دانلود وردپرس تاریخ شمسی و فارسی‌ساز
رفتن به نوشته

ایده‌ها را اجرایی کنید، سخت اما ممکن

ایده‌

با وارد شدن به سن نوجوانی و تمام شدن دوران کودکی، افراد به جستجو‌ی روشی خواهند بود که تا بتوانند آرزوهایی که در دوران کودکی برای خودشان متصور شده‌اند را اجرایی کنند. در دنیای امروز شوربختانه رسیدن به اکثر آرزوهای کودکی در گرو پول می‌باشد و افراد با علم بر این، باید انتخاب شغل کرده و شروع به کسب مهارت برای رسیدن به درآمد بکنند.

ایده‌های بزرگ در سنین نوجوانی و جوانی در ذهن هر فردی وجود دارد، اما با دیدن موانعی که می‌توان بوجود بیاید و افراد نتوانند آن را پشت سر بگذارند، رویای رسیدن به آروزها را با مشکل مواجه می‌کند، افراد در این مواقع باید نقشه راهی را نسبت به شرایط خودشان متصور شوند. هیچکس نمی‌تواند برای شما نقشه راه تعیین کند، چرا که هیچ شخصی به اندازه خودتان درکی از شرایط شما ندارد.

افراد زیادی شروع به کسب درآمد از شغل‌های مختلف می‌کنند اما موفقیت برای برخی بیشتر از بقیه افراد رقم می‌خورد. اگر به اشخاصی که موفق‌تر از بقیه هستند توجه کنید، ویژگی‌های مشترکی در بین این افراد خواهید دید.

افراد موفق تعهدکاری خاصی برای کار خود دارند و می‌توان گفت که با قوانینی که خودشان برای کار وضع می‌کنند، اهمیتی که به کار خودشان قائل هستند را در الویت قرار می‌دهند. افراد موفق همیشه بهترین‌ها را ارائه می‌دهند و می‌توان گفت که در کار خودشان کاملا پیشگام هستند.

نقش یادگیری در رسیدن به موفقیت

امروزه بیشترین درآمد برای اشخاصی است که بیشترین اطلاعات را دارند یا می‌توان گفت که خلاقانه عمل می‌کنند. اگر نگاهی به رزومه افراد موفق بیندازید کاملا این نکته برای شما مشهود خواهد بود. در بین چالش‌هایی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام بوجود آمده بود، چالش سطل آب‌یخ بیشتر از هر چالش محبوبیت پیدا کرده بود.

چالش سطل آب‌یخ در حمایت از بیماران ام اس بوجود آمده بود و در مدت زمان کوتاهی افراد مشهور جهان به آن پیوستند و آن را به اجرا درآوردند. اما خلاقانه‌ترین چالش سطل آب‌یخ متعلق به بیل‌گیتس بود. بیل‌گیتس موفق‌ترین شخص از لحاظ رسیدن به درآمد در طی دهه اخیر می‌باشد و در بین هزاران ویدیویی که افراد مشهور جهان از خودشان در این رابطه منتشر کرده بودند را به اشتراک گذاشت.

اکثر افراد خودشان یا دوستان آن‌ها سطلی پر از یخ را بر سر خودشان می‌ریختند و حمایت خودشان را از این کمپین اعلام می‌کردند، اما بیل گیتس در ابتدا نقشه‌ای برای ریختن سطل آب یخ توسط کشیدن یک طناب ترسیم کرد و سپس آن را در حیاط خانه خود اجرا نمود. این حجم از خلاقیت تصادفی نیست، بیل گیتس که بزرگترین شرکت کامپوتری جهان را احداث کرده‌است، مشهود است که با خلاقیت کار خودش را همیشه از سایرین بهتر ارائه داده‌است.

این نکته را مورد توجه قرار دهید که باید در هر کاری که به انجام می‌رسانید، به بهترین نحو عمل کنید تا اینکه بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. لازمه اینکار داشتن خلاقیت می‌باشد و اگر بنظر خودتان خلاقیت ندارید، با یادگیری فنون مختلف و مطالعه مداوم به فردی خلاق تبدیل شوید.

وارد کردن خلاقیت به حوزه کاری

برای اینکه بتوانید در کسب‌وکار خود خلاقانه عمل کنید و همیشه یک پله بالاتر از رقبا باشید، باید خلاقیت در تمام زندگی شما وجود داشته باشد، خلاقیت در نوع آشپزی، خلاقیت در روی میز کار شما و…. شما با قدم‌های کوچکی که در کارهای روزانه‌تان برمیدارید، حتما خلاقیت را چاشنی کارتان کنید.

