• با سلام

ممکنه به پرسش من در موضوع قبلی پاسخ بدید؟ بی جواب ماند. همانطور که گفتم تاریخ شمسی با چند ساعت تاخیر به روز می شود نه در ساعت ۲۴ بامداد. آیا می توانید این مشکل من را حل کنید؟ ممنون از شما

در حال نمایش 4 پاسخ ( از کل 14)
  • نویسنده موضوع ardeshiri.nia

(@ardeshiri-nia)

دوست عزیز واقعا نمی دونم با چه زبانی از شما تشکر کنم که اینطور صبورانه و تخصصی پاسخ سوالات من را دادین.

متاسفانه طراح قالب به هیچ عنوان زیر بار نمی روند و هر استدلالی که می آورم می گویند من به عنوان برنامه نویس می گم ایراد از قالبی که ما طراحی کردیم ‌نیست !!!.

فقط اینکه لطفا می فرمایید آن ۲ افرونه شمسی ساز که همزمان ازش استفاده می کنم کدام ها هست که یکیشان را غیرفعال کنم؟ یکی که تاریخ شمسی ساز و فارسی ساز وردپرس هست، آن یکی کدام است؟ و اینکه کدام را غیرفعال کنم بهتر هست؟

نویسنده موضوع ardeshiri.nia

(@ardeshiri-nia)

با سلام و عرض خسته نباشید و احترام

دوست گرامی من نمی دونم با چه زبانی از شما تشکر کنم که انقدر با صبوری و حوصله به پرسش های من پاسخ دادین.

فقط اینکه از دو افزونه شمسی سازی که می فرمایید یکی افزونه تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس هست. آن یکی افزونه کدام هست؟ و بهتر هست کدامیک را غیر فعال کنم؟

با تشکر

نویسنده موضوع ardeshiri.nia

(@ardeshiri-nia)

سلام
    خبر خوش
    دوست عزیز و گرامی
    بالاخره مشکل را پیدا کردم
    از پیشخوان بخش وردپرس فارسی آنجا که در ستون گزینه ها یک گزینه با عنوان “ساعت پیش‌فرض ایران/تهران باشد، این گزینه به شما کمک می‌کند اختلاف ساعت ایران/تهران در وردپرس با سرور سایت شما تنظیم شود.” تیک زده شد، تاریخ بروز شد.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

سلام،

خوشحالیم که مشکل‌تون برطرف شده.

با تشکر

در حال نمایش 4 پاسخ ( از کل 14)