• تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

افزونه تاریخ شمسی وردپرس

سوالات و مشکلات خود پیرامون این افزونه را می توانید در این موضوع پشتیبانی مطرح کنید.

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

برای دانلود کلیک کنید

افزونه تاریخ شمسی وردپرس تاریخ های وردپرس را به هجری شمسی براساس تقویم ایران تبدیل می کند. علاوه بر شمسی سازی وردپرس با اصلاح فونت و فارسی...

wpvar.com

بروزرسانی: 3 ماه قبل

نصب: 20,000+ وبسایت

تا وردپرس 5.8.1

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 224)
  • با سلام و احترام

با فعال کردن شمسی سازی، تایمر زمان باقی مانده از تخفیف محصولات نمایش داده نمی شود. زمانی که شمسی ساز را غیر فعال می کنم، تایمر به نمایش در می آید.

این تایمر در یکی از المان های المنتور که توسط سازنده قالب اضافه شده است وجود دارد.

https://khodromedic.com

عکس از قسمت مورد نظر در سایت:

سایت

عکس از حالت درست این المان:

سایت 2

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@eamirhoseingmail-com سلام،
    با غیرفعال کردن فارسی‌سازی اعداد از تتنظیمات افزونه مشکل حل می‌شه؟

با سلام

با غیرفعال کردن شمسی‌سازی (درصورت غیرفعال بودن، تاریخ‌ها شمسی‌سازی نخواهند شد.) مشکل حل می‌شود. وقتی تاریخ به میلادی تبدیل می شود مشکل حل می شود.

با قسمت فارسی ساز مشکلی نداره.

با سلام و احترام

این مورد رو بررسی کردید؟

امکان اضافه کردن افزونه اکسل وردپرس به افزونه شمسی شما هست ؟
    https://wordpress.org/plugins/wpdatatables/

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@eamirhoseingmail-com سلام. لطفا این مورد رو با توسعه‌دهنده قالب درمیون بگذارید. جهت سازگاری با تاریخ شمسی لازمه که کدهای قالب در به‌روزرسانی‌های بعدیش اصلاح بشه. با تشکر

@wpdatatables
    ممنون می‌شم بیش‌تر توضیح بدین. شما از توسعه دهندگان این افزونه هستین؟

با سلام و احترام

سازنده قالب خارجی هست و من باهاشون مکاتبه کردم گفتند این جز ساپورت ما نیست.

به نظرم اونا که نباید با شمسی ساز سازگار بشوند. وگرنه اینجوری باید با هزاران افزونه جانبی دائما در حال سازگاری باشند.

اگر نیازه من فایل المان اون قسمت المنتور رو براتون بفرستم یه نگاهی بندازید.

شاید جای روز و ماه در تاریخ عوض میشه به همین خاطر نمیتونه تاریخ رو محاسبه کنه.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@eamirhoseingmail-com همین موضوع برای ما هم صدق می‌کنه. ده ها هزار افزونه و قالب وجود داره که طبیعتا نمیتونیم افزونه رو با همشون تست و بررسی کنیم. جدا از این موضوع از نظر فنی هم مقدور نیست چون ما به به‌روزرسانی بقیه قالب‌ها دسترسی نداریم که از طرفشون تغییرات ارائه کنیم، حتی اگه فایل قالب کداش ویرایش بشه هم بعد هر به‌روزرسانی مجددا به حالت قبلی برمیگرده.

با تشکر

این افزونه به جهت ایجاد جداول و نمودارهای پویا در وردپرس بکار میره و ما در بخش ظاهری این هماهنگی رو با افزونه شما انجام دادیم اما در بخش دیتا پیکر هنوز مشکلاتی داریم wpdatatables.ir

سلام

من نسخه متوسط شما رو خریداری کردم

دوتا کلمه ترجمه کردم کلا سایت بریک شد

حالا دیگه نمیتونم کلا حتی پلاگین رو دوباره اکتیو کنم

حتی پلاگین رایگان

میشه بی زحمت کمک کنید ؟

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 224)