• با سلام

ممکنه به پرسش من در موضوع قبلی پاسخ بدید؟ بی جواب ماند. همانطور که گفتم تاریخ شمسی با چند ساعت تاخیر به روز می شود نه در ساعت ۲۴ بامداد. آیا می توانید این مشکل من را حل کنید؟ ممنون از شما

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 14)
  • تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

سلام،

این تاخیر در به‌روزرسانی فقط در قالب وجود داره؟ در داشبورد مدیریت وردپرس نوار بالایی تاریخ همون روز توسط افزونه هم نوشته می‌شه. این تاریخ هم با تاخیر به‌روزرسانی می‌شه سایتتون؟

با تشکر

نویسنده موضوع ardeshiri.nia

(@ardeshiri-nia)

سلام

درود بر شما
    <p style=”text-align: right;”>دقیقا در نوار بالای داشبورد مدیریت وردپرس، تاریخ به درستی و به موقع به روز می شه در همان ساعت ۲۴ بامداد. اما در نوار قالب، با تاخیر به روز می شه. پشتیبان قالب می گویند که چون افزونه جلالی بروز رسانی نشده است این اتفاق افتاده است.</p>
    <p style=”text-align: right;”>شما لطفا بفرمایید راه حل چه هست؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید</p>

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

پس مشکل به قالب برمی‌گرده. افزونه به‌روز هست و تاریخ درست عوض می‌شه چون تاریخ داشبورد توسط همین افزونه ایجاد شده. اگه از افزونه کش استفاده می‌کنین، اون هم ممکنه تاریخ رو کش کنه و سر ساعت به‌روز نشه. افزونه کش رو غیرفعال کرده و دوباره امتحان کنین.

با تشکر

(@ardeshiri-nia)

با سلام و عرض ادب

ضمن تشکر فراوان از راهنمایی های شما

۱- اینکه پشتیبانی قالب می گویند این ایرادِ بروز شدن تاریخ از نسخه ۵ به بالای وردپرس اتفاق افتاده آیا صحیح هست؟ چون همانطور که شما می فرمایید تاریخ داشبورد درست و سر ساعت عوض می شه.

۲- این افزونه که می فرمایید تلفظ صحیح آن کَش هست یا کِش؟ من در بین افرونه های نصب شده ی خودم آن را ندیدم. ممکن هست در خودِ قالب نصب شده باشد؟

۳- در داشبورد وردپرس قسمت تنظیمات عمومی، پایین منطقه زمانی، بخشی هست به نام ساعت جهانی، که زمان این ساعت با زمان ساعت محلی که روی تهران هست چند ساعتی اختلاف دارد و دقیقا با همین فاصله هم ساعت نوار قالب بروز می شود. یعنی مثلا الان به این صورتی هست که در زیر مشاهده می کنید
    <p class=”timezone-info”><span id=”utc-time”>ساعت جهانی ۱۴۰۰-۰۲-۱۵ ۰۷:۲۴:۱۹ است.</span><span id=”local-time”>زمان محلی ۱۴۰۰-۰۲-۱۵ ۱۱:۵۴:۱۹ است.</span></p>
    <p class=”timezone-info”>این منطقهٔ زمانی در حالت صرفه‌جویی در زمان نور روز است.
    آغاز ساعت استاندارد: 30 شهریور 1400 11:00 ب.ظ.</p>
    آیا ممکن هست ایراد از اینجا باشد؟

با تشکر

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

چه افزونه و چه وردپرس مشکلی با تاریخ و زمان ندارن (در هیچ نسخه‌ای)، خودتونم می‌بینین که تاریخ‌های تولید شده در افزونه و سایر بخش‌های مدیریت صحیح هستن.

کش تکنولوژی هست که باعث افزایش سرعت می‌شه ولی ممکن هست به‌روزرسانی محتوای سایت به تاخیر بیافته. افزونه‌های مختلف کش داریم مانند WP Rocket (موشک وردپرس) یا لایت‌اسپید کش و…

ساعت جهانی صحیح هست و ساعت جهانی یا UTC همه جای دنیا یک زمان واحد هست و ربطی به کشورها و زمان‌های محلی نداره. طراح‌های قالب‌ها ساعت رو باید براساس زمان محلی درج شده در تنظیمات وردپرس برنامه‌نویسی کنن.

با تشکر

(@ardeshiri-nia)

با سلام دوباره و خسته نباشید و سپاس فراوان از توضیحات بسیار جامع شما

من چطور می تونم به افرونه کش که در داشبورد وردپرس من هست دسترسی پیدا کنم که به فرموده ی شما آنرا غیرفعال و دوباره امتحان کنم تا مشکل بروز شدن ساعت حل شود؟ در قسمت افزونه های نصب شده چنین چیزی ندیدم.

ممنونم از شما

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

اگه افزونه‌های وردپرستون رو فرد دیگه‌ای نصب کرده، ازشون بپرسین.

اگه خودتون مدیریت فنی سایت برعهده دارین، احتمال زیاد نصب نکردین که اطلاعی ندارین.

افزونه‌های کش اسم‌های مختلفی دارن و مثل بقیه افزونه‌ها در گزینه افزونه‌های داشبورد لیست می‌شن. گزینه خاصی برای افزونه‌های کش وجود نداره.

با تشکر

(@ardeshiri-nia)

با سلام و روز بخیر و تشکر فراوان

من لیست افزونه های موجود در داشبورد را برای شما ارسال نمودم. لطفا اگر در میان اینها افزونه ای هست که به آن مربوط می شود راهنمایی بفرمایید و اگر در میان آنها نیست، آنوقت پس مشکل از کجا می تواند باشد؟ ممنون

(@ardeshiri-nia)

Classic Editor Addon

Post Types Order

اوقات شرعی

بسته وردپرس پارسی

تاریخ شمسی و فارسی ساز وردپرس

فرم تماس

وردپرس فارسی

ووکامرس

ویرایشگر کلاسیک

این لیست افرونه های نصب شده موجود در داشبورد می باشد

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

نه افزونه کش ندارین شما.

درحال حاضر از دو شمسی‌ساز همزمان استفاده می‌کنین که می‌تونه مشکل‌ساز باشه. یکیش باید غیرفعال کنین.

مورد بالا هم جواب نداد، احتمال زیاد مشکل به قالب‌تون برمی‌گرده یا باید طراح قالب درتماس باشین ویا برنامه‌نویسی برای حل این مشکل به‌کار بگیرین.

با تشکر

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 14)