• با سلام و احترام
    تاریخ شمسی سایت بنده در پیشخوان وردپرس صحیح می باشد اما تاریخ شمسی و قمری در قالب قسمت نوار هدر اشتباه می باشد یعنی تاریخ شمسی با چند ساعت تاخیر به روز می شود نه در ساعت 24 بامداد. تاریخ قمری نیز 2 روز جلوتر را نشان می دهد. از پشتیبانی قالبی که خریداری کردم بارها سوال کردم که می گویند این مشکل از نسخه 5 وردپرس به وجود آمده. نام قالب بنده ” ملت نیوز” می باشد. نسخه وردپرس مورد استفاده من۵.۷.۱ می باشد. ممنون خواهم شد راهنمایی کنید

در حال نمایش 6 پاسخ ( از کل 6)
  •  

سلام وقت بخیر من الان لایسنس حرفه ای تاریخ شمسی و فارسی ساز رو خریداری کردم اما وقتی کد لایسنسی که به ایمیلم ارسال شد رو وارد میکنم توی قسمت لایسنس ارور میده و میگه کد لایسنس تایید نشد.

میخواستم بدونم چطوری این مشکل رو حل بکنم ؟

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

با سلام،

درمورد ساعت لطفا اگه از افزونه شمسی‌ساز دیگه‌ای استفاده می‌کنین غیرفعال کنین و از تنظیمات وردپرس مطمئن بشین که ساعت محلی روی تهران قرار داره.

لطفا آدرس محل نصب وردپرس‌تون رو ارسال کنین تا لایسنس بررسی بشه.

با تشکر

دستم خورده وردپرسس فارسی هم پاک شده از روی سایت

heyatyarnews.ir

روی این دامنه میخواستم نصب بکنم افزونه رو

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

لایسنس شما با موفقیت ثبت شده. هردو نسخه رایگان و حرفه‌ای باید روی سایت نصب و فعال باشه و بعد لایسنس رو ثبت کنین.

با تشکر

سلام مجدد با عرض پوزش که دوباره مزاحم میشم خوشبحتانه مشکل قبلی حل شد و تونستم با موفقیت لایسنس رو فعال بکنم فقط از وقتی که لایسنس رو فعال کردم روی قسمت ساعت یه دایره افتاده . این چی هستی و چطور میشه رفعش کرد.

heyatyarnews.ir

اگه وارد سایت بشین و قسمت ساعت رو نگاه کنید متوجه مشکل میشین

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

سلام،

لطفا این فایل رو حذف ویا تغییر نام بدین و سپس کش سایت رو (اگه از افزونه کش استفاده می‌کنین) پاک کنین:

https://heyatyarnews.ir/wp-content/plugins/wp-shamsi-pro/assets/css/wpsh_clock.css

با تشکر

در حال نمایش 6 پاسخ ( از کل 6)