• سلام

بنده برای انجمن سایت از افزونه asgaros forum استفاده میکنم که بخشی جهت نمایش نفرات آنلاین سایت دارد و به گفت سازنده افزونه از دستور Timestamps استفاده میکنه و کاربران آنلاین 10 دقیقه آخر را لحاظ می کند.

ولی وقتی با افزونه شما تاریخ ها را شمسی میکنم آمار نفرات آنلاین دچار مشکل می شود که احتمالا بخاطر تداخل تاریخ شمسی و میلادی در این افزونه است.

می خواستم بدونم امکان اصلاح این تداخل در افزونه شمسی ساز و فارسی ساز وجود دارد؟

سپاس

در حال نمایش 6 پاسخ ( از کل 6)
  • تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

سلام،
    آدرس وب‌سایتتون چی هست؟

نویسنده موضوع Nader_en

(@nader_en)

بططور مثال الان یک نفر در سایت آنلاین می باشد ولی عدد 89 نمایش داده می شود. ولی زمانی که افزونه شما را غیر فعال میکنم یا شمسی ساز را غیر فعال می کنم درست نمایش داده می شود.

سازنده افزونه انجمن (که آلمانی هستند) اعلام میکنه ما از توابع وردپرس استفاده میکنیم و اگر افزونه دیگری این توابع را تغییر می دهد کاری از ما بر نمی آید.

بنظرم تغییر تاریخ از میلادی به شمسی باعث این مورد می شود.

<li style=”list-style-type: none;”>

مورد دیگر اینکه در بخش مدیریت وردپرس یکسری خطای PHP از افزونه شما ظاهر می شود به صورت زیر:

<li style=”list-style-type: none;”>
    1. p-content/plugins/wp-shamsi/inc/WPSH_Core.class.php:437

<div class=”qm-toggled”>

• WPSH_Core->email()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/class-wp-hook.php:287</span>
    • apply_filters('wp_mail')
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php:523</span>
    • user_functions_for_mail_bank()
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-includes/class-wp-hook.php:287</span>
    • do_action('init')
      <span class=”qm-info qm-supplemental”>wp-settings.php:546</span>

</div>

ممنون میشم بررسی نمایید.

نویسنده موضوع Nader_en

(@nader_en)

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

این‌که توسعه دهنده افزونه اهل کدوم کشوری باشه مهم نیست! کار همه شمسی‌سازها این هست که تابع‌های زمانی رو تغییر بده و شمسی کنه. تاریخ خام نباید تو هیچ برنامه‌ای استفاده بشه و باید timestamp تبدیل بشه که گویا تو این افزونه نشده.
    امکان غیرفعال کردن شمسی‌ساز تو صفحات خاص فقط تو نسخه‌های حرفه‌ای وجود داره، که اگه لینک صفحه اول انجمن رو وارد کنین، دیگه کل صفحه اول انجمن شمسی‌ساز نمی‌شه:
    https://wpvar.com/pro/#wpsh-feutures_12_modal

اگه از انجمن‌ساز های دیگه مثل bbpress یا wpForo استفاده کنین هم کلا مشکلی با اون‌ها وجود نداره:
    https://wpvar.com/downloads/bbpress/

نویسنده موضوع Nader_en

(@nader_en)

تشکر از پاسخ شما

1- اگر بخوام انجمن ساز را تغییر بدم آیا امکان انتقال مطالب قبلی در انجمن قبلی به انجمن جدید وجود دارد؟

2- اینکه فرمودید باید تابع Timestamp تبدیل بشه رو راهنمایی می کنید به چه صورت؟

3- نسخه حرفه ای شمسی ساز بصورت دائم هست؟

ممنون

تیم مدیریت علی فرجی

(@root)

باید بررسی کنین و ببینین که مبدل وجود داره برای این نوع انجمن‌ساز یا نه. انجمن ساز شما نسبت به بقیه کمتر استفاده می‌شه و من مبدلی ندیدم تاحالا. باز خودتونم جستجو کنین.
    لایسنس‌های حرفه‌ای سالانه هستن.

در حال نمایش 6 پاسخ ( از کل 6)