• حل شده meysam.safarpour

(@meysam-safarpour)

سلام
    دنبال قالب فارسی در سایت ژاکت و راستچین و … هستم
    فقط بین این همه قالب نمیدونم کدومش بهتره
    سایتم خبری و آموزشیه و در کنارش فروش فایل هم هستش
    بین قالبهای فروش فایل کدومش از همه بهتره؟

سیگماپلاس
    دیجی آکادمی
    زونکن
    مارکت ام ال ام
    مگافایل
    و …

لطفا راهنمایی کنید

در حال نمایش 8 پاسخ ( از کل 8)
  • قالبی رو انتخاب کنین که نسخه رایگانش در وبسایت wordpress.org قسمت themes ثبت شده باشن. این قالب ها از طرف خود وردپرس بررسی و تایید شدن و از نظر امنیت و استاندارد بودن مشکلی ندارن.

من دنبال قالب فارسی هستم
    اینی که شما گفتید قالب ها تمام خارجیه
    بین اون قالب ها منظورم بود کدومش بهتره

سایت ژاکت و سایت های مشابه اکثرا نسخه فارسی سازی شده و تجاری همین قالب هارو برای فروش میزارن. بگردین اونی که به طور رسمی نسخه انگلیسیش سایت wordpress.org هست انتخاب کنین. این از نظر امنیت و عملکرد هست. طراحی و شکل ظاهری هم قالب بد و خوب نداریم، مونده به سلیقه خودتون

لیستتون نگاه کردم همش ایرانی هستن و سایت وردپرس هم ثبت نشدن، پس فرقی نمیکنه کدومش انتخاب میکنین. مونده کاملا به سلیقتون ولی همین سایت ها بگردین قالب های خارجی (که فارسی سازی شدن) کم نیستن.

meysam.safarpour

(@meysam-safarpour)

حالا به شخصه خودتون بین این قالبهای ایرانی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

بعد اینکه من قالب جنه رو هم دارم که قالبش خارجیه و فارسی شده سایت راستچینه میخوام اون رو نصب و فعال کنم ولی خوب قابلیت هایی که قالبهای ایرانی دارن رو احساس میکنم جنه نداره و بیشتر مختص سایتهای خبریه

چون چندفروشندگی هم تو سایتم دارم

حالا شما نظر بدید چیکار کنم؟

مدیریت علی فرجی

(@root)

از نظر فنی هیچ فرقی نمیکنه و از نظر ظاهری کاملا سلیقه ای هست.

meysam.safarpour

(@meysam-safarpour)

یعنی هر امکاناتی که قالب زونکن داره رو قالب جنه هم داره؟
    <div></div>

مدیریت علی فرجی

(@root)

من نمیدونم چرا اصرار میکنین که حتما اسم یه قالب رو بگم وقتی قضیه سلیقه ای هست. من سلیقه شما نمیدونم. هرکدوم خوشتون میاد بگریرین!

نخیر امکاناتشون یکی نیست. ببینین کدوم یکی بیشتر به حیطه کاریتون و سلیقتون میخوره انتخاب کنین.

در حال نمایش 8 پاسخ ( از کل 8)