دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

بهترین افزونه ساخت پاپ‌آپ برای وبسایت

پاپ‌آپ

با وجود پاپ‌آپ در وبسایت می‌توانید هر خبر مهمی که نیاز می‌بینید تا اشخاص به محض ورود به سایت از آن مطلع شوند را بنمایش بگذارید. پاپ‌آپ‌ها کاربرد زیادی دارند و شما وارد هر سایتی که بشوید پاپ‌آپ مربوط به سایت را خواهید دید.

اگر پاپ‌آپ شما طراحی درستی نداشته باشد و نتواند مطالب مفیدی را به کاربر نشان دهد، کاربر با دیدن پاپ‌آپ نه‌تنها از آن استفاده نخواهد کرد، بلکه کاملا کسل‌کننده جلوه خواهد کرد، از این رو در ساخت پاپ‌آپ باید دقت داشته باشید.

شما با بنمایش درآوردن پاپ‌آپ حتما باید پیشنهاداتی به کاربر بدهید که کاملا برایش جذابیت داشته باشد. از روش‌هایی که بیشتر رواج یافته است می‌توان به دریافت ایمیل کاربر با استفاده از پاپ‌آپ اشاره کرد، داشتن ایمیل کاربران برای بازاریابی در اینترنت مزایای زیادی دارد.

شما می‌توانید با پرسش سوال‌هایی قشری که بیشتر از سایت شما بازدید می‌کنند را شناسایی کنید و نسبت به خواست آنها در سایت عملکرد داشته باشید. می‌توانید با بنمایش درآوردن آدرس شبکه اجتماعی خودتان کاربران را به حمایت از خود دعوت کنید.

نصب افزونه محبوب پاپ‌آپ‌ساز

برای نصب افزونه پاپ‌آپ‌ساز بر روی سیستم خودتان می‌توانید فایل مربوط به افزونه را بصورت مستقیم از سایت وی‌پی‌وار بارگیری کنید و آن را از قسمت افزودن افزونه پیشخوان وردپرس بروی سیستم خود نصب کنید.

افزونه پاپ‌آپ‌ساز

برای دانلود کلیک کنید
بااستفاده از این افزونه می‌توانید پاپ‌آپ‌های بسازید تا بصورت خودکار در وبسایت بنمایش دربیاید، بوسیله پاپ‍پ‌آپ می‌توانید تخفیفات یا...

Sygnoos بروزرسانی: 2 ماه قبل نصب: 300,000+ وبسایت تا وردپرس 6.0.2

در روش دوم می‌توانید با مراجعه به مخزن وردپرس از قسمت افزودن افزونه، در قسمت جستجو عبارت (Popup Builder) را وارد نمایید و افزونه موردنظر را روی سیستم خود نصب کنید.

مخزن وردپرس

همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است این افزونه با بیش از دویست‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب در مخزن وردپرس بحساب می‌آید. بعد از فعال‌سازی این افزونه بخشی با عنوان Popup Builder به پیشخوان وردپرس افزوده می‌شود.

معرفی قسمت‌های مختلف در افزونه پاپ‌آپ‌ساز

در صفحه اول مربوط به افزونه، می‌توانید طراحی پاپ‌آپ جدید را شروع کنید یا اینکه پاپ‌آپ‌های موجود را برون‌ریزی کنید و یا اینکه پاپ‌آپ جدیدی را روی سیستم درون‌ریزی کنید.

در قسمت Add New ‌می‌توانید شروع به ساخت پاپ‌آپ جدید بکنید. پاپ‌آپ می‌تواند برای ایجاد تصویر، واردکردن کد HTML نمایش فیسبوک و وارد کردن اطلاعات اولیه باشد.

در ادامه می‌توانید قسمت All Subscribers را مشاهده کنید، اینجا محلی است که می‌توانید تمامی اطلاعاتی که از طریق پاپ‌آپ جمع‌آوری شده‌است را مشاهده نمایید.

در قسمت Newsletter می‌توانید تنظیمات مربوط به خبرنامه برای ارسال اطلاعات جمع‌آوری شده به ایمیل را می‌توانید سفارشی‌سازی کنید.

در ادامه قسمت تنظیمات با عنوان Settings قابل مشاهده است و می‌توانید گزینه‌های دیباگ کردن و حذف اطلاعات در صورت پاک شدن افزونه را فعال کنید و اینکه تعیین کنید که چه کسانی به تنظیمات افزونه دسترسی داشته باشند.

نحوه ساخت پاپ‌آپ در وردپرس

در این قسمت وارد ساخت پاپ‌آپ با تصویر می‌شویم، شما در حین ساخت پاپ‌آپ می‌توانید تغییراتی که انجام می‌گیرد را بصورت زنده مشاهده کنید تا پاپ‌آپی کاملا جذاب را بوجود بیاورد.

با انتخاب عنوان و انتخاب محل قرارگیری پاپ‌آپ می‌توانید ادامه تنظیمات را انجام دهید. ساخت پاپ آپ و کدنویسی برای تنظیمات آن می‌تواند برای ساعت‌ها وقت شما را بگیرد، اما اگر با این افزونه پاپ‌آپ موردنظر خودتان را بسازید، در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آنچه را که نیاز دارید را خلق کنید.

با توجه به منویی که در زمان ساخت پاپ آپ در اختیار شما گذاشته می‌شود، می‌توانید محل دقیق نمایش، نحوه نمایش، مدت زمانی که سپری شود تا پاپ‌آپ بنمایش دربیاید، اندازه پاپ‌آپ و یا اینکه حتی بعد از اسکرول ماوس بنمایش دربیاید یا در زمان ورود به صفحه بنمایش دربیاید.

در اکثر مواقع مدیران سایت برای کسب اطلاعات از کاربران از پاپ‌آپ استفاده می‌کنند، شما با استفاده از این افزونه می‌توانید آنچه را که نیاز می‌باشد را از کاربران بگیرید، هر نوع اطلاعات در فرم‌های پاپ‌آپ می‌توان قرار داد و از رنگ‌های روانشناسی که به مخاطب حس امنیت می‌دهد، استفاده کنید.

در ساخت سایر انواع پاپ‌آپ‌ها نیز مراحلی کاملا مشخص را طی خواهید کرد، بعد از ساخته شده پاپ‌آپ می‌توانید فایل موردنظر آن را مشاهده کرده و در صورت نیاز در آن تغییراتی اعمال کنید، از همان قسمت هم می‌توانید پاپ‌آپ را فعال یا غیر فعال نمایید.

جمع‌بندی

استفاده از پاپ‌آپ در سایت را می‌توان بهترین روش برای جمع‌آوری اطلاعات کاربران و یا روشی برای اطلاع‌رسانی در رابطه با تخفیف‌ها یا فروش‌های ویژه در سایت عنوان کرد، اگر شما بتوانید پاپ‌آپ جذابی برای سایت خود طراحی کنید، می‌توانید مخاطبین را جذب محتوای خودتان بکنید.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید، اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) طراحی شده‌است شما را قادر می‌سازد تا محتوای با کیفیت در سایت خودتان بسازید، این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب برای سای‌های فارسی‌زبا وردپرس محسوب می‌شود.

بنظر شما استفاده از چند پاپ‌آپ می‌تواند در سایت موثر واقع شود؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.