• فعلا دوتا مشکل بد دارم

یکی اینکه وقتی سازگاری با المنتور روشن هست میره فونت بخش کد css سفارشی هم وزیر میکنه که باعث میشه حدودا 5 کاراکتر فاصله بیافته و ادیتو سخت کنه برام جالب بود که چطور فونت عوض میشه ولی کلیک فونت مونو رو میشناسه فعلا سازگاری رو بستم ، بنظرم باید فیکس بشه و فونت ادیتور کد js , css رو عوض نکنه – خیلی اذیتم کرد تا فهمیدم از اینه

آیا متنی هست که توضیح کامل بده هر سازگاری که روشن میکنیم چه ویژگی هایی داره ؟ بخصوص المنتور و ووکامرس ؟

مورد بعدی فارسی سازی تقویما هستش

مثلا مینویسه 1399 نوامبر !!! ماه رو فارسی نمیکنه البته مشکل من این نیست

مشکل من اینه که فارسی سازی تقویم رو خاموش میکنم ولی به برخی بخش ها اعمال نمیشه بخصوص من میخواستم شمارشگر تنظیم کنم یه مدتی هست درگیرم چرا روشن نمیشه نهایتا متوجه شدم وقتی تاریخ رو شمسی میذاره نمیشناسه و چرا با خاموش کردن اون بخش همچنان تقویما فارسی میشن ؟ فقط با خاموش فارسی سازی کلی یا غیرفعال کردن افزونه مشکل حل میشه

درواقع ظاهرا فارسی نمیشه باطنا هم فارسی میشه برخی تاریخ ها که باعث این میشه مقدار فارسی بگیره افزونه و نشناسه یا اینکه برحسب میلادی محاسبه کنه 1399 رو یه نگاه به این بخش بندازید

چون شما سریع رسیدگی میکنین فعلا گفتم اطلاع بدم اگرنه برم دنبال جایگزین

در حال نمایش 3 پاسخ ( از کل 3)
  • تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

کدوم افزونه تقویم رو اینجوری نمایش می‌ده؟

نویسنده موضوع امید

(@leoson)

@root کلا تو صفحات ووکامرس –

همون پایین که زمانبندی میذاری برای محصول یا وقتی میخوای یه سفارش ویرایش کنی یا اضافه کنی تاریخ سفارش مینویسی تقویماش قاطی پاتیه ماه میلادی سال و روز ایرانی و حس میکن مبه مشکل برمیخورم هم شمارشگرم تاریخ میگیره هم تمدید پشتیبانی سایت که میترسم خراب کنه قضیه رو

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

منظورتون تقویم‌های ووکامرس داخل داشبورد (مدیریت) وردپرس هست؟

در حال نمایش 3 پاسخ ( از کل 3)