• تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

افزونه تاریخ شمسی وردپرس

سوالات و مشکلات خود پیرامون این افزونه را می توانید در این موضوع پشتیبانی مطرح کنید.

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

برای دانلود کلیک کنید

افزونه تاریخ شمسی وردپرس تاریخ های وردپرس را به هجری شمسی براساس تقویم ایران تبدیل می کند. علاوه بر شمسی سازی وردپرس با اصلاح فونت و فارسی...

wpvar.com

بروزرسانی: 1 ماه قبل

نصب: 10,000+ وبسایت

تا وردپرس 5.7.2

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 160)
  • maryamam_b

(@maryamam_b)

سلام و خسته نباشید
    من سوالی در مورد این افزونه دارم و اونم این هست که آیا با نصبش مشکل سرچ حرف ی عربی (که معمولا در ورود کوئری با گوشی های اپل اتفاق میفته) حل میشه آیا؟

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

سلام،

متوجه منظورتون ندشتم، اصلاح حروف عربی در نسخه‌های تجاری افزونه وجود داره ولی این‌که مشکل سرچ با حروف عربی رو بیش‌تر توضیح بدین ممنون می‌شم.

با تشکر

maryamam_b

(@maryamam_b)

ببینید برای مثال وقتی کلمه شیر خشک با کیبورد فارسی وارد میشه بدون مشکل در بین محصولات سرچ میشه و نتایجش نشون داده میشه. اما اگر کیبورد روی زبان عربی باشه و شیر خشک وارد بشه (چون ي وارد میشه به جای ی) هیچ نتیجه ای رو نشون نمیده

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@maryamam_b افزونه query های جستجو رو تغییر نمی‌ده و عملکرد جستجو مانند پیش‌فرض وردپرس خواهد بود.

سلام

وقت بخیر

من لایسنس رو تهیه کردم و برای 2 تا سایت که هاست های متفاوت هم دارن زدم ولی قسمت حرفه ایی فعال نمیشه ولی لایسنس ها فعال هست.

هیچ افزونه کشی هم ندارم و کش شده باشه. من این افزونه ها رو برای قسمت ویراستاری تهیه کردم ولی این مورد فعال نشده.

ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم؟

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

سلام @golden_talkyahoo-com،

دستورالعمل به ایمیل شما ارسال شد.

با تشکر
    وردپرس فارسی

ممنون

قسمت پایین که بصورت 3 نقطه هست اضافه شده ولی با کلیک روی اون صفحه سفید باز میشه

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

@golden_talkyahoo-com
    لطفا برای پیگیری، موضوع جدیدی در انجمن ایجاد کنین.
    و لطفا منظورتون از سه نقطه رو بیشتر توضیح بدین.

با تشکر

سلام وقت بخیر.من از ابزارک بایگانی تو فوتر سایتم استفاده میکنم اما دو ت مشکل دارم

1- اعداد سال رو انگلیسی میزنه

2-ماه‌ها رو مجزا نشون نمیده یعنی نمیزنه فروردین 1400، اردیبهشت 1400 بلکه میزنه اسفند و فروردین 1400، فروردین و اردیبهشت 1400.

این آدرس سایت منه.
    https://marinepress.ir/video
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

• این پاسخ 2 هفته، 1 روز پیش توسط علی فرجی اصلاح شده است.
    • این پاسخ 2 هفته، 1 روز پیش توسط mohamad.mohamadi4439 اصلاح شده است. دلیل: لینک را بد نشون میداد
    تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

با سلام،

در افزونه برای جلوگیری از تداخل‌ها بایگانی به‌صورت دو ماهی نشون داده می‌شن.
    اعداد منوی کشویی (و هر المنت مربوط به فرم‌ها) توسط افزونه فارسی‌سازی نمی‌شن. برای فارسی سازی اعدادش از منوی کشویی خارج کنین.

با تشکر

• این پاسخ 2 هفته، 1 روز پیش توسط علی فرجی اصلاح شده است.
در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 160)