• تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

افزونه تاریخ شمسی وردپرس

سوالات و مشکلات خود پیرامون این افزونه را می توانید در این موضوع پشتیبانی مطرح کنید.

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

برای دانلود کلیک کنید

افزونه تاریخ شمسی وردپرس تاریخ های وردپرس را به هجری شمسی براساس تقویم ایران تبدیل می کند. علاوه بر شمسی سازی وردپرس با اصلاح فونت و فارسی...

wpvar.com

بروزرسانی: 2 ماه قبل

نصب: 10,000+ وبسایت

تا وردپرس 5.8.1

در حال نمایش 9 پاسخ ( از کل 219)
  • البته افرادی که مشکل دارند فعلاً میتونند تیک سازگاری با بادی پرس رو غیر فعال کنند این مشکلات رفع میشه

یه اختلال دیگه داخل بادی پرس وجود داره که وقتی روی لینک ریپلی گروه ها کلیک میکنی لینک کار نمیکنه !

مثلا وارد لینک زیر بشوید

https://gamefa.com/groups/%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%8c-%d9%be%db%8c%d8%b4%d9%86%d9%87%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%aa-%d9%88-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%82%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%aa/

جلوی پاسخ کاربران یک زمانی وجود داره مثلاً

farshadx replied <time class=”time-since” datetime=”2021-09-04 12:06:10″ data-bp-timestamp=”1630757170″>1 روز, 10 ساعت قبل</time>

روی 10 ساعت قبل کلیک میکنی لینک کار نمیکنه

افزونه رو غیر فعال کردم درست شد

با سلام و وقت بخیر

من افزونه شمسی ساز رو نصب کردم. از قسمت ترجمه یک کلمه select/deselect all رو اومدم ترجمه کنم. بعد از اینکه مقدار فارسی و لاتین رو وارد کردم و ذخیره زدم، صفحه پیشخوان از دسترس خارج شد.مجبور شدم از هاست پلاگین ها رو غیر فعال کنم تا به پیشخوان برگردم. و بعد از فعال کردن، متوجه شدم شمسی ساز رو که فعال می کنم مجدد به غیر فعال شدن پیشخوان منجر میشه.

لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری می تونم این مشکل رو برطرف کنم؟

سپاس

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@mohsen-krk سلام، کد زیر رو داخل فایل functions.php قالب قرار بدین و یک بار اجرا کنین. بعد اجرا کد رو پاک کرده و افزونه فعال کنین:

delete_option('wpsh');

پینوشت: با اجرای این کد همه تنظیمات افزونه (شامل عبارات مترجم) ریست می‌شه و باید از اول وارد کنین. بعدش چک کنین که ارور برطرف شده یا نه. لطفا از کاراکترهای خاص جهت ترجمه استفاده نکنین.

بسیار سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید. مشکل برطرف شد.

یه مورد دیگه هم هست:

همه ی بلوک ها شمسی نشده. یعنی از ابتدا هم همین بود.

داخل سایت یه سری فیلد تقویم هست که کاربر میتونه تاریخ رو مشخص کنه. اما اون تقویم ها همچنان به میلادی هست.

داخل پنل مدیریتی هم این مشکل هست.

هر جا تاریخ هست شمسی شده داخل سایت. اما در فیلدهای انتخاب تاریخ چه برای کاربر و چه برای مدیریت تقویم انتخاب تاریخ میلادی هست. بعد از اینکه تاریخ به میلادی انتخاب میشه و پست انتشار پیدا می کنه، در سایت به شمسی تبدیل شده.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با سپاس فراوان

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@mohsen-krk نحوه شمسی‌سازی توسط افزونه در این موضوع توضیح داده شده:

شمسی‌سازی تاریخ‌ها در افزونه WP Shamsi

دیت‌پیکر‌های افزونه و قالب‌های دیگه توسط افزونه برای جلوگیری از تداخل شمسی‌سازی نمی‌شن به استثنا اکثر دیت‌پیکر‌های ووکامرس.

با تشکر

متشکرم از راهنمایی شما و وقتی که برای بنده گذاشتید.

مقاله رو خوندم. بنابراین من با طراح سایت هماهنگ می کنم.

متشکرم

سلام و عرض ادب.

من از قالب پابلیشر به همراه افزونه های WP Shamsi و لایت اسپید کش استفاده می کنم، افزونه WP Shamsi به خوبی اعداد انگلیسی قالب رو فارسی می کنه اما هنگامی که کش لایت اسپید رو فعال می کنم، تعداد بازدید یک پست مجدد با اعداد انگلیسی نمایش داده میشه. بدون استفاده از کش مشکلی نیست و فارسی نمایش داده میشه.

این مشکل قابل رفع هست؟ تداخلی بین WP Shamsi و لایت اسپید کش وجود داره؟

سعی کردم توی ویدیو زیر مشکل رو نمایش بدم:

https://s18.picofile.com/file/8440769668/cacheconflict.mp4.html

سپاسگزارم.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@mohsen-krk خواهش می‌کنم ممنون که همراه ما هستین.

@mrmahdi
    با سلام، اکثر افزونه‌های کش فایل‌های جاوا اسکریپت رو در یک فایل فشرده می‌کنن که از تنظیمات افزونه می‌تونین این قابلیت رو غیرفعال کنین. اگه اروری در کد سایر افزونه یا قالب ها باشه، کل عملکرد فایل به ‌هم میریزه. بهتره تنظیمات کش رو تغییر بدین.

در حال نمایش 9 پاسخ ( از کل 219)