• تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

افزونه تاریخ شمسی وردپرس

سوالات و مشکلات خود پیرامون این افزونه را می توانید در این موضوع پشتیبانی مطرح کنید.

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

برای دانلود کلیک کنید

افزونه تاریخ شمسی وردپرس تاریخ های وردپرس را به هجری شمسی براساس تقویم ایران تبدیل می کند. علاوه بر شمسی سازی وردپرس با اصلاح فونت و فارسی...

wpvar.com

بروزرسانی: 3 ماه قبل

نصب: 20,000+ وبسایت

تا وردپرس 5.8.1

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 224)
  • درود @root

تفاوتی نمیکنه.

مشکلی که آقای @ali-zarebin اشاره کردند نیز برای ما هم به همین شکل هستش.

قسمت قیمت محصول وقتی حروف انگلیسی نوشته بشه با حروف فارسی شده قیمت همخوانی نداره و رایگان میخوره تا مجدد باید به صورت انگلیسی پاک بشه و مجدد درج بشه.

این مشکل هم با انگلیسی کردن اعداد در بخش افزونه حل میشه.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@ali تو نسخه ای که ما توسعه می دیم مشکلی نداره. بروزرسانی حدود 7-10 روز بعد منتشر میشه. اگه مشکلی از افزونه باشه برای برطرف شده

مشکل در فرانت اند سایت هست ، به این شکل که به طور کلی هرجایی از سایت که عدد نوشته شده باشه به صورت اعداد فارسی نمایش داده میشه…
    البته در قسمت ادمین هم تقریبا به همین شکل هست ، اما فرانت اند در اولویت هست !

بعضی از قسمت های سایت لازم هست اعداد همون طوری که بوده است (انگلیسی) به کاربر نمایش داده شه!

و مورد دیگه اینکه بله ، مشکلاتی که برای ووکامرس و تغییرات قیمت محصولات و غیره به وجود اومده از این پلاگین هست ، چرا که با غیر فعال سازی پلاگین شرایط به حالت نرمال برمیگرده.

این موارد هم لطفا برطرف کنید.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@ali-zarebin اعدادی که از نظر شما غیرلازمه از نظر مدیر یه وبسایت دیگه لازمه. اگه مایل به استفاده از اعداد فارسی نیستید میتونین از تنظیمات غیرفعال کنید

به نام خدا

سلام – وقتی متنی را به وبلاگ اضافه میکنم، فقط سه حرف اول نام ماه شمسی بر روی تصویر نمایش داده میشه. چظور می توانم نام کامل ماه شمسی را بر روی عکس متن وبلاگ داشته باشم؟

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@zarrindookht سلام، در نسخه بعدی ماه های کوتاه شده رو به فرمت کامل تغییر دادیم. بروزرسانیش یکی دو هفته‌ای منتشر میشه.

سلام جناب فرجی عزیز

ممنونم از پلاگین واقعا خوبتون، تا امروز که مشکلی از بابت تداخل این پلاگین با ووکامرس و رنک مث ندیدم.

اما موردی که توی قالب وبسایتم که وودمارت (Woodmart) هست مشاهده کردم اینه که تاریخ درج شده روی باکس مقالات بصورت ناقص هست ، یعنی یکی از مقالات سایت من مال “4 آبان” هست اما توی باکس مقالات (فید مقالات) تاریخ انتشار مقاله رو بصورت ناقص به این صورت “4 آبا” نشون میده یا مثلا یکی دیگه رو زده “23 شهر” و بطور کلی 3 حرف از حروف یک ماه رو نشون میده.

وقتی افزونه رو غیرفعال میکنم این مشکل برطرف میشه یعنی ماه های میلادی رو کامل و درست نمایش میده مثلا نشون میده ( 4 نوامبر) اما با فعال کردن افزونه این مشکل برای ماه‌های شمسی وجود داره و اونها ناقص نشون داده میشن.

ممنون میشم که رسیدگی کنید.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@amirhossein سلام خیلی ممنونم
    پست های بالاهم توضیح داده شد، این یه ویژگی هست که در فضاهای کم ماه ها رو کوتاه شده نشون می‌ده، ولی برای نسخه بعدی نسخه کامل ماه‌هارو نشون میدیم. به‌روزرسانی یکی دو روز دیگه منتشر می‌شه.

سلام

چطور میتونم پیوندهای یکتا رو شمسی کنم ؟

چون قبلا از افزونه‌های دیگه‌ای استفاده میکردیم و از قابلیت شمسی سازی پیوندهای یکتا استفاده میکردیم و مطالب زیادی با ادرس تاریخ شمسی در گوگل ایندکس شده‌اند

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@danial به دلیل بهبود سئو پیوندها شمسی‌سازی نمی‌شن.

پینوشت: با افزونه‌هایی مثل Yoast می‌تونین آدرس های قدیم رو به جدید ریدایرکت کنین.

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 224)