دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین افزونه برای افزودن تصویر به نوار کناری

افزودن تصویر

برای اینکه سایت شما ورودی زیادی داشته باشد، باید صفحات جذابی ایجاد کنید. شما می‌توانید با استفاده از تصاویر زیبا با رنگ‌هایی آرامش‌بخش به مخاطب احساس امنیت بدهید. براحتی می‌توانید تصاویری در متون و نوشته‌ها قرار دهید، اما برای جذابیت بیشتر افزودن تصویر به نوار کناری هم می‌تواند جذاب باشد.

تصاویر نقش مهمی در زیبایی صفحات سایت شما دارند، حتی یکی از مهمترین فاکتورهای سئو سایت استفاده از تصاویر جذاب و با کیفیت می‌باشد. شما علاوه بر افزودن تصویر به نوار کناری سایت می‌توانید لینک نیز ضمیمه آن بکنید.

گاها نیاز دارید تا صفحه خاصی را در سایت بیشتر مورد توجه قرار دهید، می‌توانید با انتخاب تصویری جذاب لینک صفحه را بر روی آن وارد کنید. اینکار می‌تواند از طریق جذابیتی که عکس دارد، مخاطب را راغب به وارد شدن به لینک بکند.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما امکان می‌دهد تا هر نوع سایتی که دوست داشته باشید را بوجود بیاورد. مخزن وردپرس نیز با داشتن هزاران افزونه و قالب دست شما را برای طراحی سایت مورد نظرتان باز می‌گذارد. ایجاد تصویر و لینک در نوار کناری بصورت کدنویسی شاید وقت زیادی از شما بگیرد، اما شما با نصب افزونه این نیاز را براحتی برطرف خواهید کرد.

نصب افزونه افزودن تصویر به نوار کناری

برای نصب این افزونه می‌توانید فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار بارگیری کنید و آن را از قسمت افزودن افزونه روی سیستم خود بارگذاری نمایید.

افزونه افزودن تصویر به نوار کناری

برای دانلود کلیک کنید
با استفاده از این افزونه می‌توانید تصاویری جذاب در نوار کناری قرار دهید. تصاویر همیشه می‌توانند سایت شما را جذاب نمایند تا مخاطبینی که...

The Events Calendar بروزرسانی: 5 ماه قبل نصب: 200,000+ وبسایت تا وردپرس 5.9.4

در روش دوم می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس از پیشخوان در قسمت جستجو عبارت Image Widget را وارد کنید و افزونه موردنظر را بر روی سیستم خود نصب نمایید.

مخزن وردپرس

این افزونه با بیش از دویست‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب در مخزن وردپرس می‌باشد. بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه قسمتی با عنوان Image Widget در پیشخوان ایجاد نخواهد شد و شما می‌توانید افزونه را از قسمت افزونه‌ها فعال یا غیرفعال کنید.

افزودن تصویر
افزودن تصویر

ایجاد تصویر در نوار کناری توسط افزونه

برای ایجاد تصویر در نوار کناری می‌توانید با مراجعه به بخش نمایش پیشخوان وردپرس در قسمت ابزارک‌ها Image Widget را به نوار کناری بیفزاید. بعد از زدن ابزارک مربوط منویی با همین عنوان باز خواهد شد و شما می‌توانید با تنظیماتی که توسط افرونه در اختیار شما قرار می‌گیرد، علاوه بر تصویر لینک یا توضیحاتی را بر تصویری که قرار می‌دهید بیفزاید.

بعد از انتخاب تصویر فید‌های که وجود دارند به این شرح هستند:

Title: اگر بخواهید توضیح کوچکی برای عکس انتخاب شده داشته باشید می‌توانید در این قسمت وارد کنید.
Alternate Text : این قسمت برای توضیحات جایگزین به جهت تشخیص صحیح موضوع عکس برای موتورهای جستجو می‌باشد.
Related: اگر کد HTML آماده‌ای دارید می‌توانید در همین قسمت وارد کنید.
Caption: می‌توانید این قسمت را خالی بگذارید، اما در صورتی که توضیحات کاملتری می‌خواهید ارائه کنید، می‌توانید در ای قسمت وارد کنید.
Link: اگر می‌خواهید با تصویر صفحه خاصی را مورد توجه قرار دهید، لینک مربوط به صفحه را در این قسمت وارد کنید.
در ادامه می‌توانید تصویری که انتخاب کرده‌اید را برای تنظیمات اندازه‌های مربوطه آن مورد تغییر قرار دهید، شما انتخاب می‌کنید که تصویر با چه اندازه‌ای در نوار کناری بهترین نمایش را خواهد داشت.

بعد از اینکه تصویر دلخواه را در قسمت مربوطه قرار دادید و تنظیمات آن را انجام دادید، با بروزرسانی تنظیمات، تصویر اضافه شده در نوار کناری قابل مشاهده خواهد بود.

با این روش می‌توانید صفحه‌ای که بیشتر نیاز به دیده شدن دارد را معرفی نمایید، فراموش نکنید که استفاده از تصاویر جذاب برای سایت زیبایی سایت شما را دوچندان می‌کند، شاید تصویر مربوطه کوچک باشد، اما وجود آن در نوار کناری که در تمامی صفحات وجود آن الزامیست، می‌تواند آنچه که می‌خواهید را برای شما به ارمغان بیاورد.

جمع‌بندی

تصاویر سایت علاوه بر جذب کاربر برای سئو سایت شما نیز اهمیت دارد و استفاده از مجموعه تصاویر زیبایی‌های سایت شما را می‌افزاید. شما می‌توانید با این افزونه به نوار کناری سایت خود نیز تصویر اضافه کنید و در تنظیمات مربوطه آن لینک نیز بیفزاید.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی، از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرید. شما می‌توانید با مشاهده دوره فروشگاه ساز این تیم، کسب‌وکار آنلاین خود را شروع کنید و وارد دنیای تجارت الکترونیک شوید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط تیم وی‌پی‌وار ارائه شده‌است، شما را در بوجود آوردن محتوای باکیفیت یاری می‌کند. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب در سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس بحساب می‌آید.

آیا به این نکته توجه داشته‌اید که تصاویر سایت شما را جذب می‌کند یا قالب، تاثیر کدام می‌تواند بیشتر باشد؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.