در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 22)
  • تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

سلام،

لطفا لینک صفحه‌ای که کار نمی‌کنه بفرستین.

نویسنده موضوع [email protected]

(@asmani0080gmail-com)

مثلا در صفحه اول بالا آیکن سبد خرید هستش ، وقتی اونجا موس رو میبرید همه اعداد خارجی ان ، در صفحه تیکت ها ( https://yaranmehraban.ir/my-account/tickets/ ) بازشونده ها اعدادشون انگلیسی هست ، در صفحه محصولات وقتی میخوایم عدد تعداد محصول رو وارد کنیم ، مثل این محصول ( https://yaranmehraban.ir/product/babanazar/ ) عدد انگلیسی هست ….

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

فایل زیر رو ویرایش کنین:

wp-content/plugins/wp-shamsi-pro/assets/js/wpsh_numbers_pro.js

و کد زیر رو:

jQuery(document).ready(function () {

تغییر بدین به:

jQuery(document).on('mouseover', function () {

بعد کش سایت رو پاک کنین و صفحه رو با ctrl+f5 دوباره بارگذاری کنین.

و این تگ (و هر تگ دیگه که می‌خواین اعدادش فارسی بشن) رو هم به تنظیمات اعداد هوشمند اضافه کنین اگه قبلا نکردین:

dgs_cart_shop

(@asmani0080gmail-com)

درست نشد …

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

شما از تنظیمات افزونه بخش اعداد هوشمند تگی رو وارد نکردین.

الان فایل مربوطش لود نشده سایتتون.

دوباره چک کنین.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

درضمن اعداد سبد خرید درست می‌شن ولی اعداد داخل فیلد ها باید لاتین باشه. وردپرس قابلیت خوندن اعداد فارسی رو نداره و اگه فیلدها رو فارسی کنین بعد ثبت کل سایت ممکنه ارور بده.

(@asmani0080gmail-com)

وقتی تگی رو وارد میکنم ، و اعداد هوشمند رو فعال میکنم ، کل اعداد سایت انگلیسی میشن…

اعداد داخل سبد خرید رو کار ندارم ، تو صفحه اول ( وقتی با موس میرم رو آیکن سبد خرید اعداد انگلیسی ان ) و دیگر صفحاتی که بهتون گفتم.

(@asmani0080gmail-com)

حدس من اینه افزونه شما با افزونه المنتور فارسی تداخل داره.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

باید هرقسمتی که میخواین اعدادش فارسی بشه تگش وارد کنین. بدون فعال سازی اعداد هوشمند و تنظیم دقیق تگ ها امکان این نیست که همه المنت ها خودکار فارسی بشن. اعدادی که با آژاکس لود میشن مانند همین سبد خرید به علت لود نشدن صفحه انگلیسی میمونن.

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

هر افزونه ای که فکر میکنین تداخل داره میتونین غیرفعال کنین اون رو و ببینین درست میشه یا نه.

در حال نمایش 10 پاسخ ( از کل 22)