• پژمان

(@persianboy-1991yahoo-com)

با سلام

من از افزونه فارسی ساز نسخه حرفه ای استفاده میکنم ولی این افزونه مشکلات هم داره.

1 – در قسمت انتشار محصول فقط امکان ارسال فوری محصول هست و نمیشه برای ارسال محصول زمانبندی کرد.

در صورتی که افزونه فارسی سازو غیر فعال کردم این مشکل حل شد و میشد زمانبندی برای ارسال محصول انجام داد.

لطفا این مشکل رو حل کنید.

2 – شما در نسخه حرفه ای گفتید قسمت تجزیه و تحلیل ووکامرس رو کاملا فارسی کردید در صورتی که اینطور نیست و فقط بخشهایی فارسی شده. قسمتی که میخوام بازه زمانی مشخص کنم شمسی سازی نشده و باعث مشکل شده.

لطفا در انتشار محصول از واقعیت های افزونه بگید تا مشتری بتونه تصمیم نهایی برای خرید بگیره.

با تشکر

در حال نمایش 3 پاسخ ( از کل 3)
  • تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

دوست عزیز شمسی‌سازی تاریخ‌های وردپرس و زمان‌بندی همه برای نسخه رایگان هستن و اصلا ربطی به نسخه تجاری و خریدتون نداره و ما قبل از هر انتشار بررسی می‌کنیم همه این‌ها رو و الان هم مشکلی برای زمان بندی وجود نداره.

اگه از شمسی‌ساز دیگه‌ای استفاده می‌کنین، باید غیرفعالش کنین و اگه مشکلتون ادامه داشت همه افزونه‌ها غیرفعال کنین و قالب به پیشفرض برگردونین و مجددا چک کنین که کار می‌کنه یا نه. ارور جاواسکریپت بقیه افزونه‌ها می‌تونه باعث اختلال در دیت پیکر بشه.

درمورد دیت پیکر تجزیه و تحلیل هم در موضوع قبلی‌تون عرض کردیم خدمتتون که چرا امکانش نیست و هیچ جایی هم نوشته نشده تجزیه و تحلیل صدرصد شمسی‌سازی شده! مشخصات افزونه چه رایگان و چه غیررایگان دقیق ذکر شدن و حتی صفحه خرید، پیش‌نمایش ویدیوییشونم قرار دادیم. مطمئنا به خاطر یه فروش کمتر یا بیشتر نمیایم اعتبارمون رو زیر سوال ببریم و دروغ بگیم!

نویسنده موضوع پژمان

(@persianboy-1991yahoo-com)

من با نصب افزونه شما این خطای جاوا اسکریپت برای سایتم پیش میاد که با پاک کردن افزونه این مشکل حل میشه.

از هیچ فارسی ساز دیگه هم اسفاده نمیکنم.

اگه خطایی اعلام میشه سعی به حل اون خطا داشته باشید بهتره تا اینکه بخواهید خطارو به نصب افزونه های دیگه ارتباط بدید.

در خصوص 100% فارسی سازی که شما گفتید من این عکسو براتون میفرستم مشاهده کنید گفته خودتونو

فایل تصویری

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

ذکر شده هسته وردپرس!! توضیحات نسخه رایگان هست، نسخه رایگان هسته وردپرس کاملا شمسی‌سازی شده!

تست شده و هیچ مشکلی نداره زمان بندی.

در حال نمایش 3 پاسخ ( از کل 3)