این تمرین باعث خواهد شد تا ذهن شما در مدت زمان کوتاه، بهترین تصمیم‌ها را بگیرد و هر چالشی که بوجود آمد را به بهترین شکل حل‌وفصل کنید. هیچوقت یادگیری و آموزش را متوقف نکنید، برگها زمانی از درخت سقوط می‌کنند، که فکر کنند طلا شده‌اند.

برنامه منظم روزانه داشته باشید و ساعت خاصی را به یادگیری اختصاص دهید، اگر در هفته زمان مشخصی را برای یادگیری و بروز شدن اختصاص دهید، تبدیل به ماشین یادگیری می‌شوید و در نتیجه آن از وارد شدن به هیچ چالشی واهمه نخواهید داشت. اگر به خودتان ایمان پیدا کنید در هر زمینه‌ای که فعالیت کنید، بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

ایده‌
ایده‌

اهمیت ایده‌پردازی در حوزه کسب‌وکار

با ظهور اینترنت در زندگی بصورت گسترده شاید این ذهنیت در شما بوجود بیاید که زمان آن رسیده تا کسب‌وکار خودتان را وارد دنیای دیجیتال کنید، اما موانعی می‌بینید که شاید با رفع آنها این راه کاملا برای شما هموار شود.

لازمه ورود به کسب‌وکار آنلاین در ابتدا فقط می‌تواند داشتن یک حساب کاربری اینستاگرام باشد، شما با قرار دادن عکس‌های جذاب از محصولات و معرفی دقیق آنها می‌توانید از هر زمانی بیشتر کسب‌وکار خودتان را مورد توجه قرار دهید.

با بیشتر شدن مخاطبین در اینستاگرام دیگر نمی‌توانید با همین حساب کاربری به افراد زیادی خدمات ارائه دهید، در اینجاست می‌توانید با ساختن سایتی کاملا اتوماسیون شده کسب‌وکار خود را گسترش دهید. شما می‌توانید با استفاده از سیستم مدیریت محتوای اینستاگرام هر نوع سایتی که نیاز داشته باشید را بوجود بیاورد.

هرچقدر در راه‌اندازی وبسایت خلاقانه‌تر عمل کنید، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرید. در دنیای اینترنت اشخاصی بیشترین درآمد را دارند که مخاطبین بیشتری دارند، شما با خلاقیت‌ها و ایده‌پردازی‌هایی که در کارتان بخرج خواهید داد، خواهید توانست موفقیت را از آن خود کنید.

جمع‌بندی

برای اینکه موفق شوید یادگیری را متوقف نکنید، هرچقدر بیشتر مطالعه و تحقیق کنید به موفقیت نزدیک‌تر می‌شوید و موفقیت به سمت شما جذب خواهد شد. اگر بتوانید در هر حوزه کاری که فعالیت می‌کنید خلاقانه عمل کنید، در واقع کارتان را به موفقیت گره زده‌اید و به سمت آن کشیده می‌شوید. خودتان را کشف کنید، هیچکس به‌اندازه خودتان شما را نمی‌شناسد و به شما توجه ندارد.

برای آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از مجموعه آموزش‌هایی که تیم وی‌پی‌وار (وردپرس فارسی) ارائه می‌کند، استفاده کنید. اگر در زمان طراحی سایت با وردپرس با مشکل مواجه شدید می‌توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی از مشاوران این تیم راهنمایی بگیرید.

افزونه شمسی‌ساز وردپرس که توسط تیم وی‌پی‌وار ارائه شده‌است، شما را قادر می‌سازد تا محتوای باکیفیت تولید کنید. این افزونه با بیش از ده‌هزار نصب فعال یکی از افزونه‌های محبوب برای سایت‌های فارسی‌زبان وردپرس بحساب می‌آید.

چه موانعی شما را در رسیدن به موفقیت ناکام میگذارد؟ آیا تاکنون به حل مشکلاتی که مانع پیشرفت شما در کار می‌شوند پرداخته‌اید؟

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

توجه: لطفا در بخش دیدگاه‎ ها درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید. برای دریافت پشتیبانی وردپرس و افزونه و قالب های آن می ‎توانید به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

ایمیل شما در دیدگاه نمایش داده نخواهد شد.