• افزونه تاریخ شمسی وردپرس

سوالات و مشکلات خود پیرامون این افزونه را می توانید در این موضوع پشتیبانی مطرح کنید.

افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

برای دانلود کلیک کنید

افزونه تاریخ شمسی وردپرس تاریخ های وردپرس را به هجری شمسی براساس تقویم ایران تبدیل می کند. علاوه بر شمسی سازی وردپرس با اصلاح فونت و فارسی...

wpvar.com

بروزرسانی: 2 روز قبل

نصب: 4,000+ وبسایت

تا وردپرس 5.6

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 135)
  • سلام.

این افزونه خیلی عالی هست و امکانات بسیار خوبی داره. ابتدا از این بابت تشکر کنم.

قالب یکی از وب سایت های ما آسترا بود که اسکرول نامحدود محصولات اجرا نمی شد. بعد از تست تک تک پلاگین ها متوجه باگ افزونه فارسی ساز قبلی شدیم و افزونه شما رو جایگزین کردیم.

طی چند روز گذشته که نسخه فارسی و تجاری Rank Math  در سایت های ایرانی منتشر شده کاربران تداخل این افزونه با برخی از شمسی سازها رو گزارش کردند که عملکرد نسخه رایگان این افزونه رو مختل میکنه. البته من شخصا تا امروز با مشکلی مواجه نشدم ولی لطفا شما هم بررسی بفرمایید.

امیدوارم به دلیل اهمیت بسیار بالای افزونه Rank Math افزونه شمسی ساز شما در سازگاری کامل با این ابزار سئو قرار داشته باشه.

موفق باشید و همواره شگفتی خلق کنید چرا که هر کجا در دنیا علم جهشی می کند نام یک ایرانی پشت آن شنیده می شود.

با سلام،

خیلی ممنون از محبتتون. تا این لحظه ناسازگاری جدی نداشتیم با افزونه رنک مث، لایه های مختلفی در افزونه وجود داره تا از ناسازگاری های احتمالی جلوگیری کنه.

سلام

ممنون بابت افزونه فارسی ساز

در صورتیکه بخواهیم تاریخ امروز رو نمایش بدیم، از چه تابعی باید استفاده کرد؟

سلام، خیلی ممنون @javad

از wp_date میتونین استفاده کنین. جزئیات و نمونه کد:

https://wpvar.com/reference/functions/wp_date/

سلام، ممنون بابت افزونه مفیدتون

فقط امکانش هست با تاریخ افزونه CF7 هم سازگاری داشته باشه؟

سلام، خیلی ممنون. سازگاری اضافه شد و نسخه بعدی افزونه منتشر میشه. @a_nahvi

با سلام خسته نباشید

من این افزونه رو نصب کردم و خیلی راضی هستم

فقط اینکه در قسمت تجزیه و تحلیل ووکامرس تاریخ ها رو شمسی نمیاره

لطفاً در صورت امکان اون رو هم درست کنین

ممنون

شمسی نشدن تاریخ

سلام وقت بخیر

من از افزونه تاریخ شمسی برای سایت باربری استفاده میکنم و واقعا عالی هست . فقط وقتی از این افزونه استفاده میکنیم ، فونت های خاص خودش رو داخل سایت استفاده میکنه . چطور میتونیم از فونت ها استفاده نکنیم ؟ پلاگین فونتهای پیشفرض سایت رو استفاده کنه

سلام @benyamin، خیلی ممنون

از تنظیمات افزونه قسمت پوسته گزینه “فعال سازی” رو غیرفعال کنین.

سلام @pranses2011

راه های زیادی برای تولید تاریخ در وردپرس هست، قسمت هایی از افزونه که از فانکشن های اصلی وردپرس برای تولید تاریخ استفاده میکنن به طور کامل شمسی سازی میشن توسط افزونه، ولی افزونه هایی که خارج از وردپرس (اغلب با کلاس DateTime در PHP) تاریخ تولید می کنن افزونه دسترسی نداره برای همین باید به طور اختصاصی کدنویسی بشن برای سازگاری و چون ده ها هزار افزونه وردپرس وجود داره امکان پوشش همه افزونه ها مقدور نیست.

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 135)