• تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

افزونه تاریخ شمسی وردپرس

سوالات و مشکلات خود پیرامون این افزونه را می توانید در این موضوع پشتیبانی مطرح کنید.

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

برای دانلود کلیک کنید

افزونه تاریخ شمسی وردپرس تاریخ های وردپرس را به هجری شمسی براساس تقویم ایران تبدیل می کند. علاوه بر شمسی سازی وردپرس با اصلاح فونت و فارسی...

wpvar.com

بروزرسانی: 3 ماه قبل

نصب: 20,000+ وبسایت

تا وردپرس 5.8.1

در حال نمایش 4 پاسخ ( از کل 224)
  • سلام وقت بخیر

کتابخانه ای که برای ساخت آپشن ها استفاده شده در فانکشنی که آدرس فایل را برمیگرداند در نسخه هایی که وردپرس در فولدری دیگر نصب شده است و پلاگین ها در جایی دیگر ارور میخوره و در tinymce و حتی لود شدن استایل تنظیمات مشکل به وجود میاد. من این مشکل رو برطرف کردم جوری که در تمام نسخه ها قابل استفاده باشه.لطفا در نسخه بعدی اصلاح کنید چون من مجبور شدم در سورس افزونه تغییرات را برای خودم انجام دهم. شما اگر با https://roots.io/bedrock/ افزونه را نصب کنید متوجه مشکل میشوید.

راه حل : در فایل wp-shamsi/lib/Options/options-class.php در خط 597

public function get_url( $path = '' ) {

$url = str_replace(
    				wp_normalize_path( untrailingslashit( get_home_path() ) ),
    				home_url(),
    				$path
    			);

return $url;
    		}

کافیه که ABSPATH و Site url را تغییر دهید.

سلام و خسته نباشید

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس با یکسری افزونه ها تداخل داره

ممنون میشم رفعش کنید

برای مثال با افزونه زیر که یک افزونه بسیار عالیو سبک هست برای ظاهر وردپرسو  واقعا عالیست ولی حیف که افزونه شما باهاش ناسازگار هست

https://wordpress.org/plugins/wp-administration-style/

یه سوال دیگه برام خیلی عجیب هست چرا افزونه شما با افزونه وکامرس فارسی ناسازگار هست و میگه باید غیرفعالش کنم

https://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce/

حتی با افزونه وردپرس فارسی هم ناسازگار هست و میگه بازم اونو باید غیر فعال کنم

ممنون میشم توضیح بدید

کسی نیست این مشکل حل کنه واقعا اذیت آورد هست

• این پاسخ 3 هفته، 4 روز پیش توسط alijasimy اصلاح شده است.

سلام و عرض ادب.

از CSS سفارشی استفاده نمی کنم، اما فایلی به نام wpsh_custom.css روی سایت لود میشه.

امکان جلوگیری از لود شدن این فایل وجود نداره؟

محتوای فایل هم اگه اشتباه نکنم مربوط به محیط مدیریت وردپرس بود.

متشکرم.

سلام

این کد زیر مربوط به چه چیزی میشه ؟
    <table>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=”line-content”></td>
    <td class=”line-content”>.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%}.wpsh-blocks_aparat{width:100%;clear:both;overflow:auto;display:block;position:relative;padding:30px 0}.wpsh-blocks_aparat_align_center .h_iframe-aparat_embed_frame{margin:0 auto}.wpsh-blocks_aparat_align_left .h_iframe-aparat_embed_frame{margin-right:30%}.wpsh-blocks_aparat_size_small .h_iframe-aparat_embed_frame{max-width:420px}.wpsh-blocks_aparat_size_big .h_iframe-aparat_embed_frame{max-width:720px}</td>
    <td class=”line-number”></td>
    <td class=”line-content”></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
    چرا موقع فعال سازی در کد های سایت نمایش داده میشه ؟

در حال نمایش 4 پاسخ ( از کل 224)