• افزونه تاریخ شمسی وردپرس

سوالات و مشکلات خود پیرامون این افزونه را می توانید در این موضوع پشتیبانی مطرح کنید.

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

برای دانلود کلیک کنید

افزونه تاریخ شمسی وردپرس تاریخ های وردپرس را به هجری شمسی براساس تقویم ایران تبدیل می کند. علاوه بر شمسی سازی وردپرس با اصلاح فونت و فارسی...

wpvar.com

بروزرسانی: 3 روز قبل

نصب: 4,000+ وبسایت

تا وردپرس 5.6

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 140)
  • سلام

وقت بخیر

بابت افزونه خیلی ممنون

اما موردی که برای من پیش اومده وقتی فعال سازی می کنم سایت من نیازمندیها ثبت آگهی هستش

افزونه تاریخ شمسی وقتی فعال است آگهی وقتی تو سایت ثبت می شود به زباله دان میرود و در صورت غیر فعال سازی افزونه آگهی به در انتظار بررسی میرود.

مشکل چطور میشه رفع کرد؟

ممنون

@aliazar سلام. افزونه تغییری تو سیستم تایید نوشته ها اعمال نمیکنه. احتمالا نوشته ها توسط افزونه‌ای دیگه اسپم شناخته می‌شن.
    همه افزونه ها و قالب های جانبی به جز شمسی ساز و موارد مرتبط با سیستم ثبت آگهی رو غیرفعال کنین و دوباره امتحان کنین.

سلام

وقت بخیر

در قسمت پنل بخش کاربران

تو این قسمت یه گزینه ای هستش تاریخ انقضا بسته خریداری شده رو نشون میده

بقیه قسمت ها تاریخ شمسی شدن ولی این قسمت میلادی ثبت میشه

روشی هستش که بشه این قسمت هم شمسی بشه؟

ممنون از لطف تون

درود

طی صحبتی که در اوایل برای ویرایش سریع بخش قیمت ها شده بود مشکل حل شده و افزونه به خوبی کار میکنه.

مشکل دیگه ای که در بخش ویرایش سریع بوجود آمده بخش برند و دسته بندی محصولات هستش که بعد از هربار چک مارک کردن دسته بندی و برند بعد از ذخیره کردن چک مارک پاک میشه و برند و دسته بندی محصول هم در صفحه محصول حذف میشه.

مشکل مذکور با غیرفعال کردن افزونه برطرف میشه.

سلام وقت بخیر

موردی که برای من پیش اومده مربوط به تاریخ شمسی هستش تو یه قسمت که مربوط به قسمت کاربران تو مدیریت وردپرس هستش . تو این یه قسمت بعد از نصب قالب اضافه میشه که مربوط به پکیج یا بسته خریداری شده هستش که بعد از خرید بسته یا پکیج با تاریخ میلادی ثبت میشه . این مشکل باعث میشه تبلیغ بعد ثبت شدن به خاطر مغایرت تاریخ شمسی سایت با تاریخ این قسمت که میلادی هستش تبلیغات به زباله دان بروند . زمانی که افزونه را غیر فعال می کنم تبلیغ موقع ارسال به بازبینی منتقل میشه و بعد تایید در سایت ثبت میشه ولی بعد فعال کردن شمسی سازی دوباره همان تبلیغ رو بع زباله دان انتقال میده.

در ضمن مشکل از افزونه های دیگه هم نیستش چون غیرفعال کردم و تست کردم.

مورد در همان قسمتی هستش که گفتم پکیج تبلیغاتی بعد خرید به تاریخ میلادی در بخش کاربران ثبت میشه.

به نظرتان چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

@aliazar افزونه فقط تاریخ هایی رو می‌تونه شمسی سازی کنه از فانکشن های استاندارد هسته وردپرس استفاده کنن. تاریخ هایی که با دور زدن وردپرس به طور مستقیم با php یا جاوااسکریپت تولید شدن امکان شمسی‌سازی وجود نداره.

@ali
    افزونه رو فعال نگه دارین و فقط ووکامرس و شمسی‌ساز فعال بمونه، قالب رو هم به پیشفرض وردپرس مثل دو هزار و بیست و یک تغییر بدین و امتحان کنین.

سلام و احترام خدمت شما آقای فرجی
    وضعیت ووکامرس رو چجوری باید شمسی کنیم؟

@vahidamk سلام. منظورتون از وضعیت ووکامرس چی هست؟

تاریخ سایت شمسی و درسته. تاریخ سفارشات مشتریان هم شمسی و درسته.

اما در پیشخوان وردپرس، در بخشی که مربوط به نمایش آمار ووکامرس هست، میزان فروش و تعداد محصولات فروخته شده رو میلادی نمایش میده.

مثلا ما در این ماه خورشیدی  100 عدد از یک محصول فروختیم اما ووکامرس چون میلادی حساب میکنه به ما تعداد 3 عدد فروش محصول رو نمایش میده. چون مثلا تازه وارد ماه جدید میلادی شدیم و از ماه جدید حساب میکنه.

باید چیکار کرد تا نمایش آمار ووکامرس هم به شمسی بشه؟

ممنون از شما

@vahidamk سلام، به خاطر محدودیت‌ها امکان ویرایش این بازه زمانی به صورت استاندارد وجود نداره. هر کدی که هسته افزونه تغییر داده بشه در هر به‌روزرسانی بازنویسی می‌شن. برای مشاهده گزارسات از تنظیمات ووکامرس به قسمت گزارشات رفته و بازه زمانی دلخواه رو وارد کنین.

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 140)