در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 22)
  • تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

درضمن همه فارسی سازها و شمسی سازهای دیگرو باید غیرفعال کنین اگه استفاده میکنین

نویسنده موضوع [email protected]

(@asmani0080gmail-com)

وقتی المنتور فارسی رو غیر فعال میکنم ، درست میشه همه چیز ، اما به این افزونه احتیاج دارم و هیچ طوری نمیتونم غیرفعال دائمیش کنم.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

متاسفانه همونطور که تو قوانین ذکر شده تداخل با سایر افزونه‌ها شامل پشتیبانی نسخه‌های تجاری نمیشه. چون ممکنه از روش های قدیمی و منسوخ برای برنامه نویسی استفاده کنن که اصلاحشون دست ما نیست.

ولی غیرفعال‌سازی افزونه المنتور فارسی تاثیری روی خود المنتور نداره. المنتور رو افزونه ما هم فارسی می‌کنه. یه تست کنین باز.

(@asmani0080gmail-com)

چون برگه حساب کاربری و سبد خرید مو با فونت های المنتور فارسی زدم ، وقتی المنتور فارسی رو غیرفعال میکنم ، اون صفحات بهم میریزه ، اگر وقت شو دارید خودتون یه نگاه به سایت بندازید؟

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

خوب به راحتی میتونین از قسمت فونت دلخواه، هرچقدر فونت دوست داشتین آپلود کین و هرجایی که دوست داشتین از اون فونت استفاده کنین.

(@asmani0080gmail-com)

فونت دلخواه رو فعال کردم و گذاشتم پیش فرض وزیر ولی درست نشد. فونت توی فونت های المنتور هم نبود

(@asmani0080gmail-com)

ولی قسمت تیکت ها و آیکن سبد خرید در صفحه اول درست شد.

ولی سبد خرید و تسویه حساب نه

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

اعداد داخل فیلدها توسط افزونه فارسی سازی نمیشن. بالا هم توضیح دادم، ممکنه ارور ایجاد کنه. منظور از فیلد هم باکس هایی هستن که اعداد/متن توسط کاربر وارد میشه.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

فونت رو هم خودتون باید فایلش آپلود کنین و فعال کنین.

(@asmani0080gmail-com)

من منظورم اون هایی که کاربر وارد میکنه نیست ، منظورم قیمت محصولات و مجموع و.. هست

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 22)