• با سلام و احترام

تاریخ شمسی سایت بنده در پیشخوان وردپرس صحیح می باشد اما تاریخ شمسی و قمری در قالب قسمت نوار هدر اشتباه می باشد یعنی تاریخ شمسی با چند ساعت تاخیر به روز می شود نه در ساعت 24 بامداد. تاریخ قمری نیز 2 روز جلوتر را نشان می دهد. از پشتیبانی قالبی که خریداری کردم بارها سوال کردم که می گویند این مشکل از نسخه 5 وردپرس به وجود آمده. نام قالب بنده ” ملت نیوز” می باشد. نسخه وردپرس مورد استفاده من  <span id=”wp-version”>۵.۷.۱ </span>می باشد. ممنون خواهم شد راهنمایی کنید

در حال نمایش 4 پاسخ ( از کل 4)
  • تیم مدیریت salar_kamjoo

(@salar_kamjoo)

با سلام،

لطفا از بخش تنظیمات وردپرس منطقه زمانی خودتون رو روی تهران قرار بدید.
    اگر مشکل حل نشد آدرس سایتتون رو برامون بفرستید تا بررسی کنیم.

با تشکر

نویسنده موضوع ardeshiri.nia

(@ardeshiri-nia)

درود بر شما
    ضمن سپاس از راهنمایی و پاسخگویی جنابعالی
    به عرض می رسانم پیش از این از بخش تنظیمات عمومی وردپرس زمان محلی را روی تهران قرار دادیم؛ همانطور که شما می فرمایین. اما متاسفانه اصلاح نشد. بر سر این مسئله خیلی اذیت شدیم. ممنون خواهیم شد که لطفا کمک و اصلاح بفرمایید. آدرس سایت را برای بررسی خدمتتان می نویسم. با تشکر
    https://cinemagarnews.ir

تیم مدیریت salar_kamjoo

(@salar_kamjoo)

با سلام،

وردپرس تبدیل تاریخی انجام نمی‌ده و همه این امکانات توسط طراح قالبتون تعبیه شده است. برای پیگیری می‌تونین با طراح قالبتون درتماس باشین.
    احتمال خیلی زیاد برای رفع مشکل باید تغییرات در کدهای قالب اعمال بشه و خارج از دسترس شما هست.

با تشکر

نویسنده موضوع ardeshiri.nia

(@ardeshiri-nia)

با سلام و خسته نباشید
    ضمن تشکر از شما، تاریخ شمسی چطور؟ همانطور که گفتم تاریخ شمسی با چند ساعت تاخیر به روز می شود نه در ساعت 24 بامداد. آیا می توانید این مشکل من را حل کنید؟ ممنون از شما

در حال نمایش 4 پاسخ ( از کل 4)