب درآمد تکیه کرد‌ه‌اند، این خریداران بودند که انتخاب می‌کردند که از کدام فروشگاه خدمات دریافت کنند یا محصول بخرند.

شما به عنوان خریدار محصولی که بدنبال آن هستید، مطمئنا می‌خواهید در قبال هزینه‌ای که اختصاص می‌دهید بیشترین بهره‌برداری را داشته باشید. از این‌رو هرچقدر فروشندگان خدمات بیشتری ارائه کنند، بیشتر مورد توجه خریداران قرار می‌گیرند.

مجموعه‌ای از کارهایی که انجام می‌دهید تا از خدمات شما بیشتر استفاده نمایند و بیشتر مورد توجه قرار بگیرید را نوآوری در کسب‌وکار می‌گویند. برای مثال فروشندگانی که در کنار محصولاتی که می‌فروشند، اشانتیون به خریدار می‌دهند، به‌عنوان خدمات بیشتر در کسب‌وکار خود نوآوری کرده‌اند.

کسب‌وکار

تفاوت کسب‌وکار سنتی و نوآور

در گذشته کسب‌وکارها نیازی به نوآوری نداشتند و هر مغازه‌ای بدون اینکه رقابتی وجود داشته باشد، می‌توانست به ارتزاق بپردازد. بیشتر شدن کسب‌وکارها باعث شد تا هر فردی که وارد بازار کار می‌شود براحتی نتواند، جذب مشتری کند.

نوآوری در هر کسب‌وکاری باعث می‌شود تا افراد کاملا جذب شوند و اگر بتوانید خدمات کاملی ارائه دهید، مشتریان گذرا به مشتریان ثابت شما تبدیل می‌شوند و با تعریف و تمجید از شما سایر دوستان خود را نیز به استفاده از خدمات شما تشویق می‌نمایند.

کسب‌وکاری که در طی سالیان زیاد نتواند نوآوری ایجاد کند و به نیاز مخاطبین پاسخگو باشد، نخواهد توانست مشتریان خود را حفظ کند و محکوم به شکست می‌باشد. برای اینکه در شغل خود موفق باشید باید در جستجوی روش‌های نوآورانه باشید.

طرح‌ریزی
طرح‌ریزی

عموم افراد به بهترین‌ها تمایل دارند و اگر شما بتوانید در کار خود بهترین باشید، موفقیت شما تضمینی خواهد بود و امکان ندارد که با شکست مواجه شوید. موفقیت در جنبه‌های مختلف، خصوصا موفقیت‌های کاری کاملا در چهارچوب‌های مشخصی هستند و شما می‌توانید با رعایت اصول نوآوری ایجاد کرده و موفقیت خود را تضمین کنید.

بهترین نوآوری در زمان حال

هر کسب‌وکاری داشته باشید باید در شغل خود خبره باشید و حرفی برای گفتن داشته باشید، خبره بودن در کاری که دارید، باعث خواهد شد تا افراد بیشتری شما را بشناسند. هرچقدر جمعیت آماری که شما را می‌شناسند، بیشتر باشد. سود بیشتری می‌توانید کسب کنید.

در حال حاضر وارد کردن کسب‌وکار به دنیای اینترنت می‌توانید بهترین روش برای هر کسب‌وکاری باشد. اگر شما بتوانید در رابطه با حرفه خود تولید محتوا کنید، به این معنی می‌باشد که به حرفه خود کاملا مسلط هستید. افراد جامعه نیز راحت‌طلبی را انتخاب کرده‌اند و به هیچ وجه در قید و بند انجام کارها بصورت سنتی نیستند، امروزه خریدهای اینترنتی هزینه‌های حمل‌ونقل را کاهش داده‌است و شما با نشستن در خانه یا محل کار می‌تواند از طریق اینترنت قسمت عمده‌ای از کارهای روزانه خود را پیش ببرید.

