پاسخ های ارسال شده در انجمن

در حال نمایش 4 پاسخ ( از کل 4)
 • mrhossein

  (@mrhossein)

  سلام.

  با توجه به اینکه افزونه های پرکاربرد وردپرس در لیست سازگاری قرار دارند لطفا افزونه پرکاربرد jet engine  رو هم در لیست سازگاری تاریخ شمسی قرار بدین. فیلد تاریخ این افزونه در حال حاضر شمسی نمی شود.

  همچنین از ویجت کاربردی آپارات هم تشکر میکنم. عالی بود. لطفا نسخه المنتور این ویجت رو هم منتشر کنین.
  تشکر.

  سلام.

  امکان داره در آپدیت بعدی فیلد تاریخ jetengine رو هم به شمسی ساز اضافه کنین؟

  سلام.

  در نسخه جدید زمانی که در بخش سازگاری ، المنتور فعال باشد در هنگام ویرایش صفحات با المنتور، پیش نمایش آیکن ها در ابزار آیکن المنتور به صورت مربع نشان داده می شود.

  با خاموش کردن سازگاری المنتور این مشکل برطرف می شود.

   

  همچنین دو افزونه المنتور فارسی و ووکامرس فارسی نیز قابلیت های فارسی سازی و شمسی سازی را به المنتور و ووکامرس اضافه می کنند. با توجه به تبلیغاتی بودن این دو افزونه و نمایش مکرر اعلان های مزاحم در مدیریت، چنانچه قابلیت های این دو افزونه نیز به وردپرس فارسی اضافه شود واقعا عالی و بی نظیر خواهد بود.

   

  با سپاس از افزونه بسیار لذت بخش شما.

  سلام.

  این افزونه خیلی عالی هست و امکانات بسیار خوبی داره. ابتدا از این بابت تشکر کنم.

  قالب یکی از وب سایت های ما آسترا بود که اسکرول نامحدود محصولات اجرا نمی شد. بعد از تست تک تک پلاگین ها متوجه باگ افزونه فارسی ساز قبلی شدیم و افزونه شما رو جایگزین کردیم.

  طی چند روز گذشته که نسخه فارسی و تجاری Rank Math  در سایت های ایرانی منتشر شده کاربران تداخل این افزونه با برخی از شمسی سازها رو گزارش کردند که عملکرد نسخه رایگان این افزونه رو مختل میکنه. البته من شخصا تا امروز با مشکلی مواجه نشدم ولی لطفا شما هم بررسی بفرمایید.

  امیدوارم به دلیل اهمیت بسیار بالای افزونه Rank Math افزونه شمسی ساز شما در سازگاری کامل با این ابزار سئو قرار داشته باشه.

  موفق باشید و همواره شگفتی خلق کنید چرا که هر کجا در دنیا علم جهشی می کند نام یک ایرانی پشت آن شنیده می شود.

   

در حال نمایش 4 پاسخ ( از کل 4)