• تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

افزونه تاریخ شمسی وردپرس

سوالات و مشکلات خود پیرامون این افزونه را می توانید در این موضوع پشتیبانی مطرح کنید.

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

برای دانلود کلیک کنید

افزونه تاریخ شمسی وردپرس تاریخ های وردپرس را به هجری شمسی براساس تقویم ایران تبدیل می کند. علاوه بر شمسی سازی وردپرس با اصلاح فونت و فارسی...

wpvar.com

بروزرسانی: 4 ماه قبل

نصب: 20,000+ وبسایت

تا وردپرس 5.8.2

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 233)
  • با سپاس فراوان به همین شیوه مشکل حل شد

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@omidvand خواهش می‌کنم. خوشحالیم که مشکلتون برطرف شده.
    با تشکر

سلام خسته نباشید  وقتی  تقویم رو شمسی سازی میکنه میخوام تقویم ماه به ماه بزارم تو سایتم مثلا خرداد  تاریخو از اول خرداد نمیاره از اول ماه میلادیش میاره ک مثلا میشه ۱۱ خرداد شمسی ساز vip خریداری کردم ازتون این قابلیتو داره که یه تقویم داشته باشم که ماه به ماه جدا باشه و روش بتونم فاصله زمانی مشخص کنم مثلا از روز فلان تا روز فلان  یه رنگی بشه

سلام من افزونه نصب کردم از قبل یک مقاله نوشته بودم که داخلش اعداد استفاده کرده بودم اما اعدا به فارسی نتونسته ترجمه کنه کامل به این صورت شده

نصفی فارسی زده نصف انگلیسی از فونت estedad هم استفاده میکنم داخل elementor هست

مشکل چطور میشه برطرف کرد

عملا تنها کاری برای من کرد فارسی کردن تاریخ ها هست به شمسی

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@sahar-sadraei افزونه براساس هسته میلادی نوشته شده تا از تداخل جلوگیری بشه، با توجه به این موضوع فعلا امکان تغییر هسته تاریخ وردپرس وجود نداره.

@babak
    لطفا این موضوع رو مطالعه کنین.

با تشکر

با درود
    بنده افزونه wp shamsi رو نصب کردم و به دلیل به هم ریختن قالبم مجدد ریمو کردم اما صفحه اول قالب من رو به هم ریخته و فونتها عوض شده است. در حال حاضر این افزونه در افزونه ها موجود نیست اما تغییراتی در قالب ایجاد کرده است.

میشه بفرمایید بنده از بخش سی پنل کدام فایلها رو باید بردارم یا به حالت اول برگردونم که مشکلم برطرف بشه؟

سپاس

با سلام
    بنده افزونه wp shamsi رو نصب کردم و به دلیل به هم ریختن قالبم مجدد ریمو کردم اما صفحه اول قالب من رو به هم ریخته و فونتها عوض شده است. در حال حاضر این افزونه در افزونه ها موجود نیست اما تغییراتی در قالب ایجاد کرده است.

در صورت امکان بفرمایید بنده از بخش سی پنل کدام فایلها رو باید بردارم یا به حالت اول برگردونم که مشکلم برطرف بشه؟

سپاس

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@kashef با غیرفعال کردن افزونه کدهاش اعمال نمیشه. از تنظیمات افزونه هم می‌تونین بارگذاری فونت‌ها غیرفعال کنین. برای پاک کردن فایل های افزونه از مسیر wp-contet/plugins پوشه wp-shamsi رو پاک کنین.

با تشکر

سلام

ما یک مشکلی داریم در نمایش قیمت ووکامرس، چرا قیمت‌ها در صفحه محصولات و صفحه محصول در سمت راست قرار می‌گیره و عدد در سمت چپ؟ آیا افزونه شمسی‌سازی می‌تونه این مشکل رو رفع کنه؟

ممنون

سلام پس از نصب اکثرا ارور زیر داده میشه

<b>Fatal error</b>: Uncaught Exception: Invalid Jalali year : 3263
    in <b>/home/XXXX_XXXXXXXX/plugins/persian-woocommerce/vendor/morilog/jalali/src/CalendarUtils.php</b> on line <b>155</b>

Call stack:

1. Morilog\J\CalendarUtils::jalaliCal()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-content/plugins/persian-woocommerce/vendor/morilog/jalali/src/CalendarUtils.php:271</span>
    2. Morilog\J\CalendarUtils::j2d()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-content/plugins/persian-woocommerce/vendor/morilog/jalali/src/CalendarUtils.php:43</span>
    3. Morilog\J\CalendarUtils::toGregorian()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-content/plugins/persian-woocommerce/vendor/morilog/jalali/src/CalendarUtils.php:781</span>
    4. Morilog\J\CalendarUtils::createDatetimeFromFormat()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-content/plugins/persian-woocommerce/vendor/morilog/jalali/src/CalendarUtils.php:797</span>
    5. Morilog\J\CalendarUtils::createCarbonFromFormat()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-content/plugins/persian-woocommerce/vendor/morilog/jalali/src/Jalalian.php:98</span>
    6. Morilog\J\Jalalian::fromFormat()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/tools/class-date.php:80</span>
    7. Persian_Woocommerce_Date::process_product_meta()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/class-wp-hook.php:294</span>
    8. WP_Hook::apply_filters()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/class-wp-hook.php:316</span>
    9. WP_Hook::do_action()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/plugin.php:484</span>
    10. do_action()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-content/plugins/woocommerce/includes/admin/class-wc-admin-meta-boxes.php:222</span>
    11. WC_Admin_Meta_Boxes::save_meta_boxes()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/class-wp-hook.php:294</span>
    12. WP_Hook::apply_filters()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/class-wp-hook.php:316</span>
    13. WP_Hook::do_action()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/plugin.php:484</span>
    14. do_action()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/post.php:4384</span>
    15. wp_insert_post()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/post.php:4486</span>
    16. wp_update_post()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-admin/includes/post.php:419</span>
    17. edit_post()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-admin/post.php:227</span>
در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 233)