فوت کوزه‌گری عبارتی‌است که بازاریان استفاده می‌کنند و نکات شغل خود را به هیچکس نمی‌گویند و معتقد هستند که فقط باید اشخاصی که در این حرفه فعالیت دارند، می‌توانند مطلع باشدو این روش کاملا قدیمی و مستهلک در دنیای امروزی است. چرا که در دنیایی که پر از اطلاعات گوناگون می‌باشد، افرادی که دانسته‌های خود را به اشتراک می‌گذارند هستند که موفق می‌شوند.

رشد
رشد

هرچقدر بیشتر بدانید باید دیگران را نیز بیشتر مطلع سازید. باید در رابطه با حرفه خود تولید محتوا کنید. شخصی که اطلاعات خود را بیشتر بنمایش می‌گذارد، تسلط خود را در زمینه موردنظر نشان می‌دهد. تولید کننده محتوا، حرف اول را در رسته کاری خود می‌زند و افراد بازدیدکننده وی را مرجع خود قرار می‌دهند.

بهترین حرفه خود باشید، موفقیت تضمین است

سخنی نقل شده از پیکاسو وجود دارد که به این شرح است:

در سنین کودکی مادرم به من گفت، اگر کشیش کلیسا شوی باید پاپ شوی، اگر سرباز شوی باید فرمانده شوی اما من نقاش شدم و پیکاسو شدم.

پیکاسو را به عنوان نقاش می‌توان شماره یک حرفه خودش دانست، نقاشی‌های او کاملا متمایز یا سایر هنرمندان می‌باشد و حرفه‌ای‌ترین شخص در حرفه خود می‌باشد.

تولید محتوا به‌منزله بالا بودن تسلط شما بر کاری که دارید می‌باشد. از این رو برای اینکه کسب‌وکار خود را وارد اینترنت کنید، باید تولید محتوا را به‌عنوان فاکتور اصلی موفقیت در دنیای کسب‌وکار دیجیتال بدانید.

برای وارد کردن کسب‌وکار به اینترنت می‌توانید صفحه‌ای را در شبکه اینستاگرام ایجاد کنید، یا اینکه سایت خود را راه‌اندازی نمایید. پیشرفت هر دوی این موارد در گرو این است که در کار خود بتوانید محتوا تولید کنید تا مخاطبان بتوانند از آنچه که ارائه می‌کند، اطلاع کامل پیدا کنند.

حرفه‌ای بودن بصورت تصادفی اتفاق نمی‌افتد و کاملا با انتخاب شماست که حرفه‌ای شوید و در کسب‌وکار خود، حرفی برای گفتن داشته باشید. در دنیای امروز کسانی که بیشتر می‌دانند، بیشتر مورد توجه هستند و موفقیت را به سمت خودشان سوق می‌دهند. رسیدن به موفقیت فرمول پیچیده‌ای ندارد و مجموعه‌ای است از نوآوری و تلاشی که افراد بر آن اسرار دارند.

نوآور

جمع‌بندی

برای اینکه بتوانید در کسب‌وکار خود موفق عمل کنید، باید کاملا نوآور باشید. تولید محتوا در هر حرفه‌ای که دارید نشان از تسلط شما به کاری که آن را انجام می‌دهید دارد. کسب‌وکار سنتی محکوم به شکست است و با گذشت زمان از رده خارج می‌شود.

جذب
جذب

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرد. این تیم با ارائه دوره فروشگاه ساز کاملترین آموزش موجود را در زمینه راه‌اندازی دوره کسب‌وکار آنلایت از طریق فروش اینترنتی را ارائه داده است.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط این تیم کدنویسی شده‌است، شما را در تولید محتوای با کیفیت همراهی می‌کند. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب برای سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس بشمار می‌آید.

در حرفه‌ای که دارید تا چه میزان در رقابت با رقبای خود موفق عمل کرده‌اید، آیا به کسب اطلاعات در رابطه با حرفه خود ادامه می‌دهید؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.